1

@mate92 Ale ja się z Tobą w 100% zgadzam, tylko nie o tym było moje pytanie. Bo ja mając wybór brzydko wygrać czy ładnie przegrać wybieram tą pierwszą opcję. Graliśmy ładniej w pierwszej części sezonu, daj wrócić Dembele Pedriemu i Lewemu w dobrej formie i wtedy będziemy krytykować.

1

@mate92 No właśnie było widać jak przedstawiciel beznadziejnej ligi hiszpańskiej przewiózł ostatnio zwycięzcę tych derbów...

1

A takie pytanie do komentujących: wolicie wygrać ligę w takim stylu czy jej nie wygrać grając ładnie?

1

@michal1899 PSG wydało miliard a jakoś dalej nie idzie...

1

@lukkobe Nic Fatiemu nie zabrał. Przed meczem to Ferran był wyznaczony do strzelania i co najwyżej mógł Fatiemu tego karnego oddać.

0

To teraz jeszcze brakuje żeby przeciwko Realowi sędzia zrobił jakiś błąd :D

1

@Comfortable_ Dokładnie, sędzia sam sobie nie może tak do monitora podejść

0

Ja już nie wiem którzy sędziowie spisują się gorzej, ci na boisku czy ci na VARze…

0

Po raz kolejny udowadniamy że jesteśmy mistrzami świata w komplikowaniu sobie życia…

1

@JarekS A jacy to piłkarze którzy nie przebili się w Realu są tak cenieni w Europie? Bo oprócz Odegaarda jakoś mi niewielu do głowy przychodzi. I to Norweg musiał bardzo długo szukać swojego miejsca. Przecież Real też nie gra młodymi, teraz pojawił się ten Alvaro Rodriguez, ale założę się o dużą sumę że jak tylko w lecie przyjdzie za niego jakaś konkretna oferta to Real Go sprzeda bez sekundy zastanowienia. I to jest bardzo dobre podejście, którego my nie mamy. Bo my trzymamy tych młodych do oporu dając im grać (albo i nie) ogony "bo może odpalą". A prawda jest taka że 99,9% piłkarzy wychodzących ze szkółki nie ma poziomu żeby stać się podstawowymi graczami pierwszego składu. I mam nadzieję że nasz klub wreszcie to zrozumiał bo po ostatnich ruchach transferowych coś wreszcie widać. Wielu teraz mówi że Ez do nas wróci i wejdzie do składu - moim zdaniem to bzdura. Abde może zostać co najwyżej solidnym ligowcem, więc jak tylko przyjdzie konkretna oferta w lecie to należy Go sprzedać.
Niestety, Barcelona to nie jest miejsce na ogrywanie młodych, tak sobie może robić Majorka. Zresztą Koeman grał młodymi (z braku innego wyjścia) i gdzie wtedy byliśmy?
Ja się upieram i będę się upierał: poza bardzo bardzo nielicznymi wyjątkami nie ma piłkarzy którzy zostali wychowani w Realu lub Barcelonie którzy odeszli przez brak minut i zrobili wielkie kariery. Sam dobrze wiesz że młody piłkarz musi grać, a nie ma szans żeby w wieku 18 lat dostawać jakieś wielkie minuty w takich klubach.
@Murazor
Ale jaką jakość? Jaka była nasza sytuacja w lidze za czasów Koemana?

1

@JarekS Tylko wiesz, z całym szacunkiem do twojej wiedzy, przecież w Barcelonie tez nie pracują same debile. Myślisz że oni są tak ślepi że nie potrafią rozpoznać talentu naszych graczy z rezerw?
Z resztą w przypadku takich artykułów ja zawsze pytam: ilu zawodników którzy od nas odeszli zrobiło prawdziwe kariery? Jakieś nazwiska?

0

A ileż to było płaczu że sprzedajemy najlepszego pomocnika świata...

6

Dzień jak co dzień, Torres od użytkowników 2 oceny niżej niż u redakcji

5

W jakiej kondycji by nie była Barcelona to chyba bym się nie zamienił na Aston Villę...

40

Skok jakościowy Kessiego w ostatnich meczach jest wręcz niewiarygodny. To tak jakbyśmy zyskali nowego zawodnika. Brawo, oby tak dalej

5

Z każdą powtórką tej akcji coraz bardziej szkoda mi Fatiego… przecież to się można już całkiem załamać

1

A tak ogólnie to pytanie do znaffców: Xavi schował Carlo do kieszeni czy nie?

3

Fati tym razem obronił bramkę na 2-0. Serio, wstawianie tego gościa do składu to absurd

2

I teraz nasuwa się pytanie: co będzie jak przegramy, nawet wysoko. Czy będzie można mieć pretensje do Xaviego? Chłop stracił w któtkim okresie cały atak a teraz jeszcze wypada Christensen?

1

@Arkadio90 Po trzech kolejkach nie miałby kto sędziować :)

33

Wiadomo że nie zatrzymają ligi, w każdej kolejce jest jakiś skandal więc trzeba by ją zatrzymywać co tydzień. Ale to dobra akcja, sędziowie hiszpańscy są tak beznadziejni że czasami aż ciężko uwierzyc że to przez przypadek

0

@J23Closs Z taką grą pomocy i skrzydłowych choć byś tu Haalanda postawił to nic nie zrobi.

3

Najgorsze jest to że nawet nie próbujemy tworzyć sytuacji. Wszyscy narzekają na Lewego i słusznie, bo jest w beznadziejnej formie, ale przecież drużyna nie daje Mu żadnej szansy na odbudowanie tej formy. Zero podań prostopadłych, zero kreatywności, zero podań otwierających drogę do bramki.

9

W formie jakiej był ostatnio to nie będzie wielkie osłabienie… może Ferran coś ustrzeli?

0

@LaSagradaFamilia I co, misliśmy ich wyrzuć na ulicę? Zerwać jednostronnie kontrakt? Przyłożyć im pistolet do głowy i zmusić do obniżenia kontraktu?

2

Najgorsze jest to że Xavi nie ma już z czego wybierać, na ławce nie ma nikogo kto mógłby wejść i zrobić cokolwiek. Jestem przerażony przed czwartkową wizytą na SB, to może być dramat. Na szczęście (z punktu widzenia ligi) wchodzimy zaraz w tryb grania co tydzień.

1

@LaSagradaFamilia Co za kupa bzdur… Xavi pozbył się Aubumeyanga? Xavi chciał sprzedać de Jonga? Alba był chętny do odejścia? Mierz siły na zamiary, odejścia były spowodowane sytuacją finansową a nie spotrową. Bitwa była o każdego eurocenta żeby spiąć budżet płacowy.

0

Liczyłem na Ferrana kosztem Raphinii, oby znowu zamknął gęby Rambli.

5

Gil Manzano i kontrowersja na korzyść Realu? Nieeeeeee

1

@_Specjalista Rok temu wygrali ze wszystkimi, a lepsi nie byli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?