0

Lubię ty wojujących z LGBT. Boją się ich jak diabeł wody święconej ale jak się dwie laski ze sobą na pornhubie zabawiają to fapnąć można.

3

@CPuyol Ale mi chodzi o to że nie ważne jakie to środowisko i co robi, nie przyszło by mi do głowy żeby przestać obserwować profil mojego ulubionego klubu bo wstawił zdjęcie kolorowych flag. Nie widzisz tu idiotyzmu?

3

Dla mnie to kompletnie niepojęte. Ja rozumiem że można nie lubić gejów ale żeby przez to przestać obserwować profil klubu? Idiotyzm

0

Jarek będzie w ekstazie :)

1

Zauważyliście że ostatnio nic nie słychać o Alemanym? Mam nadzieję że wykorzystuje ten cały szum do spokojnej pracy po cichu i w lipcu coś się zacznie.

1

Nie wiem o jakiej bitce mówicie, Barcelona nie wykonała żadnego ruchu poza doniesieniami medialnymi.

7

Jeżeli rzeczywiście jest prawdą to że woleli odpuścić Brozovica i przeznaczyć tą kasę na Gulera to powiem że Leporta, Alemany i Deco TOP. Ja się cały czas upieram że jeżeli nie uda się sprowadzić DMC to powinniśmy tam postawić Gaviego. Jest mały, zwinny, nieustępliwy, upierdliwy, zacięty, wszędobylski i co ważne dobry technicznie. Moim zdaniem to by naprawdę mogło wypalić.

0

@kanver_ Wiesz, ja tylko nieprzerwanie się dziwię jak ludzie - podobnie jak Ty teraz - w trybie oznajmujący piszą "żadnego transferu nie będzie", "nie łudźcie się, mówię Wam że to się nie uda", "nie stać nas" itd itp. Po co to? Przyjemność Wam to sprawia? Piszecie to wszystko w takim stylu jakbyście byli co najmniej wiceprezesami do spraw finansów a tak naprawdę gówno wiecie.

5

@kanver_ Mamy tu na stronie agenta Gulera a Deco się po Turcjach plącze. Skoro tak dobrze wiesz co planuje Guler to weź z nim pogadaj niech do nas przyjdzie.

1

Naprawdę mam wielką nadzieję że Gundogan będzie tym brakującym elementem naszej układanki. My nie mamy złego składu, ale czegoś w nim brakowało żeby wszystko mogło zaskoczyć jak należy. Moim zdaniem to właśnie turecki Niemiec będzie tym przełomowym transferem.

5

Podejrzewam że to przyszłość, wystarczy że jeden klub się na to zdecyduje i pójdzie lawina.

0

@Bananowysong Właśnie tu mam problem z tymi transferami. Wiadomo że Barca jest na musiku, ale przecież Kessie jest ciągle wartościowym piłkarzem i to jest rynkowa okazja. To samo jest z Lengletem, przecież taki obrońca za 10 mln to czysta okazja i nie pojmuję dlaczego nie ma na niego chętnych. I nie ma tu znaczenia czy to Barca sprzedaje czy ktokolwiek inny. Do Kessiego w cenie 20 mln powinna stać kolejka angielskich klubów.

9

O ile Kessie może nie chcieć iść do Arabii to Chelsea to już bardzo fajny kierunek

0

@BordowyPtak Generalnie mam odruch wymiotny jak słyszę jacy to piłkarze są nieszczęśliwi. Na całym świecie ludzie podróżują za pracą, jeżdżą w delegacje itd, tylko że zarabiają ciut mniej niż ci biedni uciemiężeni piłkarze. Kessie zagrał beznadziejny sezon, parafrazując to co napisałeś na pewno nie dał tego czego naopowiadał i naobiecywał. Przychodził jako najlepszy pomocnik ligi włoskiej a sezon kończył jako piłkarz który nie umie podać dokładnie na 10 metrów.
Co do Frankiego to też z jego strony nie było tak różowo, wykorzystał głupotę bandyty (tfu!) Bartomeu i fatalną sytuację klubu żeby się bardzo wzbogacić. Podoba Ci się takie zachowanie?

