kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po strzale, to nie jest karny. Chociaż kartka za to powinna być
1
Obrona Bilbao to jakiś żart, Legia by sobie dała z nimi radę
1
Bilbao jak drugoligowiec ale spokojnie, z nami zagrają dobrze
13
@Serducho Bzdura, nigdy nie był i przestań pisać głupoty. Jorge Messi na końcu przyznał że już w kwietniu była decyzja że nie wrócą do Barcy bo Leo nie chce już presji.
2
@rubasz A widziałeś gdzieś klub który przed rozpoczęciem okienka mówi że kogoś na pewno sprzeda? Pamiętasz co mówili w Bayernie przed transferem Lewandowskiego? Serio, zarzucanie zarządowi że jakiś czas temu dementował transfer Dembele jest tak głupie i niepoważne (cisną mi się na klawiaturę mocniejsze określenia) że nie wierzę że ktoś może to pisać na serio. Zwłaszcza że Dembele miał klauzulę i klub tak naprawdę nie mógł nic zrobić.
1
Wszyscy piszą że Real kupi tego czy innego bramkarza ale moim zdaniem to nie jest takie proste. Po pierwsze wymieniani bramkarze są dobrzy, ale to nie jest top 3 światowe tak jak Belg, na pewno nie dadzą takiej jakości jak On. Po drugie decydując się na transfer do Realu godzą się na to że jak Cortuois wróci to pójdą w odstawkę, czy taki Lloris na to pójdzie?
3
Chyba nie oczekujecie że gazety będą siedzieć cicho jak Lamal tak mocno zaczyna wchodzić na wysoki poziom. Niech jeszcze w lidze coś fajnego zagra to już w ogóle zacznie się szaleństwo. Niestety to jest część dzisiejszej piłki i jeżeli ktoś nie jest w stanie udźwignąć presji to nic nie osiągnie. Oby tylko Xavi nie zaczął Go za mocno eksploatować bo już się pojawiają głosy wśród kibiców że ma grać podstawie.
0
Najważniejsze jest to że nie robimy nowych dźwigni. Ten deal to odkupienie tego co zostało już wcześniej sprzedane. Mimo wszystko jest postęp...
6
@talizmo Przecież nazwa spółki nigdy nie jest znana. Myślisz że (strzelam) spółka która jest właścicielem marki Reserved albo np Cropp naprawdę nazywa się Cropp sp z o.o.? Naprawdę myślisz że Tebas by się tak dał w ciula robić?
27
@ForcaBarca3 16-latek? Idź się lecz na nogi...
0
@karolup ch.... tam, niech tak zacierają cały sezon
1
@Firestone Myślisz że mówiąc "wszystkie tytuły" miał też na myśli puchar Gampera?
1
@jacobFCB A Ty to wiesz najlepiej czy Roberto ma szacunek szatni czy nie...
6
@Desperados21 Ferran w sezonie 22/23 45 meczów 1884 minuty, Kessie 43 mecze 1797 minut. Rzeczywiście, lata świetlne różnicy.
0
@Desperados21 A Ferran miał?
5
@FCBurnley Czyli jak ktoś przyjdzie za darmo to po ilu latach można myśleć o sprzedaży? Może dożywocie z rosnącą pensją?
17
Przestańcie już pieprzyć głupoty z tym „więcej niż klubem”. Gość co prawda przyszedł za darmo ale swoje zarabia. Przez cały sezon poza nielicznymi wyjątkami grał beznadziejnie. Klub postanowił Go sprzedać, co w tym złego? To jest biznes tu nie ma miejsca na zranione uczucia.
0
Patrząc na wcześniejsze działania pana Neymara seniora jakoś mi się nie widzi że mając ogertę z Arabii wybieże obniżkę w Barcelonie. Podobnie jest z pnem Borim, jak Arabowie połążą na stół ofertę nie do odrzucenia to może być różnie.
0
@Lokusekpl Real nie ma już kogo sprzedawać, wszystkie stare gwiazdy odchodzą/będą odchodzić za darmo. Real w tym okienku jest 150 mln do tyłu co u Tebasa ma duże znaczenie.
1
Felix nie ma wielu opcji a w Atletico zostać nie może. Lepiej spędzić 2 lata w Arabii z dobrą wypłatą niż męczyć się u Simeone.
1
@robertocarlos76 To trzeba było jeszcze przeczytać trzecie, gdzie napisałem że większość meczów było w niepełnym wymiarze.
