1

Jakby Argentyna miała w składzie prawdziwego napastnika byliby naprawdę groźni

0

Mam nadzieję że pomysł sprowadzenia Lautaro do Barcelony upadł już całkowicie

0

Za każdym razem sędziowie nabierają się na takie „faule”

0

@Striker OK, tylko że jak mam wybór pomiędzy Depayem a nikim, to chyba wolę Depaya? Jak mamy 4 chimerycznych to jest szansa że znajdziemy kogoś kto w tym dniu akurat chimeryczny nie jest.

3

Abstrahując od tego jak dziś zagrał Depay kompletnie nie widzę sensu pozbywania się Go w zimie. Kasy nie dostaniemy żadnej, nie sądzę żeby chciał rozwiązać kontrakt całkowicie za darmo. Jest doświadczonym zawodnikiem a przy chimeryczności Fatiego, Ferrana i Raphinii na pewno by się przydał.

0

Nie wiem czy widziałem większego farta

0

@FioletoweOczy Z losowaniem jest ten problem że jest kilka dni różnicy między grupami. Trzeba by zrobić dodatkową przerwę

0

Ale tak obstawić przes MS Maroko z pierwszego miejsca to ładny kursik by wpadł

1

@VamosRakieta Albo PSG

0

@Encore Nie ma sensu dyskusja czy Arabia jest lepsza od Tunezji a Meksyk od Australii.

2

Belgia zaraz odpadnie w grupie z Marokiem i Kanadą, Dania odpada w grupie z Australią i Tunezją. My awansujemy w kiepskim stylu ale jednak. Chyba nie jest tak źle.

0

@Fabik87 a grałeś kiedyś w piłkę? :)

0

Przy pierwszym golu MacAlister w ogóle trafił w piłkę prawą nogą czy Mu się tylko od lewej odbiła?

1

@Donnie_Darko Leo ma dwa oblicza, geniusz w ataku i leń w obronie. W takich meczach jak z Polską czy Meksykiem, albo w meczach z pasterzami w Ligue 1 może sobie na to pozwolić. Ale jak przychodzi konkretna drużyna to niestety w 10 bronić się nie da.

2

Czy ktoś kto się na tym zna może mi w prostych słowach odpowiedzieć o co chodzi temu Tebasowi? To jest jakiś agent nasłany z inny lig?

0

Ależ my jesteśmy potwornie słabi… :(

3

Sędzia bandyta, nie zapraszam do dyskusji

0

To już chyba nie mamy wątpliwości komu kibicuje sędzia

0

Nie wiem jaki jest sens robienia wywiadu z tym (tfu!) romantykiem footballu. Trzeba zrobić wszystko żeby usunąć tego szkodnika ze świata piłki a nie jeszcze Go promować.

5

Co trzeba mieć we łbie żeby zinterpretować to jako kopnięcie koszulki które miałoby ją w jakikolwiek sposób "poniżyć"?
Dla nas dobrze jakby Urugwaj poleciał, przynajmniej nikomu nie przyjdą do głowy głupie pomysły z wystawianiem Araujo na siłę.

1

@against_modern_football Spokojnie, posadzeniem Alby na ławce Xavi jak widać bardzo dobrze Mu zrobił. Po nowym roku będzie maraton, dobrze będzie mieć i Albę i Balde w dobrej formie.

0

@dawid16dkk Przecież jakby przegrali to układ tabeli byłby 6,3,3,0. I tak musieliby wygrać z Kostaryką i liczyć na porażkę Japonii. Tylko musieliby wygrać troszkę wyżej niż 1-0.
A teraz sprawili że Hiszpania nie będzie mogła odpuścić meczu z Japonią.

0

Co oni pieprzą? Przecież ten remis niewiele Niemcom daje i tak muszą wygrać wysoko z Kostaryką i liczyć na porażkę Japonii.

6

Mówcie co chcecie ale posadzenie Alby na ławie przez Xaviego dobrze Mu zrobiło

0

Co ten Tibo wyprawia?

0

Jedyna możliwa decyzja

0

Oj Tibo, ale zwaliłeś

0

@MESSIah16 Messi jak zwykle 2 oblicza - człapiący jak przeciwnik ma piłkę i genialny jak ma trochę miejsca.

3

Czarno to widzę... Meksyk jest tak beznadziejny że Arabia spokojnie może z nimi wygrać, do tego sędzia na pewno nie będzie im przeszkadzał bo widok arabskiej drużyny w 1/8 zapowiada się świetnie. I mimo tego że Argentyna jest słaba to nie mogę sobie jakoś wyobrazić że z nimi wygrywamy.

0

@Koni8M oby tak było, jestem z natury optymistą ale jakoś tego nie widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?