7

Wygląda na to że odpuszczą ten mecz, jest szansa żeby Lewy coś nadrobił zwłaszcza że Real ma trudny wyjazd.

0

Jakoś mi się nie wydaje żeby Fati wyszedł w podstawie skoro jest dostępny Dembele. Poza tym Ferran ostatnio bardziej zasługuje na grę. Ja myślę że zaczniemy 4-3-3 z Ferranem i Raphinią a Dembele wejdzie z ławki tylko na trochę dłużej niż ostatnio.

22

Kompletnie nie rozumiem piłkarzy. Przecież to są bogaci ludzie. Zwłaszcza że większość z nich mieszka mniej więcej w jednej dzielnicy nie mogą się zrzucić na jakiś patrol? Nie mają w domach alarmów? Pół biedy jak nikogo nie ma w domu ale przecież zdarza się że jest naprawdę niebezpiecznie.

5

Sytuacja z kartką pokazuje że jeżeli sędzia robi błąd przy żółtej to VAR powinien interweniować. Druga była musem ale pierwsza błędem.

7

Benzema goni, Lewy skup się.

1

Może i gramy fatalnie ale przynajmniej jak dostaliśmy 4-0 od Realu to nikt niekogo nie wycinał. Pamiętacie faule Ramosa jak laliśmy Real?

1

Ciekawe czy przy okazji zrzeknie się zaległości

2

Rządy Socios ro największa zaraza w tym klubie

0

Tylko błagam, bez pierdół typu że ktoś kogoś zjadł taktycznie. Zero zaangażowania, zero walki, zero chęci. Od pierwszej minuty wyglądali jakby grali za karę. Tyle niedokładności i zwykłego niechlujstwa nie widziałem już bardzo dawno.
4 naszych najlepiej opłacanych piłkarzy zarabia więcej niż całe Rayo. Upierdo….ć pół wypłaty to może się w końcu wzięli do roboty.

0

To jest taki dramat że nie mam słów. Zabrać darmozjadom połowę kasy to by może im się zachciało grać

7

Mam nadzieję że to całe zamieszanie z sędziami spowoduje powrót do starych normalnych zasad. Przecież to sędziowie, a dokładnie ich władze są sami sobie winni. Zawsze przed sezonem ogłaszają jak mają być interpretowane poszczególne sytuacje. Kiedyś ręka to była ręka i o ile nie była przy ciele to zawsze był karny. Teraz w skrajnym przypadku obrońca może wybić piłkę z bramki ręką i karnego nie będzie bo się przewracał albo podpierał. Najbardziej bawi mnie argument „co miał zrobić z tą ręką” - no właśnie trzymać ją przy ciele, inaczej ma pecha.
Druga sprawa to VAR, który może interweniować tylko gdy sędzia „ewidentnie się pomyli”, szkoda że nikt tego „ewidentnie” nie potrafi określić.

0

@FanRealuM Rzeczywiście nie widziałem, reklama mi się wstawiła i myślałem że to już koniec…

0

Właśnie takich rzeczy się obawiam że traz pojawią się ludzie którzy będa siać ferment. Szkoda że nie powiedział kiedy ten nabój, czy powiadomił o tym policję itd

0

@creativeopinion Niezmiennie śmieszy mnie jak ktoś wymaga od Laporty "wyjaśnienia" sprawy Negreiry. Co chciałbyś usłyszeć? Że płacili Mu żeby mieć przychylność wysoko postawionego gościa? Przecież Laporta nie może czegoś takiego powiedzieć.

0

Oczywiście wszystko zależy za ile przyjdzie i ile będzie zarabiał ale... :
Mam wrażenie że nasi kibice chcieliby żebyśmy mieli skład maksimum 23-latków, najlepiej wychowanków, żebyśmy grali piękną tiki-takę, żeby ci piłkarze zarabiali po 2-3 mln za sezon a na koniec jeszcze wygrali tryplet. Niestety, czasy się zmieniły. Nie wiem czy Carrasco się sprawdzi, ale jest to mega doświadczony gracz, nauczony życia pod Simeone, grający regularnie powyżej 30 meczów w lidze, dodatkowo ograny w reprezentacji i LM. Tacy zawodnicy są potrzebni bo dają głębię składu której nam bardzo brakuje. Nie jest graczem TOP ale zawsze będzie prezentował solidny poziom.

1

Zawsze pod artykułem o Olmo mam jeden komentarz: fenomen zainteresowania Barcelony tym piłkarzem jest dla mnie niezrozumiały. Przecież On nic nie gra a od lat się mówi o transferze.

4

Władze sędziowskie są same sobie winne. Nawymyślali interpretacji co jest karnym a co nie jest i sędziowie zwyczajnie się gubią. Absurdem jest to że to co jest zagraniem nieprzepisowym poza polem karnym, już w polu karnym jest ok. Albo mówienie że „faul w polu karnym musi być wyraźny”. Przecież to idiotyzm.

0

@kondziu88 Jak lubię Labogę to muszę przyzanć że bardzo zaskoczył mnie tą wypowiedzią

28

@liberoFCB Hmmmm, co prawda Realu nie lubię jak psów ale jak oni by mogli sfabrykować sprawę Negreiry? Przecież to my płaciliśmy

0

@Lucassito Patrząc na nasze 2 ostatnie mecze nie postawiłbym na to 10 zl...

