kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już wczoraj pytałem na Rambli: nie oglądałem ani jednego meczu Kessiego w Milanie. Co gość tam grał że był jednym z najlepszych pomocników ligi? U nas jest całkowicie beznadziejny, 35 mln to jakiś kosmos.
1
Kocham czytać to pier......lenie że Xavi nie lubi grać młodzieżą....
5
Mam nadzieję że aktualizacja z 19.02 zakończy tą idiotyczną dyskusję. Pierwszy napastnik od czasu Fenomeno który zdobył 30 bramek w pierwszym sezonie. Bez karnych i kilka miesięcy bez pomocników na poziomie. Do tego chyba zapominacie jaki Lewy generuje zysk dla klubu. Mecze z Cadizami czy innymi Valladolidami które nie interesują miejscowych są wypełniane polskimi kibicami. Wszyscy mówią że w dni meczowe język polski słychać wszędzie. Oby Lewy nigdzie się nie wybierał.
7
Serdeczny apel do Redakcji o natychmiastowe banowanie wszystkich debili...
4
Tak się podniecają tą Celtą a goście wymordowali zwycięstwo po strzale który miał być podaniem z drużyną na wakacjach w której połowa składu nadaje się do kopania ziemniaków
edit: 3/4 meczu symulując i grając na czas
1
Nie wiem kto jest większym błaznem, ten od symulki czy sędzia który się na to nabrał
2
Jezus Maria jaki ten sędzia jest potwornie słaby… gość popełnił błąd w KAŻDEJ trudnej decyzji
1
Przyznaję że nie widziałem ani jednego meczu Kessiego w Milanie więc pytanie do tych co widzieli: co ten gość tam robił że był najlepszym pomocnikiem ligi?
2
Widzę że we wszystkich ligach ostra rywalizacja o tytuł frajerów roku...
1
Czyli skończyły się dla Pereza czasy kiedy mógł kogoś znaczącego sprzedać, Casemiro był ostatni. Teraz wszystkie legendy będą odchodzić za darmo, w kolejce Modric, Kroos, Carvajal... Real czekają wielkie zakupy i zobaczymy ile tak naprawdę mają pieniędzy i na ile pozwoli im Tebas.
0
A jak Ter Stegen zagra załóżmy jedną połowę i nie straci gola to zaliczą to do rekordu?
19
@brd42 Jak nam hat tricka strzelałw pucharze to Go nie zauważyłeś?
1
@jamesbond6 No właśnie pytanie dlaczego się skończyła? Przecież jeżeli usługa była prawdziwa to tym bardziej Barca powinna ją kontynuować choćby po to żeby pokazać że funkcja Negreiry nie miała znaczenia.
0
Fenomen agentów piłkarskich nie przestaje mnie zadziwiać. Pan Sissoko który generalnie jest nikim może skasować 25 mln za to że… nic nie robi.
10
Może i Coutinho nie szło w Barcy najlepiej ale porównywanie jego transferu do Hazarda to jakaś herezja, ogarnijcie się
12
Jednym słowem potwierdza się to o czym się mówiło praktycznie od początku:
1. Nie ma żadnych dowodów na korupcję, bo za te pieniądze i tak nic nie dałoby się osiągnąć. A jakby jakieś dowody były to już dawno by coś wypłynęło.
2. Pieniądze były wyprowadzane z klubu i wracały w prywatne ręce jego pracowników.
Są jednak smrody które ciążą na naszym klubie:
1. Dlaczego nie wybrali innego "słupa" tylko akurat gościa z kolegium sędziowskiego?
2. Dlaczego tylu prezesów to tolerowało? Nie wierzę że oni wszyscy też brali.
3. Dlaczego dziwnym trafem płatności skończyły się gdy Negreira przestał pełnić swoją funkcję?
P.S.
"Tak czy owak, sprawa przed sądem będzie się toczyć przez kolejne kilka lat i choć co bardziej krewcy kibice żądają wyciągnięcia wobec FC Barcelony konsekwencji już teraz, to warto przypomnieć, że jedynym organem mogącym to zrobić bez prawomocnego wyroku sądu pozostaje UEFA."
Znamienne jest dla mnie to ostatnie zdanie. UEFA niczym komisja z Lex Tusk może bez żadnych dowodów i wyroków zrobić sobie z klubem co zechce. To kolejny dowód na to że trzeba tą zepsutą do szpiku kości skorumpowaną instytucję wypalić do gołej ziemi. Nie jestem fanem Superligi ale należy ją utworzyć tylko po to żeby zniszczyć UEFĘ.
9
Zawsze jestem daleki od umniejszania jakichkolwiek sukcesów sportowych. Może Barca Femini przegrałaby z Juvenilem, może to wygląda śmiesznie a czasami wręcz komicznie, ale fakty są takie że dziewczyny są najlepsze w swojej dziedzinie. I żeby do tego dojść musiały włożyć tyle samo wysiłku co mężczyźni. Tyczy się to każdego sportu i zawsze krytykuję tych co naśmiewają się z egzotycznych sportów jak curling, pływanie synchroniczne itp. Prawda jest taka że jak ktoś jest najlepszy na świecie w swojej dziedzinie to należy się Mu wielki szacunek.
1
Serio, TOP kobiecego futbolu. Śmiesznie się to ogląda :)
3
Myślę że jeżeli to Kane ma być bombą transferową w ataku Realu to możemy być zadowoleni. Oczywiście to bardzo dobry zawodnik ale wiemy jak idzie Anglikom poza Anglią, poza tym razem z Benzemą do składu się nie zmieszczą.
0
A jeżeli w poniedziałek decyzja będzie negatywna to co dalej?
2
@J23Closs Przecież tu nie tylko o Messiego chodzi, wszystkie transfery stoją, zaraz Gundogana ktoś zgarnie.
1
*nie dotyczy PSG
0
„Barelona po raz kolejny wprawiła w ruch swoją machinę medialną, aby przekonać wszystkich, że fiasko sprowadzenia z powrotem Messiego to wina LaLigi.”
A ku…. czyja?
0
Niestety nie mamy komfortu jak Perez, Laporta musi kombinować. Wiadomo że otaczanie się agentami nie jest dobre ale trzeba przyznać że są to wpływowi ludzie. Czy to dobre postępowanie oceni historia.
0
@Patry10 Problem jest taki że środki wydane na Messiego kilkukrotnie się zwrócą
8
Jasne jest że Kimmich pozostaje w sferze marzeń ale pomoc de Jong Kimmich Pedri i Messi z Lewym z przodu i Dembele na skrzydle wygląda obiecująco :)
0
@Hasszz Wiem o tym, ale teraz pani mówi że kazał na sobie usiąść i że ją położył na podłodze
0
To teraz jeszcze gwałt? Ta informacja pojawia się pierwszy raz, przecież do tej pory mówiło się tylko o oralnych sprawach.
Jestem strasznie ciekawy jak to się skończy. I naprawdę dziwię się że tak długo czekamy na proces, przecież sprawa jest bardzo prosta.
0
@PatrychoO Przecież do presezonu jeszcze miesiąc
@sendesara jakie kilka miesięcy, co Ty gadasz? Przecież mowa jest o kilku dniach bo na początku czerwca Liga ma się wypowiedzieć w sprawie naszych finansów.
2
Kompletnie nie rozumiem postawy Messigo o ile to prawda co piszą. Przecież Messi nie jest idiotą i wie że to nie Barca jest tu hamulcowym. Poza tym gdzie im się tak spieszy? Przecież oferta Arabów jest na stole i nie wygaśnie.