kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nerwową końcówkę sprowokował Ter Stegen, kompletnie niewytłumaczalne zagranie. Sociedad poczuł krew. Na szczęście to co zepsuł to później naprawił.
8
@DanielBara Ale przecież w sektorze gości możesz być ubrany jak chcesz, chodzi o to żeby pojedynczy kibice w „obcych” barwach nie siedzieli po całym stadionie.
2
Przecież Barca nie zabroni kibicom koszulek, dzieje się tak tylko w meczach „podwyższonego ryzyka”
4
@kamyk_23 No dziwię się bo o ile oceny w miarę zawsze się pokrywają to w przypadku tych 2 zawodników (i jeszcze Erica Garcii) dziwnym trafem ocena użytkowników jest dużo niższa niż Redakcji. To użytkownicy są uprzedzeni czy Redakcja w ich przypadku się nie zna?
0
Roberto jak i Ferran zawsze u kibiców 2 noty niżej niż u Redakcji
0
@MarioVeB! Jak to skąd? Po to jest cały sztab żeby to sprawdzać.
0
Sprawa bez szans niestety
6
@JarekS Nie kłócę się bo się nie znam, tylko nie wiem dlaczego twierdzisz że 16-latek który nigdy na oczy nie widział prawdziwego obrońcy to przyszłość a Roque jest jednym z wielu.
Powtarzam - nie znam się, ale ciężko mi przyjąć płacenie 70+ mln za 16-latka którego kariera może się złamać jeszcze 165762165616569785 razy.
0
@JarekS Powiedz to Realowi wydającemu ponad 70 mln za 16-letniego Endricka
2
Jeżeli Messi zdecyduje się wrócić za dużo mniejszą kasę to osobiście zaniosę Go z Paryża do Barcelony.
Niemniej patrząc na jego dotychczasową karierę i negocjacje płacową szanse oceniam na 0,1%
0
@Przystankers Źle się wyraziłem, mówiąc „zamiar” miałem na myśli sam fakt niebezpiecznego wejscia. Jaka to różnica czy ktoś chciał czy nie chciał? Ważny jest fakt że wejście nastąpiło.
1
Dziwi mnie taka iloś głosów na żółtą. Jakie to ma znaczenie czy Dembele chciał czy nie chciał, czy jest agresywny czy nie, czy noga trafiła centralnie czy się ześlizgnęła? Czasami czerwień daje się za sam zamiar zagrania, za niebezpieczeństwo które to zagranie mogło spowodować, a to jest faul na „złamanie nogi”.
Jakby Ramos tak sfaulował Messiego to też byście mówili że żółta?
3
Ja mam tylko 1 wątpliwość: skoro miało dojść do gwałtu oralnego to pani powinna mieć dość mocno uszkodzoną twarz a Dani dość mocno pogryzionego wacka…
1
Mogli sobie wpisać klauzulę że nie może grać więcej niż 45 minut, amatorzy :)
14
Ile zakład że ta pani wycofa oskarżenia w zamian za „ugodę”?
3
Ja rozumiem że można kogoś zgwałcić bijąc przedtem dotkliwie tak że ofiara już nie może się bronić ale gwałt oralny? Przecież to absurd… powinien mieć w takim razie pogryzionego wacka
0
@elcarnalito A wcześniej wygrywała Barcelona. Cykle mają to do siebie że się zmieniają :)
0
@BARCA1899Messi Weźcie przestańcie wreszcie opowiadać głupoty o jakimś obniżeniu pensji. Nic nie obniżał, zarabiał więcej niż w Lyonie a pół roku temu Juve oferowało Mu mniej niż miał u nas.
Edit:
Chyba że to tak było:
Depay: chcę 10 mln za sezon
Alemany: damy max 7
D: chcę 10
A: 7 albo wypad
D: ok to obniżam do 7
3
@dziku77 W którym momencie pobytu w Barcelonie był „mega” poza pierwszym meczem? Bo chyba coś przeoczyłem
0
Tak się ułożyło że zostały praktycznie wszystkie najmocniejsze kluby w Hiszpanii. Cieszę się że uniknęliśmy Madrytu, oni zawsze są niewygodni. Super że mecz u siebie, to duży atut a do Basków kawał drogi i wyprawa na cały dzień.
1
@Kubusieq_699 zapewne na tvp sport
0
Dobre losowanie, nie ma co narzekać. Ważne że u siebie.
1
I fajnie :) niech się leją
1
Jak już losować mocnych to teraz, bo mamy lżejszy terminarz. W lutym jeszcze taki dwumecz z Realem czy Atletico byłby dodatkowym obciążeniem.
1
Nie przywiązywałbym wielkiej wagi do naszego stylu, mecz w żadnym momencie nie był zagrożony i nie ma się co dziwić że graliśmy na 25%. Mnie bardziej martwi to że ci którzy mieli coś do udowodnienia zawiedli na całej linii, może oprócz Kessiego.
3
Spójrz na to z innej strony: może żaden z tych wypożyczanych nie miał potencjału żeby wrócić do Barcy?
1
Staram się z całych sił przypomnieć jakiegoś gola Keity i nie mogę. Szokująca liczba dla mnie.
4
Jak się zostawia Bemzeme na 5 metrze samego to się nie ma co dziwić. A brak faulu Rudigera to escandalo
1
Ale druk idzie, czekamy na karnego
0
Villareal złapał super formę. Niedługo z nimi gramy to będzie ciężki mecz.