0

Mamy autostradę do meczu z Realem na końcu października, mam nadzieję że to pozwoli drużynie naprawdę się rozpędzić. Mam też nadzieję że Xavi zobaczy że lepiej nam idzie w ustawieniu 4-3-3.

0

Już po ostatnim meczu chwaliłem ten cykl artykułów ale myślę że nie powinno być tak że jeden zawodnik zdobywa 2 punkty w jednej alcji. Akurat teraz nie było takiej sytuacji ale ostatnio chyba tak.

0

@Gacek5 Akurat podanie Christensena też było super

1

@ini_barca Tebas bierze pod uwagę to ile Felix „powinien zarabiać” (sam sobie to wymyślił) a nie to ile naprawdę zarabia, wię to że Felix znacznie obniżył zarobki nic nam nie dało w kontekscie FFP

1

@Barca1922 Ta, Yamal. Niech jeszcze 90 minut zagra. Serio nie rozumiem niektórych ludzi…

0

@Kilotopy Przecież od początku poprzedniego sezonu mówiło się o polskim najeździe na Barcelonę, oferty wyjazdów się mnożą. OK, może przesadziłem z tymi setkami tysięcy, ale kibiców z Polski jest ogrom.

0

@meg23 Jakie błoto? Po pierwsze gdyby nie Lewy nie byłoby mistrzostwa w poprzednim sezonie. Po drugie jego przyjście spowodowało polski najazd na Barcelonę, setki tysięcy kibiców pojechało na mecz a to i bilety i koszulki i klubowe muzeum.

5

Raphinia jest graczem który musi mieć zaufanie i trener musi to pokazywać. Jak postawi kolejny raz na 16-latka to Brazylijczyk zgaśnie do reszty.

12

Ciekawe który balon pęknie pierwszy, Bellinghama w Madrycie czy Yamala u nas…

2

@NoziX1 A ty wierzysz wszystkim komunikatom?

2

Chociaż nie lubię dziada trzeba przyznać że Carvajal to jest gość. Dobrze że ma wahania formy i przez pół sezonu gra piach

1

Glebnął na ziemię to się nie ma co dziwić że boli. Ale nie wyglądało to jakoś dramatycznie

0

To tylko pokazuje jak fatalnie prowadzona była Barcelona w tych latach. Mając najlepsze pokolenie piłkarzy w historii piłki jesteśmy na tak ogromnym minusie. Aż nie do uwierzenia.

8

Mecz z Wysoami Owczymi pokazał prawdę o której mówił Lewy w wywiadzie. Dość powiedzieć że najlepszym zestawieniem pomocy w meczu z Albanią jest Grosik- Krychowiak-Zieliński-Wszołek.

1

Niby nasi młodzi piłkarze coraz lepsi a z Albanią powinniśmy wyjść w pomocy Wszołek-Zieliński-Krycha-Grosik... trochę smutne

1

Żeby trzeba było wpuszczać emeryta Grosika żeby jakąś dynamiczną akcję zobaczyć...

5

Im więcej dobrych zagrań Lewego tym lepiej dla jego formy w Barcelonie. Nie rozumiem tego hejtu

0

@Lokusekpl A jakie były? Mówisz o tym mitycznym niemieckim funduszu? Przecież z tego nic nie wyszło. A nawet jakby wyszło to było to odkupienie udziałów od poprzedniego funduszu który nie wywiązuje się z płatności. Nic nowego nie zostało sprzedane.

0

@Lokusekpl Po pierwsze teraz już nie było żadnej dźwigni. Dźwignie trzeba było robić rok temu żeby zniwelować wieloletni ujemny bilans który mieliśmy i który nas blokował. To okienko odbyło się bez dźwigni i za to należy się władzom uznanie.
A po drugie naszym problemem był właśnie brak dziadków na poziomie. Zawsze protestuje przeciwko narzekaniom jaki to Real ma cudowny skład a jaki my słaby. Araujo Christensen Kounde Balde Frankie Gavi Pedri Jamal Fati Roque Ferran to są nasi młodzi gracze którzy będą stanowić o naszej grze przez kilka lat. Nie jest tak źle.

