0

@Hadim Po jaką cholerę? Żeby poczekać na koniec kontraktu i oddać Go za darmo?

0

Miałem tu napisać długą wypowiedź jak to Xavi zabija Lewego każąc Mu wychodzić z pola karnego ale usłyszałem jego wywiad po meczu z Cadiz gdzie trener wręcz zarzuca Lewemu że w tym polu karnym nie siedzi. Nie wiem więc po co Lewy biega tak daleko skoro widzi że Mu gra się nie układa. Owszem, grając bez skrzydeł zawężamy ataki do środka ale tak jak mówił w Hola La Liga Xavi z odejściem Dembele stracił jedynego skrzydłowego któremu naprawdę ufał. Fati i Ferran to nie jest ten typ, a Yamal ma 16 lat. Ja mam nadzieję że Raphinia jednak coś da w ataku, przynajmniej ma liczby.
A tak na marginesie to ostatnio specjalnie oglądałem kilka meczów City żeby poobserwować Haalanda. I co? W dwumeczu z Realem jeszcze w tamtym sezonie nie istniał, miał może 1 sytuację. Podobnie w finale, Tarczy Dobroczynności i ostatnio w SPE. Może się ze mną nie zgodzicie, ale w tych meczach Halland poza tym że biegał i szarpał się z obrońcami nie zrobił kompletnie nic. Moim zdaniem mamy kryzys typowych środkowych napastników którzy są nieustanie faulowani, zaczepiani, obijani i kryci przez 2 obrońców. Z resztą nie ma co szukać daleko, Real gra bez napastnika a najlepszym napastnikiem Atletico jest Griezmann który środkowym napastnikiem nie jest.
Ja mam nadzieję że Lewy jednak wróci do strzelania, pewnych rzeczy się nie zapomina. Musi mieć jednak serwis i tu wielkie nadzieje mam w Gundoganie, który na razie się miota, ale to podanie do Pedriego to mam nadzieję pierwsza jaskółka.
Poczekajmy jeszcze chwilę, na razie oceniamy z perspektywy meczu z Getafe, który był absolutną pomyłką a do tego od zawsze nam tam nie idzie i Cadiz który jednak wygraliśmy 2-0. Jestem bardzo ciekawy wyjazdu do Villareal bo to już powinno dać kilka odpowiedzi.

1

Zachowujecie się jakby inne kluby robiły tylko świetne transfery a Barca tylko się myliła. Wszystkie kluby mają niewypały transferowe.

3

@LucasW123 Wydymają? Płacą 2,5 mln za zawodnika który jest na absolutnym dnie. Równie dobrze można napisać że sami się wydymają bo biorą kota w worku

0

@misterio Nam tego tłumaczyć nie musisz, pogadaj z (tfu!) Bartomeu. Chociaż i tak w wielu wypadkach Rambla narzeka że ktoś nam podkupuje zawodników a my nie chcemy więcej zapłacić (patrz Kubo np)

0

Dest to niewątpliwie problem z głową, gość nie jest tak słaby jak był u nas. Z resztą w pierwszym sezonie Xaviego zaczął grać naprawdę nieźle przed złapaniem kontuzji. Oby się odbudował.

0

Nikt nie obstawia 4-3-3?

8

Dopiero wszyscy biadolili że Xavi wystawia zawodników nie na swoich pozycjaxh, teraz chcą Abde na prawej stronie, zdecydujcie się.
Fati-Lewy-Ferran to jedyne rozsądne ustawienie, żaden Yamal. 16-latka można wpuścić na ostatnie 15 minut a nie od początku, chcecie Go zniszczyć jak Fatiego?

2

I mówimy to po jednym meczu ligowym?
Akurat Gavi trochę się pogubił i dobrze zrobi Mu trochę dystansu. A przy tylu meczach pogra bardzo dużo, nie zapominajmy że ciągle jest bardzo młody.

0

@barcelonaLM zgoda, ale nie za tyle kasy. Atletico jest na musiku, musi się Go pozbyć więc poczekajmy do przedostatniego dnia okienka z negocjacjami

10

Oho, sami eksperci od taktyki się zebrali. Ja nie wiem jakim trzeba być kiepem żeby mieć czelność tak obrażać gościa który tyle w swoim życiu osiągnął.

0

Jego sytuacja pokazuje jak łatwo można zniszczyć młodego piłkarza. Został wrzucony na mega głęboką wodę i po prostu się utopił.

0

Boże co za ofermy....

3

15 mln i jeszcze przejęcie pensji? Chyba ich cycki swędzą… za 15 mln samej opłaty to i Mbappe z Haalandem bym nie dał

0

@Midast Prawa obrona to mus, klub wielkości Barcelony nie może zostać na cały sezon bez nominalnego prawego obrońcy. Co do Felixa się zgadzam, chyba że usałoby się Go wypożyczyć na niewielkie pieniądze, ale prawego obrońcę mieć musimy. Teraz Araujo wypadł i zostajemy z Kounde i Roberto.

1

To kolejny mecz który oglądam specjalnie dla Haalanda i to jest jego kolejny bardzo słaby występ. Poza robieniem ruchu z przodu nawet nie dochodzi do sytuacji.

0

Mam nadzieję że wobec nieobecności Raphinii Fati dostanie minuty. W meczu z Getafe jakieś iskierki były, przynajmniej był bardziej ruchliwy niż ostatnio. Jak chce zostać to niech pokaże że jest jeszcze nadzieja na jego powrót.

15

@Cyprix Tak, wcisnął. Przywiózł ich na Camp Nou przywiązał sznurkiem do bramy i zostawił.

3

Po raz kolejny się potwierdza że Socio to największe zło w tym klubie

2

Najgorsze jest to, że piłkarza nie można ukarać po meczu jeżeli sędzia nie odnotuje w protokole jakiegoś wydarzenia. To by było przyznanie się do błędu a hiszpańscy sędziowie tego nie zrobią.

1

Nie ma już co biadolić nad tym meczem z Getafe. To nie przypadek że kolejny raz nam tam nie idzie. Jest punkt, na „0” z tyłu, bez kontuzji u tych boiskowych bandytów. Mieliśmy też swoje szanse które zawalali Raphinia i Abde. To pierwszy mecz w sezonie, nie ma co rozpaczać.

3

@Qaz123 No zaraz zaraz, dopiero co wszyscy chcieli Abde w drużynie, teraz dostał dużo czasu i dalej źle?

1

Każdy róg kończy się na pierwszym obrońcy, o co tutaj chodzi?

1

Rzadko wspomina się o sędziach liniowych w Hiszpanii a oni są jeszcze większym dramatem niż główni…

0

Jeżeli tak zaczynamy sędziowanie w tym sezonie La Liga to będzie ciekawie, oj bardzo ciekawie…

1

Słabo to wygląda, Real zostaje z 3 DC gdzie Alaba jeszcze czasem wspomaga lewą obronę. Ciekawe kogo ściągną i jak te wszystkie transfery wpłyną na ich FFP. Real nic nie zarobił na piłkarzach a wyda ponad 150 mln na nowych.

0

Ja pier…..niczę co za banda malkontentów….

5

Jakby jeszcze wypadł Militao to Real ma naprawdę duży problem. W ataku zostali z Viniciusem Rodrygo i Joselu a na środku obrony tylko z 2 zawodnikami. Ciekawie...

1

@dejwor Z taką postawą obrony Bilbao choćby rezerwami grali to by dali radę

0

@FCB_dimiC po strzale nigdy nie ma karnego, kartka może być za niebezpieczne zagranie. Niestety teraz zasady są takie że zagrania w polu karnym są interpretowane inaczej niż poza nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?