4

Naprawdę nie wiem jak ktoś może powiedzieć że to nie był karny, serio. Ciekawe jak to opisze Itu.

3

Raphinia na prawej stronie, może wreszcie coś pokaże

13

@fcbarcafan19 Chciała zagadać a Ty ją blokujesz

0

@Wossi61FCB Trafić Anglię z 2 i Norwegię z 3... jakby Barce losowali to by pewnie tak było :)
Izrael Armenia Wyspy Owcze Gibraltar San Marino :)

0

@tomek8756 Ale co Ci z tej powtórki? W siatkówce jest sytuacja 0-1 albo jest aut albo nie ma, albo jest dotknięcie w bloku albo nie ma. W piłce trzeba interpretować.
Sędziowie VAR oglądali rękę z Interem i co z tego?

0

Myślę że Alonso wyjdzie na lewym środku a Pique i Garcia podzielą się minutami. Po lewej Alba, a Xavi zaryzykuje z Balde w meczu z Interem.

0

@Destroyer_of_Worlds Co Ty za bzdury opowiadasz? Nie widzisz jaka jest nasza sytuacja? Nie widzisz ile dźwigni trzeba było zrobić żeby uratować klub od bankructwa? Nie widzisz jak gigantyczne wypłaty mają nasi piłkarze? Ja nie muszę mieć prawomocnego wyroku żeby kopnąć (tfu!) Bartomeu w dupę. Sądy niech sobie robią co chcą ale ta kanalia nie ma prawa być dalej socio.
Z resztą tu nie chodzi tylko o tą sytuację, nasi socios to banda leni i udowodnili to juz wiele razy.

38

Socios to największa zaraza tego klubu. Banda leni i ignorantów.

0

@sylweste.r Bayern to już skutek tych dwóch poprzednich

3

Szkoda że nasi nie poszli po Romie i Liverpoolu

1

@barteq Nikt nie przewidział że Atletico będzie się tak zachowywało a widocznie nie ma innych chętnych na Griezmanna
Zapis w umowie był moim zdaniem dość bezpieczny.

7

Jak Pique mówił że wejdzie do składu pomino transferów obrońców to raczej nie tego się spodziewałem…

0

@basuza A ja twierdzę że to absurd i z tym musimy się rozstać :) pozdrawiam

0

@basuza Ja rozumiem co napisałeś, ale celowość nie jest jedynym kryterium odgwizdania karnego. Nie wiem jak możesz pisać że ręka Dumfriesa ucieka od piłki skoro ta ręka wybija piłkę z pola karnego? I jak możesz pisać że ręka jest ułożona naturalni? Też biegasz zrękami do góry?

11

@basuza Co z tego że przeszło po głowie skoro ta ręka uniemożliwiła Fatiemu strzał głową? Jakby Dumfries złapał piłkę i wyniósł ją z pola karnego to też by nie było karnego bo po głowie przeszła? No nie róbmy absurdów...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panom w studiu nie przeszło to przez gardło ale nawet oni przyznali że była ręka.
Sędziowscy bandyci… po prostu w to nie wierzę

10

Rękę Fatiego pokazali pod lupą, zagranie piłkarza Interu się już nie zmieściło?

1

To jest nie-pra-wdo-po-do-bne. Gość gra w siatkówkę w polu karnym

0

Skrzydła nie istnieją, pomoc nie istnieje. Jak to ma niby wyglądać?

5

Raphini do natychmiastowej zmiany, jest dramatyczny dzisiaj

0

@tomek8756 jak się nie obudzą to nie ma szans

1

Wszystko to o 2 tempa za wolno, beznadziejni jesteśmy :(

0

Sędzia się rozsypał

0

Dembele zamiast depnąć w końcu do linii cały czas łamie na lewą nogę, nic z tego nie przychodzi.
Raphinia bezużyteczny na razie...

1

Ciulowo to wygląda na razie...

1

Pierwszy róg i znowu ten długi słupek, szlag mnie trafi zaraz

1

Nie za bardzo widzę ustawienie w którym mielibyśmy grać, bo Messi na pewno będzie musiał być zwolniony z zadań defensywnych, a w ataku przecież nie zagra bo jest Lewy. 4-3-3 i Messi w pomocy? To mamy dziurę w środku. Ewentualnie 4-2-3-1 ale wtedy trzeba mieć 2 bardziej defensywnych graczy w środku czyli nie będzie miejsca dla Pedriego i Gaviego.
Szkoda że nie było solidnego pożegnania, bo to jeden z głównych powodów dla krórych chciałbym żeby Leo wrócił. Ale z drugiej strony boję się że wszystko się rozwali.

3

Strasznie ciężko ocenić tego spalonego przy golu Realu. Niby są daleko ale Rudiger wykonuje wyraźny ruch do piłki. To jest właśnie wprowadzanie interpretacji które tylko wszystko utrudniają.

9

Zlatan miał 21 goli i 13 asyst w 45 meczach w Barcelonie, czy to jest aż tak zła statystyka? Jesteśmy przyzwyczajeni do astronomicznych liczb Messiego, Ronaldo czy nawet Lewego ale kiedyś tak nie było. Czysto pod względem statystyk sezon Zlatana nie był taki zły. Inną sprawą jest kwestia Messiego, który chciał rządzić a Zlatanem się nie rządzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?