0

O co Mendy teraz przygrał :)

0

@7KrisGron 15 milionów za gościa który zarabia spore pieniądze, ma 5 miesięcy do końca kontraktu i od roku nie zagrał porządnego meczu. Bueeeeeehehehehe

0

@KobeFR Znaczy z jakim klubem? Ktoś inny go chce?

4

Idąc tokiem rozumowania rotacji powinni wyjść Ferran i Lewy, obstawaiłbym też Albę. Mam nadzieję że Lewym przyciśniemy na początku żeby spróbować szybko zamknąć mecz.

0

@JarekS I to jest super wiadomość, mam nadzieję że się potwierdzi.
A co do Depaya to ja jak zwykle w naszych dyskusjach co do zasady się z Tobą zgadzam, tylko myślę że podchodzisz do sprawy zbyt idealistycznie. Wiadomo że dobrze by było zostawić Depaya do końca kar, ale Atletico prawdopodobnie powiedziało że albo teraz albo nigdy. Depay jest ostatni w hierarchii, jest zwyczajnie w beznadziejnej formie, za pół roku odejdzie za darmo i zarabia kupę pieniędzy. Już w lecie chcieliśmy Go wypchnąć ale tak naprawdę nie było chętnych albo Depay nie chciał. Teraz pojawiła się okazja której nikt tak naprawdę się nie spodziewał, czyli możliwość (małego bo małego) zarobku i jeszcze zaklepanie Carrasco który jest fajnym, walecznym i doświadczonym zawodnikiem do uzupełnienia składu. Moim zdaniem to jest zdecydowanie "win", a że mówimy o meczach z Getafe i Gironą to nie powinno być źle.

1

@JarekS Liczysz na to że Xavi wyjdzie i powie że nie potrzebuje Depaya? Przecież trener nie może tego powiedzieć. Widać wyraźnie że Depay jest ostatni w hierarchii napastników, 0 minut z Atletico pomimo absencji Lewego, 0 minut w SPH. Depay jest w Barcelonie skończony bo nawet jak wszedł z Intercity to nie pokazał nic. Do tego dużo zarabia i obawiam się że zaczyna robić kwas. Nie wiem czy nazwałbym to samowolą.
A do tego skoro Xavi ma zamiar więcej grać tym łamanym 4-4-2 to tylu napastników nam nie potrzeba.

7

@adukla E tam, cały sezon graliśmy bez niego i mamy w lidze 6 straconych goli, już nie opowiadajcie głupot

1

@Desperados21 Po sezonie już możemy

2

No co Wy? Na stronie Realu piszą że tak naprawdę Vinicius wycierał Araujo podłogę, że Araujo tylko faulował i w ogóle gdyby reszta drużyny była lepsza to Vinicius miałby 2 gole i 3 asysty. Artykuł do skasowania.

2

Taki mecz potrafi zbudować drużynę, przede wszystkim piłkarze mogą uwierzyć że się da. Ten mecz pokazuje też jak ważna jest walka, zaangażowanie, dyscyplina taktyczna i zwyczajna jakość piłkarska. No nic, jedziemy dalej :)

1

@yoli Przestań, 93. minuta gdzie wszyscy już praktycznie świętowali zwycięstwo, wdarł się brak koncentracji. Naprawdę czepianie się o tego gola to przesada.

17

Brawa dla sędziów, jakby nie byli Hiszpanami

0

Najgorsze dla Realu jest to że sekstet poszedł się jeb…

1

Gavi! Co? Ty przech…..ju!

3

Pięknie to wymusił Dembuś

0

Balde znowu słaby mecz

0

Olaboga, Balde…

6

Raphinia ostatnio gra naprawdę dobrze, jego podania są świetne. Pozbywanie się Go teraz podczas gdy reszta skrzydłowych nie daje jakości to głupota.

0

@Kgorecki2500 Kurs na Barcę wszędzie niższy niż na Real, czy my naprawdę jesteśmy faworytami? Coś mam wątpliwości...

2

@Nano22 Tylko że Messi z tych mistrzostw to zupełnie inny Messi. Widać jak bardzo Mu zależało.

0

Mecz Manchesterów to kolejny przykład absurdalnych komplikacji przepisów które dają możliwości dużej interpretacji i przez to robią się problemy. Podobnie jak z ręką w polu karnym jest milion możliwości czy zawodnik chciał/nie chciał/ upadał/leżał/ wstawał itd to do tego dochodzi spalony. Kiedyś wszystko było proste bo każdy zawodnik na spalonym był odgwizdywany, później trochę zostało to zliberalizowane, teraz gość może być metr od piłki ale jak jej nie dotknie to nie ma spalonego. Nie wiem po co wprowadzają te komplikacje, sami sobie szkodzą i narażają się na krytykę. Bo jak przepis jest prosty i łatwy to każdy wie jak go stosować, jak wprowadza się możliwość interpretacji to zawsze ktoś będzie miał wątpliwości.

1

Pep ma słuszne pretensje? Co się wydarzyło?

1

Bartomeu zaprzecza? A dlaczego On jeszcze nie jest w pierdlu?

0

Jakie to wzruszające… a obiecywałem sobie że nie będę płakał z byle powodu :(

1

@[Oli] Touran jak odchodził z Atletico był szrotem?

0

Sprawa jest prosta, jak podpiszecie pewien kontrakt biznesowy to zapewnimy wam ułatwienia w przepisach. Jak nie podpiszecie, to będziemy wam robić pod górkę. Pan Obajtek, tfu!, Tebas dobrze wie jak robić interesy.

15

Wszyscy tak psioczą i narzekają to może ja spróbuję znaleźć jakieś pozytywy.
Lewy: słaby ale gol jest. Ja tam bym chciał żeby zawsze strzelał gole jak jest słaby, trzeba też zaznaczyć że dobrze wykończył przy spalonym Ferrana. Wreszcie pewny karny.
Raphinia: kolejny pozytywny mecz, widać że nabiera pewności. Świetna asysta do Pedriego zniweczona przez absurdalny spalony.
Dembele: też pozytywnie. Może nie było perfekcyjnie ale nie jest jeźdźcem bez głowy
Pedri: gra coraz odważniej, w końcu
De Jong: dobry mecz, jest coraz lepszy
Araujo i Christensen: po raz kolejny pewni
Alba: też nieźle, w ataku nieoceniony.
Jest trochę pozytywów, nie jest tak źle jak wszyscy tu piszą. Jak Real przeszedł w karnych to ich chwalą że potrafią wygrać słaby mecz, jak my wygrywamy to wszyscy narzekają.

0

Coś nieprawdopodomnego

0

A kogo miał wpuścić za poobijanego Gaviego? Może Pablo Torre?

0

Gol w 100% w stylu starego dobrego Fatiego, oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?