0

@D10SLEO Plotki to bardzo znacząca część okienek transferowych. Niektóre wyssane z palca ale niektóre wypuszczane celowo żeby zrobić dym. Niektórzy się na to wkurzają, ja to akurat lubię :)

0

Alemany mówił że to będzie ciekawe okienko i rzeczywiście zaczyna się robić ciekawie...

1

"Arabia Saudyjska może być rozwiązaniem dla FC Barcelony, jeśli chodzi o znalezienie płynności finansowej, której klub tak bardzo teraz potrzebuje, aby otrzymać nowy. "
Coś tu się ucięło chyba?

12

@Barca2022 Nie wiem co było głupsze w twojej wypowiedzi, sugerowanie że Barca dała 8 mln za Romeu czy że Girona jest czerwoną latarnią ligi...

3

@ViscaBarca123 Bo idiota musi pokazywać wszem i wobec swój idiotyzm bo inaczej byłby idiotą tylko sam dla siebie.

0

@OldMc84 Tylko że my tak naprawdę nie znamy tych przepisów bo to jest tak skomplikowane i jest tak wiele interpretacji że zapewne nawet sam Tebas tego nie kuma do końca. Dla mnie bardzo ważne jest to że nie zrobiliśmy jeszcze żadnej dźwigni, bo te 60 mln od Niemców to nie jest sprzedawanie nowej części udziału tylko zaległa wpłata zamiast firm które się nie wywiązują z umowy. Moim zdaniem to pokazuje że jest lepiej niż było rok temu.
Myślę że Laporta wystrzeli jeszcze z jakąś kasą z Kataru i będzie jeszcze jeden duży transfer - Cancelo albo Silva (z naciskiem na tego pierwszego bo nie sądzę że Pep puści Bernardo).

0

@Wiking88 Pewnie masz rację ale nawet patrząc na piłkarzy których już mamy to już może być ciasno z rejestracjami i ciągle mówi się o nowych, nawet jeżeli to tylko plotki.

1

Ja jestem strasznie ciekawy jak naprawdę wygląda nasza sytuacja z FFP. Niby na wszystko brakuje a pojawiają się coraz to nowe doniesienia o nowych piłkarzach. Przecież jakby zarząd wiedział że nie ma szans na rejestrację to na pewno nie porwaliby się na Bernardo i innych zawodników. Ciekawe...

0

@azsiezaloguje Akurat nie to miałem na myśli i tak czytam wszystkie artykuły.

17

Tytuł artykułu jest trochę mylący, 100 mln za przedłużenie kontraktu brzmi jakby chciał tą 100 za podpis.

3

Ja bym proponował żebyście jednak przestali wybierać Xaviemu zawodników. Nie wiem po co pisać że On nam niepotrzebny, lepiej obrońcę, lepiej tego, owego…

2

Nie wchodząc w komentarze mogłem ze 100% pewnością zgadnąć co w nich będzie. Zawsze wszyscy narzekają że Xavi nie stawia na młodzież to jak chce postawić to też źle, bo za młody, bo połamią… rambliwiczom nie dogodzi.

2

Jeżeli to jest prawda to to jest prawdziwa beszczelność. Akurat Dembele jest ostatnim graczem który może się skarżyć na złe traktowanie przy swoich kontuzjach i nierównej grze.

6

@Dany9555 Czy Ty właśnie napisałeś że zaproponowałbyć Dembele taki sam kontrakt co Bernardo Silvie czy coś nie doczytałem?

5

Sędziowie przyznali że dużo się mylili i musiał ich poprawiać VAR więc teraz będzie mniej VARu żeby tych błędów nie było, czego nie rozumiecie?

2

Ciekawe na ile taką kontuzję da się wyłapać na tych badanich. Przecież to pic na wodę, gość pobiega na bieżni z przyssawkami, zrobią ekg i tyle. Wszystko trwa max 2 godziny a żeby wyłapać kontuzję kolana to trzeba zrobić rezoznas czy inny tomograf i wszystko dokładnie przeanalizować. Na pewno Real takich badań nie zrobił bo jakby zrobił to pierwszy lepszy lekarz by to wyłapał.

