0

@MateuszGotowka99 Pozycja spalona była przecież

2

W końcu strzał z dystansu i od razu efekt

1

@Dzieniu Jak obrońcy popełniają takie babole to choć byś 6 wystawił to nic by nie dało

14

A wiecie że jeżeli Haaland strzelałby hat tricka w każdym meczu do końca sezonu to i tak nie przebije wyniku Messiego z 2012 roku?

1

@Kurkmen Jeżeli ktoś nie widzi różnicy w tych sytuacjach to…

1

Ja będę zawsze powtarzał: nie ważne jak, trzeba odsunąć tych bandytów od monopolu który mają. Nie podpisują kontraktów z piłkarzami, nie są właścicielami klubów, nie są właścicielami stadionów a mają władzę absolutną nad rozgrywkami.

0

Widzę że Real w formie, 1 strzał celny 1 gol… Sevilla coś gra czy dramat jest?

9

Nie ważne jak, nie ważne co w zamian. Trzeba zrobić wszystko żeby odsunąć tą mafię od władzy. Nie są właścicielami klubów, nie są właścicielami piłkarzy, nie są właścicielami stadionów, nie trenują młodzieży. Są za to absolutnymi monopolistami na wszelkie rozgrywki, dzielą i rządzą. A teraz jeszcze przygruchali sobie „romantyka” co ostatecznie mnie zirytowało

8

Sędzia jest kompletnie beznadziejny. Całe szczęście nie miał szansy popsuć meczu

0

Krótko z przodu długo z tyłu i wąsy na przedzie

0

Gavi ma buty zawiązane?

1

@Dieselzor Słyszałem że Xavi mówił że wyśle do rezerw każdego kto spróbuje zagrać prostopadłą piłkę… weźcie bądźcie poważni…

1

@creativeopinion No tak, Ancelotti powiedziałby coś w stylu: słuchajcie, zespół jest słaby, nie mamy szans na żadne puchary, tak w ogóle nie wiem po co gramy skoro i tak nie mamy szans…

1

@creativeopinion Znaczy czego by nie powiedział na głos?

0

Tu nie chodzi o to czy i w jakiej formie ma być Superliga. Chodzi o to żeby odsunąć od monopolu tą mafię.

1

@Peciak "Za nim był Eric, który miałby szansę wybić tę piłkę gdyby nie dotknął jej Roberto (oczywiście nie traktuję to jako błąd Sergio, tylko pokazuję, że mijasz się z prawdą)."
Eric był w bramce tylko dlatego że się zapędził, stał na linii. Roberto był jedynym który poszedł na strzelającego. Piłka odbiła się pechowo, równie dobrze przy odrobinie szczęścia mógł ją wybić.
To że stał zbyt wąsko przy drugim golu to dla mnie argument absurdalny. Co, miał zostawić gościa z piłką i podejść do Mendyego? Zwłaszcza że pozycję będącego z piłką Viniego dublował jeszcze Tchouameni? Zobacz powtórkę i sprawdź ile minut Valverde stoi niekryty przed polem karnym. I pomyśl co by było gdyby Roberto poszedł do Mendyego (tak jak sugerujesz) w momencie gdy Vini miał piłkę a z głębi pola wbiegał Tchouameni.
Przy nieuznanym golu Benzemy Roberto jako skrajny obrońca poszedł za Modricem, sorry ale wypominanie Mu tej akcji to już jest głupota.


4

Sergi Roberto:
"To jego występu kibice obawiali się najbardziej, w końcu miał za zadanie zatrzymać rozpędzonego Viniciusa. Nie sprostał temu zadaniu, a ataki Realu były szczególnie niebezpieczne właśnie z jego strony. "
To ja chyba oglądałem inny mecz. Vinicjusz nie miał w tym meczu ani 1 dryblingu. Jego nota wg Whoscored 6,14 czyli najniższa wśród piłkarzy Realu. Ataki Realu: 31% lewą stroną, 28% środkiem, 41% prawą stroną. Przy pierwszym golu co prawda Vinicjusz Mu uciekł (co akurat w aktualnej formie Brazylijczyka nie jest jakimś mega dyshonorem), to właśnie Roberto był jedynym który próbował powstrzymać strzał Benzemy - i prawie Mu się udało.
Ja rozumiem że jazda po Roberto jest modna i rozumiem że cała drużyna była beznadziejna, ale pisanie że jakoś szczególnie nie sprostał zadaniu jest dla mnie bzdurą.

0

@mekston Tylko w jakim zespole i jakiej lidze?

0

@Tomcio to chyba by musieli admini sprawdzić bo ponad 4500 dni już nie wyświetla

1

@POGROMCA Czyli Xavi w pierwszych kolejkach był geniuszem taktyki a teraz rozpracował Go trener Majorki i Celty? No ciekawe... W Monachium też przegraliśmy po rozpracowaniu taktycznym? Z Interem u siebie też strzelając 3 gole, czy może z to były indywidualne babole obrońców? To też trzeba było taktycznie przewidzieć?

