0

@cchesterr43 W którym miejscu? Patrząc na Meksyk nie wróżę im szczęścia w meczu z AS

0

@MesQueUnClub96 Tego karnego to i ja bym obronił…

0

@Shear007 tylko że jak w dzisiejszych czasach masz wielką dziurę w środku to nie wygrywasz

0

@VegetaPolska taki pomarańcz bardziej

0

Jak patrzę na zaangażowanie Messiego w grę to chyba nie chcę żeby do nas wracał… przykre to

6

A tak swoją drogą to nie wiem jakim cudem ci którzy wymyślali zasady VAR doszli do tego że można sprawdzać czerwoną ale drugiej żółtej już nie.

3

Porównując poziom tego meczu z naszym można się tylko uśmiechnąć :)

6

Fajnie że wygraliśmy ale ten karny to prawdziwy skandal… nie wiem jak tak można

0

Zachowujecie się jakbyśmy mieli kupić wszystkie młode talenty na świecie. Jeżeli miałbym wybierać to w tym momencie bym dołożył te 7-8 mln do prawego obrońcy a nie na młodego no-nama który gra w potężnej lidze Chilijskiej.

1

@Cataloniec94 A co to ma do rzeczy?

1

@WilliamTheBloody Bardzo podobna sytuacja była jak De Light faulował Lewego w meczu LM. Tam karnego nie było bo tłumaczyli że Lewy już leciał. Tu CR nie leciał?

0

@Kezman7 Bo w bramke nie trafił z tego co pamiętam

4

@don'T.R.I.P.e Dlatego trzeba walić w górę jak Depay a nie bawić się w jakieś kroczki...

10

Niestety po raz kolejny Zieliński pokazał że nigdy w reprezentacji nie osiągnie nawet połowy poziomu z Napoli. Niestety.

0

@MeMyselfAndI Ale żeś mi dowalił… spokojnie, jeszcze przyjdą dobre czasy.

1

Ta karma to jednak suka jest, Benzema po tylu latach przerwy wraca na wielki turniej jako zdobywca ZP a tu klops. Dlatego czekam aż Real zacznie spłacać te ostatnie lata farta.

1

@Pustelnik Ty to w ogóle romantyczny nie jesteś

3

Zawsze wiedziałem że to romantycy

52

A wspominali coś o ukaraniu Manzano za uznanie gola dla Osasuny?

4

Mogło by się wydawać że wszystkie te krótkie transfery będą nieudane, a w 4/8 przypadkach klub albo zarobił albo zawodnik grał dobrze (w przypadku Auby jedno i drugie)

4

Wystarczy wyeliminować gen przegrywu. Już po tym sezonie będzie go dużo mniej.

3

No i dobrze, prosto, jasno i na temat. Wolał Real i miał do tego pełne prawo.

1

News do przeczytania dla kibiców którzy psioczyli na zarząd że oddaje nasz wielki talent…

0

Messi Neymar i Mbappe to jeszcze tam tylko Felixa brakuje

11

Muszę przyznać że jakby mi ktoś powiedział że będziemy samodzielnym liderem przed przerwą na MŚ to bym nie uwierzył

3

Ojojoj, Viniciusz już nie tańczy? Można się było tego spodziewać bo w poprzednim sezonie też po świetnym początku zjechał. Jak wszyscy poniewierali na boisku Neymarem to Marca nie miała z tym problemu, teraz wielka akcja „polowanie na Viniciusa”.
A co do naszego meczu to trzeba sprawdzić gdzie Lewy jest zaproszony na Sylwestra, przy 2 kartce z widoku kamery od bramki widać że kompletnie nie interesuje Go piłka i chce wjechać w obrońcę. Strasznie dziwne zachowanie Roberta.
I brawo dla Raphinii, widać że strasznie się ucieszył z tego gola, w końcu zaczyna mieć liczby.

0

@Tollusiek A widziałeś faul po którym miał pierwszą kontuzję? To sobie poszukaj

10

Gil Manzano to parszywa gnida. Zapraszam do dyskusji

0

@Comfortable_ W ostatniej akcji tak, ale kilka razy było pusto

0

Dembele ostatnio w ogóle nie idzie w drubling do linii końcowej. Ma gościa 1-1 i cały czas idzie do środka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?