0

@Limit_l3ss Nie ma tu takiej pozycji bo nie było takiego zawodnika.

0

@Limit_l3ss No tak, do City nie pasował ani trochę.

1

@Mocher91 Nikt nie wypada, ale jak trzeba kogoś wpuścić z ławki to wchodzi De Jong, Silva, Gundogan albo Gavi, a nie Roberto albo Kessie.

0

@DonMatteo901 Szkoda że po tryplecie (tfu!) Bartomeu zaczął dawać wszystkim podwyżki zamiast wzmocnić zespół i wymienić choć 2-3 zawodników. Przegapiliśmy ten moment i zostaliśmy ze starzejącymi się piłkarzami z ogromnymi wypłatami.

0

@WiernyKibic111 Czy masz jakiekolwiek podstawy by sądzić że Bernardo zagra przeciętny sezon?

1

@krol211 Ta, a później: OOO, klub mem, odpada w fazie grupowej Ligi Mistrzów...

1

@OnlyCules Poza Arabami nie ma żadnego zainteresowania Kessiem, jeżeli nie odejdzie tam za 15 mln to nie odejdzie nigdzie.

0

Oho, to ja już sobie wyobrażam te interpretacje zagrań ręką w polu karnym i kontaktów o "niskiej intensywności". Za chwilę będzie można legalnie grać rękami w polu karnym jak tak dalej pójdzie.
Już samo założenie że drużyna atakująca i broniąca rozliczana jest wg innych interpretacji jest idiotyzmem. Kolejnym idiotyzmem jest inna interpretacja zagrań i fauli w i poza polem karnym. I tak: to co jest faulem na połowie boiska nie jest faulem w polu karnym, jeżeli napastnik dotknie piłki choćby palcem to jest to przewinienie ale jeżeli obrońca zagra ewidentnie całą ręką to nie ma przewinienie bo "nie było intencji", przewracał się, leżał, podpierał, nie wykonał ruchu, najpierw trafiła go w brzuch itd.
Idiotyzm, debilizm, idiotyzm. Później się dziwią że sędziowie się kompromitują skoro daje im się tyle pola do intepretacji.

13

Barca: Kessie na sprzedaż, okazja, jedyne 30 mln
(Nikt się nie zgłasza)
Barca: no dobra, 25 mln, świetny gracz
(Nikt się nie zgłasza)
No dobra, 20 mln i to jest nasze ostatnie słowo
Juventus: pożyczymy Go na sezon a później się zobaczy
Kessie: ale ja nie chcę do Juventusu
Barca: ale nas nie interesuje wypożyczenie
Arabowie: dajemy 15
Barca: ale my chcemy 20
Arabowie: nie ma innych chętnych
Barca: ale my chcemy 20
Arabowie: to se szukajcie kogoś innego
Barca: dobra już dajcie te 15

Tak to mniej więcej wygląda. Pies z kulawą nogą poza Arabami nie interesuje się Kessiem.

0

6 mln dla takiego gościa to nie są złe pieniądze. Oby tylko grał na miarę swoich możliwości.

0

@Kazragore Nie zapominaj że to są kwoty brutto

1

@Kazragore I co będzie robił jak się kontrakt skończy? Przecież nie zarabia tyle żeby się ustawić a im szybciej odejdzie tym większą ma szansę na uratowanie kariery

0

@Faro Kessie był najlepszym (albo przynajmniej w trójce) pomocnikiem ligi włoskiej jak do nas przychodził. Nie jest to KdB ale to ciągle solidny (i ciągle młody) pomocnik który w lidze angielskiej na pewno by sobie poradził.

22

Ja nie przestanę się dziwić że nie ma chętnych na naszych zawodników. Lenglet to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, wielki kontrakt z którego nie chce zejść. Chociaż w Anglii to nie jest aż tak dużo a w przypadku zaniżonej jak na takiego gracza kwoty transferu można to zamortyzować. Ale w przypadku Kessiego jestem w szoku, On zarabia mniej i jest do wyjęcia za 20 mln. Przecież to promocja promocji, jestem w szoku że nie ma ŻADNEGO zainteresowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?