kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jacento2105 Trzecioligowcem chcesz grać?
0
@talizmo Tylko że to jest nie do udowodnienia, trzeba by przeanalizować jak sędziowie sędziowali i jak faktycznie byli/powinni być oceniani.
1
Laporta jak zwykle gada po swojemu i nie ma co się do tego przywiązywać. Ale moim zdaniem Real ma słabszą kadrę niż rok temu, oczywiście o ile nie ściągną Mbappe. Odszedł Benzema i Asensio czyli stracili około 40 bramek, w ich miejsce mają Joselu który pewnie coś tam strzeli ale to nie ta klasa. Real wzmocnił się w pomocy czyli w formacji w której wzmocnień nie potrzebował, a atak i obrona (zwlaszcza jej boki) leżą i kwiczą.
1
Pensja de Jonga to nie żadne odroczeni tylko kontrakt podpisany z Bartomeu pod sam koniec jego prezydentury, było o tym kilka artykułów.
4
Nie wiem dlaczego uważacie ten artykuł za bzdury.
Po pierwsze wiele razy słyszałem że Guler sympatyzuje z Realem.
Po drugie to zapewne katalońscy dziennikarze napisali bzdury że nasz transfer jest praktycznie dopięty i stąd wrażenie że Real zrobił nas w konia w samej końcówce. W rzeczywistości Barca nigdy nie była blisko.
Po trzecie i najważniejsze jestem przekonany że ten transfer rozegrał się na prowizji. I nie ma się co dziwić ojcu że chciał sobie zapewnić spokojną emeryturę. Nie wiem tylko skąd tyle głosów jaki to Deco jest nieudolny a jaki Real skuteczny. Mają kasę, położyli na stole absurdalne pieniądze to mają zawodnika.
1
@escarabajo W Realu mają 70 i dają rade to w Brazylii też się uda :)
0
@BARCA1899Messi Właśnie o to mi chodzi, wystawiamy ich w promocji a nikt się nie zgłasza.
0
@BARCA1899Messi Ja bym powiedział że raczej to drugie, jeżeli taki Kessie jest do wzięcia za 20 mln a Lenglet za 10 to to są rynkowe okazje.
2
Jeżeli to prawda że Fati tak się przykłada to dobry znak, powinien dostać ten ostatni sezon szansy. Mam też nadzieję że po tych wypowiedziach Gulera ludzie przestaną pisać jak to Deco zawalił transfer.
0
@DragonxNF Trzeba zaatakować Francję, wtedy wszyscy się pochowają i zaczną produkować białe flagi. Będzie po zamieszkach w jeden dzień.
1
Lewy już przebąkiwał o zakończeniu kariery w reprezentacji i takie wypowiedzi na pewno Go do tego przekonują
7
@Survier Wy chyba wszyscy zapominacie o naszej historii. Od końca XIX wieku do 1989 z małą przerwą między wojnami światowymi nie było czegoś takiego jak „Polska”. Najpierw zabory później sowiecki but. Do tego jeszcze dochodzi odbudowa po wojnie. Polska jaką znamy funkcjonuje od 30 lat, Europa od wieków. Chyba jednak nie jest u nas tak źle zważając na historię.
1
Ja się gubię coraz bardziej. Wiadomo że nasza sytuacja finansowa jest słaba ale do tej pory myślałem że jakaś tam kasa jest tylko Tebas nas blokuje. Teraz okazuje się że tak całkiem nie mamy pieniędzy? Przecież to niemożliwe, gdzie bieżące funkcjonowanie klubu? To co, na prąd i wodę też nie mamy? Dziwne to wszystko.
1
@BordowyPtak To co, Deco ma powiedzieć że nie pojedzie negocjować bo nie ma kasy? Jak Mu każą to jedzie, nie wiem dlaczego wszyscy obwiniają właśnie jego.
2
@MOLESTA Messi 5 mln? Ostatnio pisali że ponad 40
0
@dejwor W polskim prawie jest coś takiego jak narażenie spółki na straty i niegospodarność, nie wiem jak w Hiszpanii.
11
Mam nadzieję że ten bandyta (tfu!) Bartomeu kiedyś zapłaci za to co zrobił z tym klubem...
3
Apeluję do redakcji żeby nie pisać że nas nie stać na 20 mln bo użytkownicy to powtarzają i powstaje wrażenie że jesteśmy bankrutem.
Pieniądze są, tylko Tebas nie pozwala nam ich wydać.
1
@Murazor Nie wiesz że tutaj są sami znaffcy finansów Barcelony?
0
@Xenoxi Czyli mówisz że w Realu przy Bellinghamie, Modricu, Kroosie, Tchouamenim, Camavindze, Valverde, Brahimie i Rodrygo będzie miał większe szanse na grę niż u nas? Szanuję za optymizm.
A mój poprzedni wpis był ironią o ile nie zauważyłeś…
2
@Xenoxi Namawiać :D, poprawiłeś mi humor na wieczór.
Deco: namawiam Cię do grania w Barcelonie
Guler: super, Barcelona jest piękna, fajni młodzi piłkarze, idę w to
Deco: super!!
Perez: daję 2x więcej kasy
Deco: ale ja namawiam
Guler: ale to jednak 2x więcej kasy, sorry panie Deco, Madryt też jest ładny
Perez: hehehe
Deco: nie mogę dać więcej kasy ale namawiam
Guler: niestety, kasa przechyliła szalę
7
Spotkał się z Ancelottim i Perezem a nikt tego nie wyłapał? Coś mi się nie chce wierzyć
7
Czyli proste, Real rzucił hajsem. Szkoda że i tak znajdą się ludzie którzy napiszą że Deco przegrał i się skompromitował.
3
@Gracek10 Tacy z nich mistrzowie freestylu jak i ze mnie…
2
Lucho zawsze lubił Ferrana, róbcie screeny :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
@tristan87 oni widzieli ile Real stracił w tym sezonie bramek czy trzeba im tabelę podesłać?
0
@kaczucha1899 Fake, nie ta pozycja :)
0
Weźcie tak nie wyklinajcie tego Gulera bo się okaże że dziennikarze piszą bzdury i trzeba będzie odszczekiwać
3
@dafik85 Jaka porażka?? Real wypłacił kasę tatusiowi i nie było wyjścia. Przecież delegacja Barcy jako jedyna tam pojechała, co jeszcze mieli zrobic?