0

@liberoFCB Całkowicie nie rozumiem o jakiej nieumiejętności cały czas mówicie. Taki Lenglet był wystawiony na sprzedaż od zawsze, a nie było chętnych na wzięcie Go nawet za darmo. Podobnie Kessie, czy ktokolwiek poza Arabią był zainteresowany? Czy ktoś chciał kupić Desta? Umtitiego?
Niestety zawodników można korzystnie sprzedać jeżeli ktokolwiek chce ich kupić. Wystaw na przedaż Frankiego Yamala albo Balde to wtedy będziesz się mógł popisać „umiejętnością” sprzedawania.

0

@David_Martin Laporta musiał dać gwaracje prywatnym majątkiem żeby porejestrować zawodników a Ty byś chciał jeszcze Albę Busquetsa i Messiego który w sumie zarobiliby minimum 100 mln netto?

1

@kuczyniak A przez kogo mają być rozliczani skoro władze cały czas mówią że wszystko jest w porządku a 99% decyzji VAR jest prawidłowe?

4

Świetne, brawo! O ile gole i asysty są zawsze prezentowane to asysyty drugiego stopnia bardzo rzadko

2

Ze wszystkich karnych które powinniśmy dostać w tym sezonie, czyli Araujo z Getafe, Lewy z Cadiz i Yamal z Villarel, ten był najbardziej miękki. Ale podstawy były bo obrońca łapał Lewego. Z dwojga złego dostaliśmy tego karnego w dobrym momencie więc choć raz wyszło na nasze.

6

Przed nami przerwa reprezentacyjna, później 3 mecze u siebie. Jeżeli wtedy nasza gra się nie poprawi to można się zacząć martwić. Drużyna poza Frankiem jest kompletnie bez formy, od Lewego przez Gundogana, a na Balde i Christensenie kończąc.
Mamy 10 punktów w 4 meczach i 3 bardzo trudne wyjazdy za sobą. Patrząc na same wyniki i na formę naszej drużyny naprawdę nie ma co narzekać.

1

@Pustelnik Ale curling to Ty szanuj, tam to akurat trzeba się omachać tymi miotłami…

1

Na którym stadionie grają teraz rezerwy?

4

To już dawno przestało być śmieszne, ale teraz idziemy w coraz większe absurdy…

0

@jamal00 A nie z Villarealem w poprzedniej kolejce?

0

@betonito Teraz zaczyna się LM także wreszcie się to zmieni

0

Wyobrażam sobie jakie tu musi być irytujące dla kierowców mając Red Bulle w stawce. Sainz pokazał świetną jazdę a i tak przegra z pasterzem…

1

@RanDiFCB To oczywiste, ale musi się trochę rozbiegać na treningach bo zaraz coś sobie naderwie

1

Mam nadzieję że Yamal nie wyjdzie w pierwszym składzie, Cancelo też nie podejrzewam, był poza treningiem w ostatnim czasie.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Już jest zarejestrowany przecież

1

@AtkPA Wiadomo że to nie jest zasługa ani samego Laporty, ani Alemanego ani nikogo innego. Ale to prezes jest prezesem i On bierze odpowiedzialność za swoją ekipę

13

Można nie lubić Laporty, nie tolerować jego stylu bycia, krytykować powiązania z agentami. Ale trzeba przyznać że wykonał świetną robotę. Wszyscy którzy mieli odejść odeszli, wszyscy którzy mieli przyjść przyszli. Do tego wymiana Fatiego na Felixa która moim zdaniem wyjdzie wszystkim na dobre. I to wszystko przy mega ograniczonym przez Tebasa ruchu i przy braku jakichkolwiek dźwigni. Do tego wszyscy są już zarejestrowani.
Gdzie są teraz płaczki piszące jacy to jesteśmy biedni, że pies z kulawą nogą do nas nie przyjdzie? Gdzie są ci którzy wyśmiewali Romeu? Macie coś do napisania?
Brawo panie Lapcio, świetna robota.

0

Czy któryś z ramblowych malkontentów chciałby się wypowiedzieć jacy to jesteśmy biedni i że nikt do nas nie przyjdzie?

2

Trochę martwi brak wiadomości o Cancelo…

1

15,65 + 5*2,8 + 9,6 + 10,6 = 49,85 to powinien być plan minimum

1

@sylwa-3 No już nie opowiadaj głupot, nawet jak przegramy z Porto to z kim chcesz jeszcze przegrać? Z Szahtarem który nawet nie będzie grał u siebie czy z debiutantem? Ja rozumiem że ostatnio nam nie szło ale bez przesady.

7

Mam nadzieję że Laporta nie da złamanego centa za wypożyczenie Felixa. Atletico jest na musiku i trzeba to wykorzystać.

0

15 punktów to obowiązek w tej grupie, dla Barcelony każdy grosz jest ważny a każde zwycięstwo to prawie 3 mln euro.
City jak zwykle dostaje spacerek, coś niemożliwego jakiego można mieć farta w losowaniu.
sezon 17/18 City Szachtar Napoli Feyenoord
sezon 18/19 City Lyon Szachtar Hoffenheim
sezon 19/20 City Atalanta Szachtar Dinamo
sezon 20/21 City Porto Olympiakos Marsylia
sezon 21/22 City PSG Lipsk Brugge
sezon 22/23 City Borussia Sevilla Kopenhaga
sezon 23/24 City Lipsk Crvena Zvezda Young Boys.

Poza sezonem 22/23 i tym jednym wylosowanym PSG autostrady do pierwszego miejsca, aż ciężko sobie wymarzyć takie losowania.


1

Z całego serca życzę Fatiemu powrotu do formy. W Barcelonie moim zdaniem z każdą minutą się pogrążał, może zmiana otoczenia dobrze Mu zrobi?

0

Dawać ten Celtic

0

Donieck będzie grał na Legii?

0

@Tomek54321 To by trzeba książkę napisać…

0

Real z City?? Tak wychodzi

3

@Aureczek Fati zarabia na tyle dużo że nawet Anglików nie stać na jego pensję…

26

@draxidox Poczekaj aż będziesz miał swoje…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?