5

@norbi77 No nie, jeżeli prawdą jest to co piszą to Lewy miał rozbić to co miał zarobić w 2 lata na 3, czyli zarabiałby mniej. Coś podobnego zrobili z Lengletem i kiedyś z Umtitim.
De Jong przedłużył kontrakt z jednoczesnym wzrostem zarobków do poziomu większego niż ma Mbappe w Realu.

0

@normasubiektywna A co chciałbyś usłyszeć na takiej konferencji?

31

@RC28 przecież piłkarze i tak muszą się pojawić na zgrupowaniu reprezentacji żeby lekarze potwierdzili uraz. Nie są tacy głupi jak Ty mądry.

5

Pisałem o tym kilka razy w poprzednim sezonie. Mały, zwinny, nieustępliwy. My nie jesteśmy Getafe że musimy mieć wielkiego pomocnika do bronienia. Nasze bronienie to szybkość doskoku, umiejętność przewidywania i pressing a do tego Gavi nadaje się świetnie

0

@Kyonego obyś miał rację :)

1

@jackdaniels Ja też i zawsze piszę że obecne przepisy o ręce w polu karnym to kompletny idiotyzm. Jak dla mnie 95% rąk w polu karnym to powinny.być karne

2

Nie można się spodziewać że Real będzie tracił punkty w co drugim meczu. I tak jest dobrze. Jakby mi ktoś po meczu z Monaco powiedział że będziemy po czterech kolejkach liderem z kompletem punktów i z 4 punktami przewagi to bym go prędzej na leczenie wysłał niż uwierzył.
Przed nami 3 trudne wyjazdy i kolejna weryfikacja. Real też ma wyjazd do RSSS i niedługo do Atletico, zobaczymy.

7

@jackdaniels I 2 karne dla Realu jeden za faul drugi za rękę, bądźmy obiektywni.

22

Ciekawe czy sędziowie hiszpańscy kiedyś wrócą do solidnego europejskiego poziomu. Coś niemożliwego po raz kolejny.
Szacunek dla Valverde za asysę, świetne podanie.

0

Jakby Flick jeszcze potrafił wyciągnąć z Fatiego chociaż połowę tego do czego jest zdolny to może być ciekawie. Za chwilę zaczyna się prawdziwy maraton i Raphinia w każdym meczu tak latał nie będzie

0

Czy wiadomo kiedy ma wrócić Gavi?

0

Przyznam się bez bicia że nie zdawałem sobie sprawy z tego że Olmo jest tak dobrym piłkarzem. Nie wiadomo jak to dalej będzie wyglądało, nie wiadomo jak będzie z kontuzjami ale technikę i możliwości chłopak ma nieprzeciętne.

0

@Crema Catalunya Spokojnie, to dopiero 4 mecze. Nie ma co przesadzać znowu w drugą stronę.

0

@armin84 Raczej druga dziura :)

1

@Patry10 Ten żenujący przeciwnik ma 1 punkt mniej od Realu więc wiesz :)

2

A ja czuję jakąś niespodziankę w składzie typu Pau Victor zamiast Yamala od początku.

0

Moim zdaniem super rozwiązanie z rozstaiwniem 1/8. Widać że głównym założeniem nowego formanu było to żeby absolutnie każdy mecz był ważny - i wygląda na to że to wyszło. Np kluby z miejsc 3-4 mogą w 1/8 maksymalnie dostać klub z miejsca 13-14. Warto grać i zająć wysokie miejsce bo później jest autostrada do ćwierćfinału.

0

Noi fajnie. Przed sezonem kibice Realu zastanawiali się ile ponad 100 pkt zdobędzie ich drużyna. Teraz mówią że to początek sezonu i nic się nie dzieje. Nie ma wątpliwości że Real ruszy i zacznie regularnie punktować ale te 4 punty teraz są warte dokładnie tyle samo co w końcówce sezonu.
Teraz mają Betis u siebie gdzie Roque wali hat tricka a później RSSS na wyjeździe, może być ciekawie.

7

@Roobo Może dlatego że jechał już na wślizgu a bramkarz mecz przed nim zmienił kierunek piłki.

3

To było chyba najgorsze okienko transferowe jeżeli chodzi o stosunek oczekiwań do rzeczywistości od kiedy pamiętam. Naprawdę wierzyłem Laporcie że wrócimy do 1:1 i że będzie można cokolwiek podziałać.
Laporta natychmiast powinien podać się do dymisji, problem w tym że nie widać nikogo kto mógłby przejąć klub.

1

@Ajan123 A no tak, mój błąd. Tym bardziej mnie dziwi że nie trafiliśmy żadnego klubu z Anglii.

1

@Adddi Grupy śmierci robiły się stąd że w pierwszym koszyku byli mistrzowie +zwycięzcy LE. Przez to wicemistrzowie Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Włoch itd spadali do drugiego koszyka często zdarzało się że drugi koszyk był mocniejszy niż pierwszy. Z pierwszego koszyka mogłeś trafić City a mogłeś trafić mistrza Holandii czy Portugalii. Teraz jak koszyki są na podstawie rankingu to wydaje się to bardziej sprawiedliwe.

3

Myślę że można zaryzykować stwierdzenie że obok Borussi i Interu mamy wylosowanych najłatwiejszych rywali. Całkowicie - co było prawie niemożliwe - ominęliśmy Anglię, uniknęliśmy Realu i PSG, mamy Bayern u siebie. Z drugiego koszyka Atalanta i Benfica a mogły być Juventus, Bayer, Arsenal albo Atletico.
Jak się popatrzy na takie PSG to łatwo mieć nie będą.

0

No PSG szacun losowanie, masakra

0

Hahahahahahaha ale losowanie :)

1

No to mamy 2 niemieckie z pierwszego koszyka, jest nieźle mogło być gorzej

1

Losowania City to jesna wielka kpina

0

@Odcinkowy na karnego jeżyka

6

@jeronimofrancisco E tam, w czasach gdy liczy się każdy grosz lepiej grać ze słabszymi żeby wygrać jak najwięcej meczów.

0

Jednym słowem 2 kluby z Anglii i 2 z Niemiec to pewnik bo ich jest najwięcej a nie mogą grać między sobą. Pytanie tylko czy się trafi Manchester City czy Aston Villę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?