13

Znowu te bzdury o rozpracowaniu taktycznym? Żadna taktyka się nie sprawdzi jeżeli piłkarze są w tak beznadziejnej formie jak nasi. Nikt może poza MATSem nie gra na przyzwoitym poziomie, piłkarze są wolni jak wozy z węglem, grają jak za karę. Pedri mając kilka piłek na przyśpieszenie akcji i dobrze wychodzącego Dembele postanawiał zawrócić i podać do tyłu. Chcecie powiedzieć że to Xavi Mu tak kazał? Albo że Xavi nie pozwalał wracać pomocnikom za akcją co pozwoliło Realowi na wbicie 2 goli praktycznie na pustaka? Real nie zagrał nic nadzwyczajnego, fakt, kontrolował środek pola zwłaszcza w I połowie, ale przy tak wolnym Busquetsie i zachowawczym Pedrim każda drużyna byłaby w stanie to zrobić. Real nie zrobił nic poza akcjami bramkowymi, a jeszcze te akcje wybroniliśmy tylko indolencja naszych pomocników pozwoliła na dobitkę.
Nasi piłkarze są w tragicznej formie, są kompletnie beznadziejni. Żadna taktyka tu nie pomoże dopóki się nie ogarną.

0

@ini_barca Jakoś wszyscy w komentarzach chwalą jego wejście. Nie mówię że zagrał cudownie ale strzelił gola i dawał pozytywne impulsy. Przy bezużyteczności Raphinii zrobił dobre wrażenie

7

Czyli na Villareal Fati-Lewy-Ferran? Oby ten ostatni nabierał pewności siebie, dobre wejście z Realem na pewno w tym pomoże.

0

@creativeopinion Właśnie chodzi o to że Real nie musiał zagrać nic specjalnego. Ile tak naprawdę przeprowadzili groźnych akcji poza tymi bramkowymi? I to przy 2 pierwszych golach było to spokojnie do wyczyszczenia tylko nasi pomocnicy postanowili poczekać i zobaczyć co się będzie działo. Viniciusz nie istniał poza 1 akcją wybronioną przez MATSa, Benzema też nie pokazał wiele. Wystarczyło kontrolować środek i poczekać aż się sfrajerzymy.
No ale jak idzie atak, Dembele albo Lewy robią dobry ruch do piłki a Pedri postanawia jednak poczekać i zagrać do tyłu to sorry, tu nawet najlepszy taktyk nie pomoże.
@stepkovski Powiew może i daje ale to dlatego że reszta naszych pomocników jest koszmarnie wolna. Na mnie Frankie robi wrażenie jakby grał za karę, niby jest, niby gra, nawet czasem w swoim stylu coś ruszy do przodu, ale to ciągle jest jakby na hamulcu ręcznym.
Nie wiem co się stało z atmosferą w naszej drużynie. Wszyscy grają jak za karę, snują się po boisku (oprócz Gaviego oczywiście). Może atmosfera związana z tymi obniżkami im tak ciąży...
Tak jak pisałem wcześniej mam nadzieję że zyskiem z tego meczu będzie wyrok na Busquetsa.

1

@Sebolinho Chciał czy nie chciał fakty są takie że z całej kadry może 3 piłkarzy jest w jako takiej formie. A najbardziej martwi mnie Pedri który boi się zagrać piłkę do przodu.
@Krystian1588 Bo Fati i Torres są chyba jeszcze słabsi…

5

Większość kibiców narzeka na Xaviego, płaczą jak to jesteśmy słabi taktycznie, to zróbmy może szybki przegląd kadr.
Raphinia komplente dno, Dembele jeździec bez głowy choć trzeba przyznać że wczoraj kilka razy wychodził do podań których nie dostał, Ferran i Ansu słabi chociaż dali niezłe zmiany i to jest jakaś nadzieja, Lewy się miota i jest odcięty od piłek. Pedri całkowicie zniknął, hamuje grę, Gavi szarpie ale to nie jest rozgrywający, Busquets to dno dna i o ile mecz z Interem był pogrzebem Pique to mam nadzieję że mecz z Reale będzie w końcu pogrzebem Busquetsa. De Jong mam wrażenie jakby grał na pół gwizdka, niby biega ale tak jakby Mu się nie chciało.
W obronie każdy wie jakie mamy problemy ale to nie obrońcy zawalali wczoraj bramki tylko pomocnicy którym nie chciało się wracać. Vinicjusz wczoraj nie istniał, Real nie stworzył nic poza sytuacjami bramkowymi.
Nie wiem jaką taktyką można grać skoro wszyscy pilkarze są w beznadziejnej formie.

2

Najsłabszy Real od lat nas leje…

0

@CarloCule Co Ty pieprzysz? Przecież oni nie potrafią piłki dokładnie podać

4

57. minuta, pierwsze naprawdę ofensywne podanie Pedriego

1

Bez pomocników meczu się nie wygra… dramat, absolutny dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?