kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem czym się poruszył, na razie nie nadaje się do gry w reprezentacji
4
@Przemson Ale przecież FIFA płaci
0
Nie rozumiem tego. Wiadomo że piłkarze łapali kiedyś kontuzje bo musieli jechać do Armenii czy innych Mongolii a tam boiska były fatalne. Ale teraz przeciez bardzo się poprawiło a Kounde i Depay grali na super murawach. Skąd fenomen kontuzji na reprezentacjach?
4
@Sulimo Nie zabrać status legendy tylko przyznać że doił do granic możliwości. Jedno drugiego nie wyklucza.
3
@korn234 Dlaczego ma mi ściskać skoro dał puchary drużynie której kbicuję? WTF?
1
Po ostatnim okienku transferowym chyba nikt już nie ma wątpliwości jak łasi na kasę są piłkarze. Zawodnicy jak Busquets, Alba, de Jong czy Pique nie chcieli odpuścić ani eurocenta ze swoich wypłat, część z nich łaskawie godziła się na odroczenie. A są też podejrzenia że kilku wykorzystało złą sytuację klubu żeby zarobić jeszcze więcej. Były szumne zapowiedzi że wszyscy pomogą klubowi, że zrezygnują z wypłat i co? Tak naprawdę realną obniżkę zaliczyli Dembele i Roberto, można też pochwalić młodzików Araujo i Gaviego którzy w Anglii wyciągnęliby o wiele więcej.
Messi to najlepszy piłkarz w historii, legenda Barcelony. Ale prawda jest taka że On i jego rodzina wydoili Barcelonę do granic możliwości (a nawet powyżej możliwości) i walnie przyczynili się do jej finansowego upadku.
Nie wiem czy to co pisze Mundo jest prawdą, takie rzeczy jak loża czy prywatny lot to są grosze a wszyscy się tego uczepili. Najważniejsze są nieznaczna obniżka zarobków, premia za podpis (która tą obniżkę zarobków znacznie niweluje), możliwość jednostronnego zerwania i przedłużenia kontraktu.
Zawsze krytykowałem Pereza za to jak postępuje ze swoimi legendami ale widać że inaczej się nie da. Laporta to widzi i chyba skończyło się eldorado.
1
Tylko nie mylcie El Mundo z Mundo Deportivo, bo to 2 zupełnie inne gazety
0
Ja coś czuję że za chwilę Depay zacznie wypychać ze składu Raphinię
0
W Anglii za no-namów płaci się większe pieniądze...
0
@DziwnyKibicFCB Bayern meczu życia nie zagrał, to Pedri postanowił nie strzelić gola
0
Czy ta liga MLS jest aż tak słaba czy Rysiek coś formę złapał?
0
Asensio ma to czego w tym momencie nie ma żaden z naszych piłkarzy: porządny strzał z dystansu. Nie mówię żeby Go brać, ale brak takiego zawodnika to duży minus.
2
16 mistrzostw świata pod rząd, niezależnie od dyscypliny ogromny szacunek, coś niemożliwego.
2
@Remi70 Ale przecież VAR sprawdzał tą sytuację, co to ma do rzeczy czy się zwijał czy nie?
0
Martwią mnie Raphinia i zaczyna martwić Araujo. Pierwszy nie może wystartować, niby ma pojedyncze dobre zagrania ale całokształt na razie słabo.
Araujo też ostatnio słabo, niby nie ma baboli ale przytrafia Mu się dużo małych błędów.
11
Na Tebasa by coś lepiej znaleźli
2
To nie ważne Joshua, zdaniem dużej części Rambli sezon jest już stracony
2
Dobrze że akurat teraz pojawił się komunikat że za Gaviego zapłaciliśmy 10 tys. Raz się uda a raz nie, raz się ściąga Pedriego i Gaviego za psie pieniądze i Aube za darmo a raz można wdepnąć w Braitwhita. Dzień jak co dzień.
0
@Gall Ja tylko protestuje przeciwko głosom jak to pęka balonik, że wszystko stracone, „kto teraz będzie spłacał długi” (bo i takie coś się pojawiło). Już po losowaniu było wiadomo że najważniejszy dla nas będzie dwumecz z Interem i to na nim trzeba się skupić.
A Bayern mamy jeszcze u siebie i spokojnie możemy powalczyć
1
@KibicBarcy84 Masz rację tylko bierz pod uwagę z kim graliśmy. Jakby City, PSG, Real czy Liverpool pojechał do Monachium i przegrał 2-0 to by była jakaś sensacja albo niespodzianka? Czy ktoś by robił dramaty? Myślę że nie. A Rambla już prorokuje najgorsze.
Teraz trzeba się skupić na Interze i wygrać oba mecze a przy takiej grze jak wczoraj jest to absolutnie do zrobienia.
17
Mnie śmieszą komentarze typu "balonik pękł". Moim zdaniem właśnie nie pękł tylko jeszcze bardziej się napompował. Potrafiliśmy zdominować jedną z 5(?) najlepszych drużyn w Europie, drużynę która właśnie wyrównała historyczny rekord meczów bez porażki. Mogliśmy i zdecydowanie powinniśmy to wygrać. Dla mnie kolejny plus z tego meczu jest taki, że po chwilowym szoku potrafiliśmy się odbudować i znowu zacząć grać dobrze. Poprzednia drużyna zanotowałaby zjazd i skończyłoby się kolejnym blamażem.
Także nie ma co płakać, przegrać z Bayernem w Monachium to żaden wstyd. Trzeba spokojnie robić swoje i wygrać z Interem a jeżeli zagramy tak jak wczoraj to o ten dwumecz jestem spokojny.
PS 1. Nie ważne przy jakim wyniku, nie ważne kiedy. Brak karnego na Dembele przy VARze to absolutny skandal. Nie ma żadnych usprawiedliwień dla sędziów.
PS 2. Kimmich pokazał jak się powinno wykonywać rzuty rożne. Zwykła mocna prosta piłka na 8-10 metr która daje szansę na strzał. Przecież my mamy kim walczyć o główkę a co robimy? Laga przez 3/4 pola karnego jakieś zgrania do środka... Przeciwnik 5 razy się zdąży ustawić. Nasze rożne są bezużyteczne i nie pojmuję dlaczego Xavi wymyślił to granie długich piłek. Nic nam z tego nie przychodzi.
0
@VamosVamos Oczywiście że nie. Tylko problem jest taki że jakbyśmy wykorzystali chociaż 1 sytuację i jeszcze dostali ewidentnego karnego to ta cała dyskusja nie miałaby sensu...
0
@Chlebek23391 Nie wiem gdzie tu widzisz spór...
0
@VamosVamos Ale wiesz że mówisz o 19 i 18-latku? Wiesz o tym prawda?
0
Zagraj tą piłkę do uja pana na 10 metr z tego rogu a nie przerzucają na drugą stronę
Nie pojmuję tego
1
Pedri się rozsypał po tych niewykorzystanych setkach
2
Czy tylko ja myślę że goście w tych podciągniętych spodniach w mokasynach bez skarpetek wyglądają jak debile?
17
Lewy i Pedri dzisiaj sabotaż pod bramką. To jest nie do uwierzenia
0
To bardzo dobrze pokazuje co oznacza zwyczajne, dobre, mocne dośrodkowanie na 8-10 metr. A my mając tylu piłkarzy którzy potrafią zagrać do centymetra z rożnych jesteśmy tragiczni
2
Przecież Busquets wsadził nogę a tamten Go kopnął? Co ten sędzia? :D