kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Felix ma strasznego pecha ostatnio
1
Ja nie wiem co się dzieje z naszą obroną... cały czas o krok za późno, cały czas łatanie dziur. W sytuacji bramkowej Porto strzelało 3 razy a my nie mogliśmy nic zrobić.
0
@Rupert_Haubica Jaką sagę? Przecież od początku było wiadomo że nie było miejsca w budżecie na duży transfer a i wypłata musiała być niska. A to że chcielibyśmy Zubimendiego alo Kimmicha to już całkiem inna kwestia.
27
Sędzia nie widzi 2 ewidentnych karnych, do tego nie daje czerwieni za faul na Lewym bez piłki i dostaje notę wyższą niż Xavi? Ja rozumiem że jest hejt na naszego trenera ale bez jaj. Sędzia ogólnie prowadził mecz całkiem niźle, ale te 2 gigantyczne błędy są dyskwalifikujące.
0
@sevs W sumie masz rację, nasi piłkarze pierwszy raz wychodzą na boisko i jak im ktoś nie powie żeby nie tracili piłki na początku to oni nie wiedzą że mają nie tracić.
0
A ja napiszę że nie mogę się doczekać najbliższych meczów, to będzie bardzo ciekawe. Nie będzie chyba problemów z motywacją drużyny i zobaczymy co tak naprawdę jest warta. Sezon jest długi i nic jeszcze nie jest stracone. Mimo że gramy słabo nasza strata w lidze jest minimalna i wystarczy 2 kolejki żeby wszystko się zmieniło. Na pewno zwalnianie Xaviego w trakcie sezonu nie ma żadnego sensu, no chyba że drużyna całkiem się załamie i zaczniemy seryjnie przegrywać. Poczekamy zobaczymy.
6
Sam nie wiem co o tym myśleć... z jednej strony strata punktów, z drugiej całkiem niezła druga połowa, 2 ewidentne karne i czerwona kartka. Rayo nie sprawiło praktycznie żadnego zagrożenia a i gol padł po strzale (a jakże) życia. Nie wygląda to aż tak źle jak pokazują wyniki a jednocześnie nie umiemy strzelać goli.
Żadne ruchy trenerskie nie mają w tym momencie sensu bo po prostu nie ma kim zastąpić Xaviego.
2
@Veysel To ze coś działa w Leverkusen nie znaczy że zadziała w Realu
1
@Tomek54321 Jakby chodziło o kasę, to Alves dostałby propozycję nie do odrzucenia czyli duża kasa w zamian za wycofanie zarzutów. Tutaj dużej kasy nie będzie bo jedynie "marne" 150 tys.
4
Ja Wam powiem jak to było.
Była impreza, Dani Alves chciał się zabawić i zapoznał panią. Poszli sobie do prywatnej łazienki gdzie było małe figo-fago i tak miało się to zakończyć. Tylko że jej się wydawało że będzie coś więcej i nagle stwierdziła że to był gwałt. Teraz On siedzi już rok w areszcie i grozi Mu naprawdę poważny wyrok, a Ona wielce pokrzwdzona przytuli niezłą kasę.
I ja Ją mogę zrozumieć - złapała frajera który myśli wackiem a nie głową więc teraz niech płaci. Ale po co wsadzać Go do więzienia?
Jeżeli wierzyć wiadomościom które do tej pory się pojawiały to jedynymi jej obrażeniami były obtarte kolana. Sorry, ale jakby mnie ktoś gwałcił oralnie to albo by mnie musiał porządnie poturbować albo On by miał odgryzione co nieco.
I nie bronię tu Alvesa, postąpił idiotycznie i teraz będzie płacił za swoją głupotę. Ale o co chodzi tej dziewczynie to nie rozumiem.
0
@Riguelme To jasne, tylko wtedy zostajemy na skrzydłach z Felixem, Ferranem i Yamalem. Trochę mało moim zdaniem.
26
Ale przecież nikt nie mówi Bordalasowi jak ma grać, chcemy tylko żeby jego piłkarze przestali być bandytami na boisku.
