kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Akurat to że Real daje 20 mln nie ma znaczenia - klauzula jest więc klub nie ma nic do gadania. Zapewne rozbiło się o premię dla ojca, Barca miała uzgodniony transfer ale wszedł Real i rzucił groszem. Nie sądzę żeby 18-latek się sprzeciwił.
1
@Maxxx79 Ale przecież mamy dogadane szczegóły
0
@matirix20 Fakt. Ale jak będzie Roque i Fresneda to też nie będzie źle. Nie można mieć wszystkiego.
0
@normasubiektywna Jeżeli Guler będzie choć w połowie tak dobry jak wszyscy mówią to po roku spędzonym w jakimś Lipsku czy Borussi z buta wejdzie do pierwszego składu Barcelony. Jeżeli aktualizacja z 20.25 jest prawdą to to jest świetna wiadomość bo to znaczy że chłopak wie na czym stoi. A z jego wypożyczeniem na pewno nie będzie problemów.
1
@Dynak Ja uważam że dest w pewnym momencie zaczą grać naprawdę nieźle ale później przyszła kontuzja po której już się nie podniósł
0
@partymaker Nic złego, chodziło mi tylko o to że dawanie 18-latkowi tak dużych pieniędzy to paucie rynku. Jak teraz ma zarabiać ponad 3 mln to ile będzie zarabiał mając lat 25?
0
Jeżeli Real Go przekonuje ze względów sportowo-sentymentalnych to pozostaje to tylko uszanować i życzyć powodzenia na nowej drodze życia.
Jeżeli poszło o pieniądze to już trochę gorzej. Jego talent jest wielki ale jednocześnie wielką jest niewiadomą. Zapłacenie więcej niż 3 mln netto za sezon byłoby szaleństwem.
0
@Tomasson81Zarząd: uwaga piłkarski świecie, Eric na sprzedaż
Inne kluby: …
Zarząd: no weźcie, 5 mln euro, promocja
Inne kluby: …
Zarząd: no trudno, trzeba będzie wypożyczyć
Tomasson81: co za nieudolny zarząd, nawet Erica nie potrafią sprzedać
0
Powtórka z Di Stefano?
0
@ViscaelBarca2007 Wiesz, ciężko było nie zaniedbać sytuacji mając w składzie jednego z najlepszych DMC w historii. A że zbiegło się to z naszym brakiem kasy to inna sprawa.
0
Czort jeden wie co nam jeszcze zostawił (tfu!) Bartomeu. Wiele razy pisałem że to niemożliwe żebyśmy wydawali tyle na wypłaty bo licząc sumę obecnych piłkarzy wychodziło dużo mniej. Teraz wychodzi Messi, ciekawe czy mamy jeszcze długi w stosunku do innych piłkarzy: Coutinho, Griezmann, Pjanic…
0
Ostatnio fajnie Gortat się wypowiadał że sportowiec musi mieć wszystko poukładane w domu żeby dać z siebie wszystko na boisku/parkiecie itd. Z tego co pamiętam stracili kiedyś ciążę i to zbiegło się z najgorszym okresem Frankiego w Barcelonie.
0
Jeżeli wierzyć doniesieniom prasowym to to właśnie Barca zrobiła najwięcej żeby Go pozyskać. Ciekawe czy o zakusach innych klubów się nie pisało czy po prostu ich nie było (trochę mi się nie chce wierzyć). Fakt jest taki że Barca zadziałała bardzo mocno wysyłając tam Deco i Alemanego. Oby się udało.
0
@th@les O tym samym pomyślałem oglądając filmiki. Krótki błyskotliwy drybling, robienie przewag na boisku, wychodzenie z trudnych sytuacji i niezła lewa noga. Jednocześnie nie spodziewałbym się po nim 30 asyst na sezon, to bardziej prowadzący grę, taki lewonożny Pedri. Jak na 18-latka robi wrażenie.
8
Guti, Jezus Maria.... Już zapomniałem że ten prostak w ogóle istniał. Miewał cudowne zagrania ale na 1 dobry mecz przypadało 10 słabych.
0
Myślę że ważniejszą informacją jest to ilu zawodników ma pewną rejestrację. To że teraz nie są zarejestrowani nie ma znaczenia.
4
Oferta Realu dupy nie urywa
3
Nie za bardzo widzę co by to rozwiązanie miało zmienić. Do tej pory były kontrowersje czy atakujący był o centymetr wysunięty a teraz będzie czy o centymetr zostawił nogę. Ważniejsze jest określenie monentu podania, bo przy tak minimalnych spalonych decyduje ułamek sekundy.
3
Z naszą Barcą jest trochę tak jak z państwową firmą: zawsze będzie tak że jak coś jest prywatne to jest lepiej pilnowane. Przejście na spółkę akcyjną jest w dzisiejszych czasach nieuniknione i czeka to zapewne też inne kluby. A jak już ma ktoś kupić nasz klub to wolę żeby to był Anglik niż Katarczyk.
1
@4Fabregas4 A kto Ci każe być gejem?
0
@against_modern_football Czyli jak robią to dla pieniędzy to można do nich fapać a jak przy okazji są lesbijkami to już nie?
2
@Kazragore I tu się nie zgadzamy bo dla mnie wywieszenie flag nie jest propagowaniem homoseksualizmu. Jak ktoś nie jest gejem to nie będzie bez względu ile tego jest na ulicy. Tylko ja naprawdę nie rozumiem (i piszę tu już któryś raz) jak można z powodu wywieszenia kilku kolorowych flag odwracać się od klubu któremu podobno się kibicowało.
0
Lubię ty wojujących z LGBT. Boją się ich jak diabeł wody święconej ale jak się dwie laski ze sobą na pornhubie zabawiają to fapnąć można.
3
@CPuyol Ale mi chodzi o to że nie ważne jakie to środowisko i co robi, nie przyszło by mi do głowy żeby przestać obserwować profil mojego ulubionego klubu bo wstawił zdjęcie kolorowych flag. Nie widzisz tu idiotyzmu?
3
Dla mnie to kompletnie niepojęte. Ja rozumiem że można nie lubić gejów ale żeby przez to przestać obserwować profil klubu? Idiotyzm
0
Jarek będzie w ekstazie :)
1
Zauważyliście że ostatnio nic nie słychać o Alemanym? Mam nadzieję że wykorzystuje ten cały szum do spokojnej pracy po cichu i w lipcu coś się zacznie.
1
Nie wiem o jakiej bitce mówicie, Barcelona nie wykonała żadnego ruchu poza doniesieniami medialnymi.
7
Jeżeli rzeczywiście jest prawdą to że woleli odpuścić Brozovica i przeznaczyć tą kasę na Gulera to powiem że Leporta, Alemany i Deco TOP. Ja się cały czas upieram że jeżeli nie uda się sprowadzić DMC to powinniśmy tam postawić Gaviego. Jest mały, zwinny, nieustępliwy, upierdliwy, zacięty, wszędobylski i co ważne dobry technicznie. Moim zdaniem to by naprawdę mogło wypalić.
0
@kanver_ Wiesz, ja tylko nieprzerwanie się dziwię jak ludzie - podobnie jak Ty teraz - w trybie oznajmujący piszą "żadnego transferu nie będzie", "nie łudźcie się, mówię Wam że to się nie uda", "nie stać nas" itd itp. Po co to? Przyjemność Wam to sprawia? Piszecie to wszystko w takim stylu jakbyście byli co najmniej wiceprezesami do spraw finansów a tak naprawdę gówno wiecie.