1

@VegetaPolska przecież to zawsze wygląda tak samo :)

0

Real dzień jak co dzień, jak nie uda im się wcisnąć do 70 minuty to włączą drugi bieg i zaraz będą efekty. Najbardziej zazdroszczę im tej łatwości zdobywania bramek.

1

@MesQueUnClub96 Uważasz że to dzięki Guardioli stali się zawodnikami klasy światowej? Dość ryzykowna teza.
Nie chcę się tu przerzucać składami ale fakty są takie że Pep miał prawdopodobnie najlepszą drużynę w historii piłki nożnej.

2

@MesQueUnClub96
Guardiola: Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Puyol, Alves itd w życiowej formie
Xavi: Lewandowski

12

Ferran jest ostatnio dużo lepszy od Fatiego

0

Czyli dobrze wyczułem ostatnio

0

@Szklaner Dodaj karnego w Monachium na koniec świetnej pierwszej połowy, nie wiadomo co by było dalej, dodaj też grę Pique z Interem

1

Wydaje mi się że pójdą raczej w kogoś uznanego z końcówką kontraktu. Taki Kante jest na wylocie z Chelsea na przykład

2

Zaskakująco dużo odpowiedzi na tak, myślałem że więcej osób będzie chciało jego zwolnienia. Do końca sezonu powinien zostać, jeżeli nic nie wygra to niestety, fuera.

0

@tristan87 Czyli jakiś problem jest..

0

@Hosh Wiem że to nie to samo, chciałem tylko pokazać skalę. Trudno, stało się. Teraz trzeba będzie to jakoś wyrównać

0

Pytanie: czy też tak macie że wasze komentarze spod artykułów przenoszą się na Ramble? Teraz gość mi odpowiedział na komentarz, klikam na odpowiedź i nic się nie dzieje. Klikam w książeczkę i też nic. Dopiero jak wejdę przez profil w „odpowiedzi na komentarze” to przenosi mnie do dyskusji ale nie pod artykuł tylko na Ramblę.

0

Barcelona od kilku sezonów notuje przychody + - 1 miliard €. Czy w tym przypadku utrata tych 20 mln spowoduje nasze bankructwo i kolejne dźwignie? Chyba nie. Uczywiście to dużo pieniędzy ale nie przesadzajcie

3

Ja się tak zastanawiam kiedy zagramy mecz z jakąś czołową drużyną który ktoś nam indywidualnie nie zawali. Wczoraj 2 gole na konto Bellerina który łamał linię spalonego jak amator.
Niestety nasza pomoc nie istnieje, bardzo to dziwne. Niby indywidualnie każdy gra nieźle, ale jako całość kompletnie to nie funkcjonuje. Lewy jest całkowicie odcięty, miota się i robi co może ale z takim przeciwnikiem sam nie zrobi nic. Dembele szaleje ale akurat wczoraj niewiele z tego wyszło.
Więc jeżeli miałbym wymienić 3 grzechy główne naszejdrużyny to byłoby to: (kolejność przypadkowa)
1 Zapaść skrzydłowych (poza Dembele). Raphinia i Fati to dno, Depay kontuzja.
2 Błędy indywidualne w obronie
3 Bezużyteczna pomoc, nie dają nic w ofensywie, zawalają krycie z tyłu. Niestety, jeżeli pomocnicy zostawiają taką dziurę w środku to nawet 4 najlepszych obrońców nie da rady.
3* Jednak trzeba przyznać że mieliśmy trochę pecha.

2

Jak Bellerin wyjdzie na drugą połowę to Xavi OUT

0

Bellerin do natychmiastowej zmiany, jeszcze w pierwszej połowie.

9

Cieszy dobra atmosfera na trybunach, kibice się nie odwrócili od drużyny (na razie)

6

Jakbym się ścigal z Bellerinem to chyba bym miał szansę…

3

Najgorsze jest to że mieliśmy w tym sezonie LM strasznie dużo pecha. Ten pech nie opuszcza nas już od lat.

1

@tristan87 nonszalancja

2

Udziału może i nie bierze ale chyba przedstawia negocjując swoje oczekiwania? Z resztą nie było najmniejszej możliwości żeby zakontraktować Messiego nawet za połowe z tego co zarabiał więc o czym mówimy?

1

@PerpetuousDreamer Nie mówię tu o wczorajszym meczu, akurat Pedri na skrzydle to fajne zagranie taktyczne. Chodzi o całokształt. Mając piedrylion rożnych nie umiemy zagrać normalnej prostej piłki na 10 metr gdzie nawet przez przypadek coś się komuś może odbić od głowy. My szukamy jakichś długich słupków, krótkich rozegrań, a jak już piłka leci w pole karne to jest wybijana.

0

Ten mecz podobnie jak mecz z Villarealem potwierdza że radzimy sobie z rywalami którzy chcą grać w piłkę. Gorzej jest z autobusami i to Xavi musi rozwiązać. Ironia losu że trzeba było żeby Lewy się ruszył i posłał porządne dokładne dośrodkowanie, bo od naszych skrzydłowych tego nie uświadczy. To dla mnie jest fenomen że przy takich zawodnikach i takich obrońcach jesteśmy tak bardzo tragiczni z rzutów rożnych.
PS. Jak Balde utrzyma poziom to mamy szansę na trzeciego Golden Boya z rzędu. Cieszy ta nasza młodzież.

1

Gorzej z Roberto, wyglądało to bardzo źle

0

@Dieselzor A co, nie zasłużył?

1

@panczo Fati? Był tragiczny…

7

@jacobFCB Kocham to. Jak gramy słabo to Xavi zniszczony taktycznie. Jak gramy dobrze to dlatego że przeciwnik nie istniał

2

Gavi się pojawił, chyba jest Ok

11

Naraże się Rambli jak napiszę że Ferran>>>Fati w ostatnich meczach?

1

Raul Garcia to po odejściu Casemiro mój najbardziej nieulubiony piłkarz w lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?