0
@LjakRoberciik Jeszcze zapomniałem o naszym Andersonie da Souza. Generalnie jak na ilość Brazylijczyków przychodzących do Europy wielu z nich nie zostaje zbyt długo na wysokim poziomie
1
@Emhyr Myślałem o nim, ale przed nim był chyba dopiero Kaka.
0
Tak sobie myślę który z Brazyliczyków poza Neymarem (tych ofensywnych) zrobił karierę w piłce która trwała więcej niż 5-6 lat?
0
Tylko co dalej? W zimie raczej nikogo nie kupimy a Yamala zajechać nie można.
2
Mam nadzieję że ten Roque będzie choć w połowie tak dobry jak wszyscy tu na to liczą
0
@Safrani Hmm czyli wszystkie kluby narzekają że nie mają ruchu na rynku transferowym, psioczą na Tebasa a jednocześnie każą Mu dalej dokręcać śrubę? Coś tu chyba jest nie tak
1
@Safrani Finasowe Fair Play nie jest wymysłem Tebasa? A czyim? I dlaczego to On tego pilnuje?
1
@Herbert No ja rozumiem, ale przy tym jak Tebas niszczy kluby FFP nikt się nie sprzeciwia?
12
Dlaczego nie ma innych kandydatów? O co tutaj chodzi?
0
@Magicc89PL Nie mówimy tu o zwykłej kontuzji, z tego co mówią lekarze Gavi wróci za okrągły rok, a przy odrobinie pecha może to być nawet koniec jego kariery. Nasza pomoc wcale nie jest przeładowana co pokazują ostatnie miesiące, zwłaszcza że zarówno Pedri jak i Frankie również lubią złapać kontuzję
1
Zawsze śmieszy mnie to chojrakowanie „dajmy szansę młodym”. Ciekawe ilu z Was będąc trenerem Barcelony tak chętnie postawiłoby na trzecioligowca a nie chciało porządnego wzmocnienia. Piłkarzy rezerw można ogrywać w CdR a nie wstawiać ich do pierwszego składu na rok, bo Gavi wypadł na rok i nie wiadomo czy w ogóle wróci do poziomu jaki prezentował.
0
@JarekS Ja myślę że to bardziej plan na powiedzenie Balde żeby się wziął za siebie, bo ostatnio gra co najwyżej przeciętnie.
0
@Capt_Barbossa Po pierwsze 40-50 mln to absurd.
Po drugie ja zawsze jestem zwolennikiem tego żeby skład cały czas ewoluował, piłkarze powinni przychodzić i odchodzić bo to daje świeżość drużynie. Tylko że jak już się kogoś sprzedaje to trzeba kogoś kupić. Za darmo to możemy ściągnąć Alonso na ławkę a nie gracza pierwszego składu. Akurat boki obrony mamy najsłabiej obsadzone więc eksperymentowanie na tych pozycjach to za duże ryzyko.
0
Kolejny mecz towarzyski a ten kretyn po raz kolejny będzie cisnął Gundogana przez 90 minut...
0
Zostały 2 mecze LM, później przerwa świąteczna i do połowy lutego co najwyżej CdR gdzie Fermin z Oriolem dadzą radę. Pytanie jak będzie wyglądała nasza forma bo z taką grą jak teraz zakończymy udział w LM na 1/8 i będzie czas na odpoczynek dla piłkarzy...
7
No ciekawe, właśnie oskarżył Lewandowskiego o przestępstwo, bo wyciąganie pieniędzy ze spółki w sposób nielegalny jest przestępstwem. Ciekawe co będzie dalej.
0
@TR3YWAY Akurat Christensen grał ostatnio mało. Ale jak ktoś wystawia Cancelo od deski do deski mimo tego że już dawno ma zapewnione pierwsze miejsce to chyba debil nie?
0
@Culer9002 Przy tej drabince? Finał był na wyciągnięcie ręki a tam mogło się zdarzyć wszystko. Portugalia była do ogrania w palcem w dupie tylko Nawałka stchórzył i się cofnął.