10

Przecież okienko transferowe zaczyna się dopiero 1.07, skąd ta panika? Wiadomo że piłkarze chcą mieć wyjaśnioną przyszłość ale odnoszę wrażenie że w tym roku wszystko jest jakieś takie niespokojne i to nie tylko u nas.

0

@wujek2748 Oczywiście że lepszy Nico niż Parejo, ale lepszy Brozovic niż Nico.

0

@LatajacyHolender Ajax Amsterdam 1995 :)

0

@wojopancer Ja na pewno nie. Jakoś Nico zwyczajnie mnie nie przekonuje, miał fajny moment zaraz po wejściu do pierwszego składu ale później grał coraz słabiej. Potencjał na pewno ma ale jak na razie kompletnie nie umie go wykorzystać.

7

Co Wy macie z tym Nico? Chłopak który nie do końca się przebił w słabej Valencii ma obsadzić praktycznie najważniejszą pozycję w naszym zespole? Można oczywiście nie wypożyczać Go w przyszłym sezonie, dać pograć z Cadizem, ale naprawdę chcecie grać z Nico w najważniejszych meczach? Ryzykownie, nie powiem.

3

Tak się zastanawiam jak ja bym postąpił. Z jednej strony wiadomo że to koniec prawdziwej kariery, z drugiej Brozovic to nigdy nie był piłkarz który zarabiał dziesiątki milionów za sezon. Teraz mając do wyboru max 5 w Barcelonie a 20 w Arabii to naprawdę jest to oferta godna rozpatrzenia. Brozovic to nie Messi który oprócz wielkich wypłat miał jeszcze ogromne kontrakty sponsorskie.

4

@slayer Pytanie ile w tym jest słabej sytuacji Barcy a na ile są to wymysły Tebasa. Z tego co widzimy wszystkie (poza Realem) kluby mają wielkie problemy.

0

@kanver_ Tak, tylko kupując Go teraz i wystawiając na rynek wypożyczenia w kolejce stoi pół Europy. Chociaż osobiście nie wierzę w to że do nas przyjdzie bo zapewne wybierze Niemcy gdzie wybije się niemiłosiernie, to jeżeli jest cień szansy żeby Go kupić to trzeba to zrobić.

0

Jak na razie to w pomocy (z graczy na pierwszy skład) mamy 3 piłkarzy, bo Gundogan nie jest potwierdzony. Nawet jak Niemiec przyjdzie to będzie 4 graczy na 4 pozycje. Przy rozsądnej rotacji 5 piłkarz będzie pauzował 1 mecz co 3 tygodnie, a przeciez są też kontuzje. Pisanie że Guler nie będzie grał bo sie nie zmieści jest absolutnie bez sensu.

7

Ezz na pewno zasługuje na szansę choćby po to żeby podnieść jego cenę.

7

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości na temat chęci powrotu Messiego do Barcelony?

0

@Hasszz Wiem, ale agentom się w dupach przewraca. W ogóle to chyba najlepsza praca na świecie, raz na 2-3 lata trzeba troszkę popracować przy transferze albo odnowieniu kontraktu i prowizja wpada. A taka prowizja od Arabów na pewno jest większa niż od klubów europejskich.

4

Brozovic woli Barcelonę a jego agent Arabię. To kto tu dla kogo pracuje?

0

Fakty są takie że Xavi wydobył wreszcie z Frankiego to co grał w Ajaxie. Fakty są też takie że przez przekręt z Bartomeu Frankie zarabia gigantyczne pieniądze i pasowałoby coś z tym zrobić, bo to zwyczajnie niesprawiedliwe wobec innych naszych piłkarzy, nie mówiąc już o FFP.

0

Nie ma się co dziwić, za 2 lata pójdzie za 120. Mądry ruch ze strony jego managerów. Wielkie kluby to nie miejsce na ogrywanie młodych talentów

16

Pierwszy napastnik z 30 golami w debiutanckim sezonie od wielu lat, piłkarz który obok MATSa i Araujo był głównym architektem mistrzostwa, ciągnął zespół za uszy całą jesień a zrobił to wszystko bez karnych. Ale i tak znajdzie się grupa przegrywów która będzie pytać co robi w klubie. Banda kretynów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?