kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby Argentyna miała w składzie prawdziwego napastnika byliby naprawdę groźni
0
Mam nadzieję że pomysł sprowadzenia Lautaro do Barcelony upadł już całkowicie
0
Za każdym razem sędziowie nabierają się na takie „faule”
0
@Striker OK, tylko że jak mam wybór pomiędzy Depayem a nikim, to chyba wolę Depaya? Jak mamy 4 chimerycznych to jest szansa że znajdziemy kogoś kto w tym dniu akurat chimeryczny nie jest.
3
Abstrahując od tego jak dziś zagrał Depay kompletnie nie widzę sensu pozbywania się Go w zimie. Kasy nie dostaniemy żadnej, nie sądzę żeby chciał rozwiązać kontrakt całkowicie za darmo. Jest doświadczonym zawodnikiem a przy chimeryczności Fatiego, Ferrana i Raphinii na pewno by się przydał.
0
Nie wiem czy widziałem większego farta
0
@FioletoweOczy Z losowaniem jest ten problem że jest kilka dni różnicy między grupami. Trzeba by zrobić dodatkową przerwę
0
Ale tak obstawić przes MS Maroko z pierwszego miejsca to ładny kursik by wpadł
1
@VamosRakieta Albo PSG
0
@Encore Nie ma sensu dyskusja czy Arabia jest lepsza od Tunezji a Meksyk od Australii.
2
Belgia zaraz odpadnie w grupie z Marokiem i Kanadą, Dania odpada w grupie z Australią i Tunezją. My awansujemy w kiepskim stylu ale jednak. Chyba nie jest tak źle.
0
@Fabik87 a grałeś kiedyś w piłkę? :)
0
Przy pierwszym golu MacAlister w ogóle trafił w piłkę prawą nogą czy Mu się tylko od lewej odbiła?
1
@Donnie_Darko Leo ma dwa oblicza, geniusz w ataku i leń w obronie. W takich meczach jak z Polską czy Meksykiem, albo w meczach z pasterzami w Ligue 1 może sobie na to pozwolić. Ale jak przychodzi konkretna drużyna to niestety w 10 bronić się nie da.
2
Czy ktoś kto się na tym zna może mi w prostych słowach odpowiedzieć o co chodzi temu Tebasowi? To jest jakiś agent nasłany z inny lig?
0
Ależ my jesteśmy potwornie słabi… :(
3
Sędzia bandyta, nie zapraszam do dyskusji
0
To już chyba nie mamy wątpliwości komu kibicuje sędzia
0
Nie wiem jaki jest sens robienia wywiadu z tym (tfu!) romantykiem footballu. Trzeba zrobić wszystko żeby usunąć tego szkodnika ze świata piłki a nie jeszcze Go promować.
5
Co trzeba mieć we łbie żeby zinterpretować to jako kopnięcie koszulki które miałoby ją w jakikolwiek sposób "poniżyć"?
Dla nas dobrze jakby Urugwaj poleciał, przynajmniej nikomu nie przyjdą do głowy głupie pomysły z wystawianiem Araujo na siłę.
1
@against_modern_football Spokojnie, posadzeniem Alby na ławce Xavi jak widać bardzo dobrze Mu zrobił. Po nowym roku będzie maraton, dobrze będzie mieć i Albę i Balde w dobrej formie.
0
@dawid16dkk Przecież jakby przegrali to układ tabeli byłby 6,3,3,0. I tak musieliby wygrać z Kostaryką i liczyć na porażkę Japonii. Tylko musieliby wygrać troszkę wyżej niż 1-0.
A teraz sprawili że Hiszpania nie będzie mogła odpuścić meczu z Japonią.
0
Co oni pieprzą? Przecież ten remis niewiele Niemcom daje i tak muszą wygrać wysoko z Kostaryką i liczyć na porażkę Japonii.
6
Mówcie co chcecie ale posadzenie Alby na ławie przez Xaviego dobrze Mu zrobiło
0
Co ten Tibo wyprawia?
0
Jedyna możliwa decyzja
0
Oj Tibo, ale zwaliłeś
0
@MESSIah16 Messi jak zwykle 2 oblicza - człapiący jak przeciwnik ma piłkę i genialny jak ma trochę miejsca.
3
Czarno to widzę... Meksyk jest tak beznadziejny że Arabia spokojnie może z nimi wygrać, do tego sędzia na pewno nie będzie im przeszkadzał bo widok arabskiej drużyny w 1/8 zapowiada się świetnie. I mimo tego że Argentyna jest słaba to nie mogę sobie jakoś wyobrazić że z nimi wygrywamy.
0
@Koni8M oby tak było, jestem z natury optymistą ale jakoś tego nie widzę