kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Spokojnie, odwołają się i zmniejszą Mu do 2 żeby na klasyk był dostępny.
12
I super, im więcej takich zachowań Viniciusa tym szybciej przyjdzoe jego koniec. Gość się zachowuje jakby był najlepszym piłkarzem w historii i chyba rzeczywiście w to wierzy.
0
@Gappeq Jasne, ale to Perez pierwszy zaczął i to jest jego pomysł
2
Wiele można powiedzieć o Florentino Perezie, ale nie to że nie umie robić interesów. Gość ma łeb i wie o co chodzi. Dobrze wie że nawet częste mecze pomiędzy największymi klubami się nie znudzą bo to jest jakość sama w sobie. Mecz Barcelona-Antwerpia będzie oglądała cała Belgia, ale mecz Barcelona-Real cały świat, niezależnie od tego ile razy w sezonie będzie.
4
Myślę że to za krótki okres czasu żeby ta statystyka oddawała prawdę.
17
Valdes był genialnym bramkarzem ale ciągnęły się za nim błędy młodości i przez to nie był do końca doceniony.
0
@RanDiFCB No właśnie o to mi chodzi…
0
Mam nadzieję że po rozegraniu świetnego sezonu w Brighton Fati wróci do Barcelony i zamknie mi ryj tak bardzo że już nigdy się nie odezwę… tylko że jakoś cholera ciężko mi sobie to wyobrazić. Obym się mylił i zamilkł na wieki.
10
Dziwny mecz który równie dobrze mógł się skończyć 5-3. Podobnie jak w meczu z Majorką nam nie szło pod bramką ale na szczęście Ramos zrobił co trzeba. Świetny mecz Gaviego, to On powinien być zawodnikiem meczu.
Narzekamy na naszą postawę ale chyba umyka nam to że nasi ostatni przeciwnicy zagrali z nami naprawdę dobrze. Przecież Sevilla zagrała super mecz, podobnie jak ostatnio Majorka i Celta. Nie będzie tak że w każdym meczu będziemy wygrywać wysoko bo przeciwnicy naprawdę się stawiają.
1
Nie wiem co myśleć o tym meczu… z jednej strony może być strata punktów a z drugiej mnóstwo szans na strzelenie gola
1
Cancelo 3 straty w jednej akcji
1
Ale marnujemy, zaraz się to zemści…
8
To jest skład o który pisałem pod artykułem o de Jongu. 4231 z Raphinią na 10, strasznie jestem ciekawy jak to wyjdzie
3
@krzywy No co Ty, Oriol nie miał szans na rekację, nie mógł się spodziewać takiego podania. Zanim się kapnął co się dzieje było już za późno i wolał się ustawić niż pójsć na raz.
10
@creativeopinion No nie do końca, bo ustawiając ten przetarg popełniasz przestępstwo. Jeżeli udowodnią że Negreira rzeczywiście płacił sędziom albo w inny sposób wpływał na ich decyzje to wtedy masz rację. Tylko że tego procederu nikt zapewne nigdy nie udowodni.
2
Nie mogę się już doczekać meczu Girony z Realem, to będzie bardzo ciekawy mecz.
0
@th@les Nie pisałem tego z jakąś pretensją do Raphinii tylko chciałem pokazać że były szanse. Raphinia ostatnio gra super i przede wszystkim ma liczby
@sorantor Bo tak się akurat ułożyło że mamy trudne wyjazdy. Drużyny u których graliśmy zawsze u siebie mocno się stawiają, zwłaszcza z nami i z Realem.
4
Ja myślę że wszyscy wyolbrzymiają trochę stratę punktów na Majorce.
Po pierwsze tam wszystkim (a Realowi i Barcie przede wszystkim) gra się ciężko. Piłkarze Majorki grali jakby to był ostatni mecz w ich życiu. Do tego sędzia im na to pozwalał. Po błędzie MATSa padł szybki gol, choć trzeba zauważyć że też było w nim dużo szczęścia bo po interwencji Araujo piłka idealnie wróciła na głowę Sancheza. To jeszcze bardziej uskrzydliło gospodarzy, ale z czasem wróciliśmy do gry. Ferran i Raphinia spartolili świetne szanse na gola i jak już się wydawało że zejdziemy na przerwę z remisem, padł absurdalny gol, nie wiem co sobie myślał MATS wychodząc do tej piłki.
To był jeden z "tych" meczów które po prostu nie poszły, zdarza się. Równie dobrze przy odrobinie szczęścia można to było wygrać.
Mamy za sobą wyjazdy do Getafe, Villareal, Pampeluny i na Majorkę, to są naprawdę trudne tereny. Do tego gramy bez 2 najbardziej kreatywnych piłkarzy a Gundogan jeszcze nie dojechał.
Spokojnie, będzie dobrze.
0
Jeżeli bez dźwigni i bez Camp Nou będziemy na plusie to to jest super wynik. Oby tak dalej.
2
Gole z Majorką idą w 100% na konto MATSa. Villareal to Alonso i Roberto na bokach. Poza tym nie jest tak najgorzej.
0
Myślę że gdyby Yamal nie zaczął upadać przed kontaktem to karny by był, ale widać że leciał już wcześniej. Niemniej jednak za każdym razem jak czytam takie wypowiedzi ludzi piłki to utwierdzam się w przekonaniu że to są zwykłe półgłówki. Jak można powiedzieć że po reakcji drużyny poznaje czy był karny czy nie? Przecież debila z siebie robi…
3
Kounde to ja bym wyprzedził w tej akcji
0
Chyba nie było…
0
Co tu się dzieje w tym meczu? Nasza gra w obronie to kabaret jakiś
1
Trzeba przyznać że Gavi ostatnio wskoczył o poziom wyżej, oby tak dalej
0
Gavi tymi cieszynkami komuś krzywdę zrobi :)
0
Gramy jak z Celtą: brak koncentracji, niedokładności, niechlujstwo
0
15 minut a sędziowie już z 5 prostych błędów popełnili, tragedia
0
Były jakieś badania/oficjalne wieści na temat Frankiego?
1
Problem w tym że nie za bardzo widać kontrkandydata w tych wyborach…