0

Bida z nyndzą, ale w Realu też nie jest kolorowo.

0

@Lokusekpl Już samo porównanie Athleticu do Barcelony jest błędne, bo to kluby które walczą o zupełnie inne cele. Dla Athleticu awans do Ligi Mistrzów byłby wielkim sukcesem, dla Barcelony brak awansy byłby katastrofą. Bilbao może sobie pozwolić na słabszy sezon i skończyć ligę na 10 miejscu, Barca nie.
A Real? Ma prezesa który nie ma skrupułów, jak było potrzeba to pogonił drugiego najlepszego piłkarza w historii bez mrugnięcia okiem i jeszcze na tym zarobił. Podobnie zrobił z takimi legendami jak Casemiro czy Ramos. A my? Mieliśmy ofertę 100 mln za Rakitica to zostawiliśmy Go po to żeby za chwilę oddać za darmo do Sevilli. Wciąż jest wielu zwolenników pozostania Busquetsa za ogromną kasę i Messiego za abstrakcyjne pieniądze. Niestety, coś za coś. Widać to świetnie na przykładzie Mbappe, niby Real Go chce ale Perez nigdy nie wyda więcej niż to podpowiada rozsądek.

0

@kanver_ Jak to jak? Z Betisem Araujo Kounde, z Antwerpią Araujo Christensen, później Christensen i Kounde, itd itd. Naprawdę sądzisz że ktoś będzie miał pretensje że mało gra?

23

@dziku77 Całe szczęście że sędzia był dla Gaviego pobłażliwy i skończyło się bez kartki

1

Strasznie jestem ciekawy jak Mu pójdzie, zupełnie nie wiadomo czego się spodziewać

0

Od początku tej afery mówiło się że „przecież wszyscy tak płacą”, ciekawe dlaczego nic nowego nie wychodzi

1

@creativeopinion Tylko że wszystko zależy od tego jak dokładnie chcą to badać. Negreira wprowadzał korekty i teraz trzeba by sprawdzić jak te korekty wyglądały, czy sędzia który dostał „+” sędziował mecze Barcelony, ile ich było, jaki był ich przebieg, czy sędzia się mylił itd. Idąc za zdrowym rozsądkiem jeżeli sędziowie wiedzieli że za błędy na korzyść Barcy dostaje się „+” to wszyscy powinni się mylić na naszą korzyść.
Jak nas będą chcieli uwalić to to zrobią nie wnikając w szczegóły, jak nie będą chcieli to sprawa się rozejdzie po kościach.

0

@David_Martin Po czym Alba poszedł do USA zarabiać kolejną kasę, naprawdę nie widzisz różnicy?

2

To wszystko zaczęło się od czasów Mourinho, wcześniej były konflikty ale nie na taką skalę i nie z taką intensywnością. Mourinho wprowadził nienawiść która pozotała do dziś.

0

@David_Martin Przestań powtarzać bzdury jacy to nasi amigosi byli chętni na obniżkę zarobków. Jakby byli tacy chętni to by obniżyli a nie doili klub przez tyle lat

0

@liberoFCB Całkowicie nie rozumiem o jakiej nieumiejętności cały czas mówicie. Taki Lenglet był wystawiony na sprzedaż od zawsze, a nie było chętnych na wzięcie Go nawet za darmo. Podobnie Kessie, czy ktokolwiek poza Arabią był zainteresowany? Czy ktoś chciał kupić Desta? Umtitiego?
Niestety zawodników można korzystnie sprzedać jeżeli ktokolwiek chce ich kupić. Wystaw na przedaż Frankiego Yamala albo Balde to wtedy będziesz się mógł popisać „umiejętnością” sprzedawania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?