2

Ja nie wiem czego oczekiwali co poniektórzy. Laporta powiedział co miał powiedzieć i teraz czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.
Załóżmy że są 3 hipotezy w tej sytuacji:
1. Barcelona kupowała sędziów
2. Barcelona nie kupowała sędziów ale chciała mieć przychylność kogoś wysoko postawionego
3. Negreira był zwykłym słupem.
Ad 1: Nie ma żadnych dowodów ani że kupowaliśmy ani że nie kupowaliśmy sędziów. Co więc miał powiedzieć Laporta? Że nie kupowaliśmy - i to powiedział.
Ad 2: Jeżeli to prawda to chyba nie liczycie że Laporta się do tego przyzna? Zwalił sprawę na syna i powiedział że wiele klubów korzystało z jego usług.
Ad 3: A do tego to już na pewno nikt się nie przyzna
Podsumowując: Wiadomo że w Hiszpanii nic nam nie zrobią, pytanie czy UEFA bez żadnych dowodów zdecyduje się na drastyczne ruchy.

0

@dafik85 De Jong zarabia 2 razy więcej niż wszyscy

0

@xavi890 Serio? To Getafe ma lepszy skład?

0

Po co oni światła na stadionie świecą?

10

Żółta w 2 minucie za taki faul w środku boiska i już wiemy że sędzia jest kretynem. Coś czuję że będzie wesoło

0

jeżeli ktoś da ponad 60 mln za Fatiego to Laporta Go osobiście zaniesie do Londynu z tatusiem w pakiecie

17

Zwykle staram się czytać takie artykuły, ale ten tytuł tak mnie wkurzył że zrobię to później. Przez wielu uważany za najlepszego napastnika ostatniego 10-lecia, człowiek który pobił praktycznie wszystkie rekordy legendy piłki nożnej, piłkarz który ma 91 goli w 111 meczach w LM, piłkarz przez wiele lat zajmuje miejsce w ścisłej czołówce klasyfikacji ZP i nawet raz powinien ją wygrać. I taki piłkarz nie miałby być na miarę jakiegokolwiek klubu?

0

@ini_barca Czyli co, mieliśmy nikogo nie kupić? Kim mielibyśmy grać chociażby w obronie? Barcą B z Pique? Kim chciałbyś grać z przodu? Demirem Ezem i Jutglą?
Nie zrozum mnie źle, nie jestem "wyznawcą" Laporty. Ale uważam że reset klubu do rezerw +Messi nie przyniosłaby nic dobrego, a świetnie pokazał to czas Koemana który po prostu nie miał kim grać.

0

@ini_barca Jeżeli jesteś aż tak uprzedzony to nikt Cię do Laporty nie przekona. Tylko wiesz, wracając do klubu zastając to co zastał miał dwa wyjścia: zrobić to co zrobił i starać się utrzymać klub na szczycie albo sprzedać wszystkich co się da, zresetować klub i powoli go odbudowywać. Tylko że to przy polityce Tebasa byłoby niemożliwe, bo jakby nam spadły przychody to spadłyby też wszystkie limity. Postawił wszystko na jedną kartę i czy to był dobry wybór oceni historia.
A co do Messiego to dobrze wiesz że żaden kandydat nie mógł powiedzieć w kampanii że nie ma szans na jego utrzymanie w składzie bo to by oznaczało porażkę z automatu. Dobrze też wiesz że nie było żadnych szans na jego utrzymanie bo sam Messi zarabiał więcej niż wszyscy nasi nowi zawodnicy razem wzięci.

1

Po pierwsze to może mały off top, ale od dawna uważam że Socios to najgorszy element naszego klubu.
Co do meritum to ja nie wiem o co chodzi Tebasowi. Przecież to nie tylko my mamy problem, uznane w Europie zespoły klasy Betisu, Villareal itd mają kompletnie związane ręce. Dla zespołów (nie licząc oczywiście wielkiej trójcy) czołówki drugiej najsilniejszej ligi na świecie kupno zawodnika za >20mln to wyczyn wręcz heroiczny. Podczas gdy byle klubik angielski szasta pieniędzmi na prawo i lewo Hiszpania jest całkowicie zablokowana.
Działania Tebasa miałyby sens w dwóch tylko przypadkach (działających jednocześnie): po pierwsze Anglia musiałaby ze swoimi wydatkami je***ć i zbankrutować jako całość i jednocześnie inne ligi nie mogłyby dopuszczać petrodolarów. Zarówno pierwszy jak i drugi przypadek wydaje się być niemożliwy. Tebas za to ciśnie swoje FFP podczas gdy w Europie wszyscy mają to w dupie i śmieją się hiszpańskim klubom w twarz. Przecież nawet gdyby Al-Khelafi znudził się PSG i kupił Barcelonę to i tak nic nie mógłby specjalnie zrobić bo Tebas by Mu zabronił dosypać pieniędzy do budżetu.
Nie wiem dlaczego kluby się bardziej nie buntują, jedynym który walczy z Tebasem jest tak naprawdę nasz Laporta.
P.S. I nie chodzi mi o to żeby wszyscy wydawali i zadłużali się bez umiaru. Ale jeżeli kluby z całej Europy występują we wspólnych rozgrywkach to zasady powinny być takie same dla wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?