Tak jak napisałem sytuacja z Fatim jest pokerowa w każdą stronę. Wszystko będzie dobrze jak zostanie i zacznie grać dobrze, ale jak nie to zostajemy z nic nie wartym piłkarzem zarabiającym 7 mln rocznie jeszcze przez 3 sezony.
1
@AlvaroHanso Jak to skąd? Fati ma 7, przecież wszyscy mówili że to za wysoki kontrakt. Ale podpisywał go jako gwiazda, a Manchester naciskał na transfer. Ostatnio pojawiły się też informacje że w ostatnim kontrakcie podszedł pod 10. +dodatki i bonusy i się zbiera.
4
Myślę że powinniście podejść do spraw bez emocji.
Fati: talent ogromny, w drużynie od sezonu 19/20. 77 meczów 22 gole 7 asyst co jest statystyką naprawdę marną. Oczywiście sporo meczów w niepełnym wymiarze ale jednak. Po kontuzji tragiczny, a wręcz tragikomiczny. Nie dość że gra słabo to jeszcze wręcz sabotuje działania kolegów. Miewa przebłyski jak ostatnio z Milanem czy np w SPH z Betisem ale są to tylko przebłyski. Nawet ciężko napisać że miewa mecze 10/10, raczej momenty 10/10 ale najczęściej mecze to 3/10. Teraz pytanie: czy lepiej mieć zawodnika 3/10 z przebłyskami czy 7/10 w każdym meczu? Oczywiście ja też liczę na to że Fati wróci do formy ale czy naprawdę w to wierzycie? Prawda jest taka że jest to zagrywka pokerowa, jak Go sprzedamy za dobrą kasę i wróci do formy to i klub i On na tym skorzysta. Jak Go nie sprzedamy i nie wróci do formy to to jest koniec, nikt nie da konkretnych pieniędzy a Fati zarabia naprawdę bardzo dużo i ma kontrakt do 2027 roku.
Dembele: całkiem podobnie. Mecze 3/10 przeplatane 10/10 i w tym przypadku są to całe mecze. Widać że ma możliwości niemal w każdej akcji, ale też 90% tych akcji marnuje w sposób irytujący. Aż się nie chce wierzyć że jest w Barcelonie już 6 lat, z tego zagrał dobrze pół sezonu. Jak teraz nie odejdzie to zapewne za rok zrobi to za darmo.
Fati z Dembele zarabiają razem prawie 20 mln netto, czy są warci choćby połowę tej kwoty? To okienko to ostatni moment żeby ich sprzedać w dobrych pieniądzach (z innych przyczyn ale jednak). Nie wiem czy z Fatim jest coś na rzeczy i jestem ciekawy jaka by to miała być oferta, ale jeżeli taka wpłynie to naprawdę bardzo mocno trzeba ją przemyśleć.
0
@tbas Ale jak Lewy jest w takiej samej sytuacji to możemy Go hejtować?
0
Tak sobie oglądan kolejny mecz pod kątem Haalanda i gość znowu nie istnieje. W pierwszej połoie miał może z 5 kontaktów z piłką.
0
Jak ktoś mówi że Bernardo by do nas nienpasował to niech sobie poogląda mecz
0
@Alberto1031 Serio, jakim trzeba być dzbanem żeby nazwać Bernardo Silvę szrotem?
0
@michal1899 Ale to szczęście że jesteś. Wysłałem już twój komentarz Laporcie bo chłop siedział w ciemnym pokoju i nie wiedział co robić. Teraz z automatu wziął się za transfer Lengleta i reszty.
1
@Soetie E tam świetną... podobijał kilka goli w końcówce sezonu ale jego gra była dalej beznadziejna.
9
Nie rozumiem tego całego oburzenia. Nie znamy faktów, nie znamy kontraktów, nie znamy klauzul, nie znamy rozmów między klubami. Możemy jedynie opierać się na tym co piszą dziennikarze.
Sprawa zapewne rozbija się na tej "prywatnej klauzuli" o której nikt wcześniej nie mówił. Dembele z agentem uważają że ona obowiązuje, Barcelona jak widać nie. Ot normalny spór prawny który zapewne niedługo zostanie rozwiązany. Jak już ostatnio pisałem moim zdaniem Dembele jest ostatnim zawodnikiem który może mieć pretensje do klubu o złe traktowanie. Przez te wszystkie lata tak naprawdę przez pół sezonu spełnił oczekiwania a reszta to albo kontuzje albo słaba gra.