kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Cristiano musi szlag trafiać...
0
@Pawel13sz Poza kibicami Realu, to na pewno
0
@MarioVeB! Niestety nie wierzę Ci że piszesz to na poważnie.
@Barca_Big_Moment za lata dobrej gry kasował (i dalej kasuje) gigantyczne pieniądze.
0
@MarioVeB! Busquets jest symbolem porażek ostatnich lat i dobrze o tym wiesz
0
Tak wielkie pieniądze za 16-latka z Brazylii, rzeczywiście mistrzowski transfer... swoją drogą wielkie brawa dla otoczenia Endricka za to że potrafili Go tak wypromować chociaż ledwo zdążył zadebiutować w pierwszej drużynie.
0
Laporta sobie na to nie pozwoli, Busquets musiałby zarabiać poniżej miliona za sezon żeby to było możliwe.
0
Chyba można zaryzykować stwierdzenie że to na razie najlepszy mecz na tych mistrzostwach
0
Griezmann jest już ostatecznie wykupiony przez Atletico?
3
Przecież to było przed polem karnym a z varu wolnych nie ma
0
Najlepsze: odpadnięcie tancerzy z pierwszym prawdziwym rywalem.
0
O masz, Lautaro
2
I tak się strzela karne
0
Mam nadzieję że w Barcelonie już nigdy nikomu nie przyjdzie do głowy staranie się o Lautaro
0
@Barca1992 To znaczy gdzie te druki były?
1
Dużo bym dał żeby Luuk wbił decydującego gola, strasznie gościa polubiłem jak u nas grał
0
O co chodzi tym Argentyńczykom że się tak pultają?
19
Czy Vinicjusz zdążył już opatentować taniec żałobny?
0
@Yoshi94 Ja tu sprzeczności nie widzę, mimo że Hiszpania jest (na papierze) ciągle mocniejsza niż Maroko to jest o wiele słabsza niż kilkanaście lat temu i jej odpadnięcie nie jest aż tak wielką sensacją. Wtedy Maroko zostałoby rozjechane, dzisiaj wygrali.
5
@Naker Akurat Alba został wybrany do najlepszej 11 fazy grupowej więc to lekko chybiony argument
1
72 mln za 16-latka który ledwo zadebiutował w pierwszej lidze? Niech biorą.
4
@RosjaninBut @Tomek54321 A Arabia Saudyjska wygrała z Argentyną, to znaczy że ma lepszych piłkarzy i że jest lepszą drużyną?
Jasne jest że Maroko jest potencjalnie słabsze niż Hiszpania ale jakby zawsze wygrywał mocniejszy to ta gra nie miałaby sensu.
I nie chcę tu jakoś specjalnie bronić Lucho, ale patrząc obiektywnie na ich skład trzeba powiedzieć że od wielkiej Hiszpanii z niedawnych lat dzielą ich lata świetlne. Można powiedzieć że LE mógł sobie powołać lepszych piłkarzy niż np Ferran, tylko kto by to miał być?
16
Wszyscy tak jadą po tym Lucho a ja powtórzę pytanie zadane przez Ćwiąkałę przed mistrzostwami: ilu zawodników - których można określić „klasą światową” - ma obecnie Hiszpania? Może Pedri, choć On akurat jest ostatnio w słabej formie. Ktoś jeszcze? Ludzie odwołują się do genialnej drużyny sprzed lat a wystarczy popatrzeć na skład.
0
Co się znowu dzieje z odpowiedziami na komentarze? Przenosi dyskusję na Ramblę i trzeba do niej wchodzić przez profil. Chwilę był spokój i znowu wróciło.
0
@shvead20 A to było pod poprzeczkę? Chyba nie.
6
Nie wiem o co chodzi z tymi karnymi. Zamiast walić dzidy pod poprzeczkę piłkarze posyłają łatwe do obrony kartofle. Lewy czyli jeden z najlepszych wykonawców karnych marnuje 3 pod rząd, Hiszpania nie strzela żadnego. Następni w kolejce do zmarnowania CR i Neymar.
1
@Sewren122 A jakie można mieć nowe pomysły skoro poprzedni zarząd zostawił nas z takimi kontraktami niektórych zawodników? Zesrać się możesz co najwyżej.
9
To jest coś niesamowitego jak ci bardzo bogaci ludzie wykłócają się o jażdą złotówkę
5
Ale dziwny jest fakt że przy tylu legendarnych napastnikach to Giroud jest ich najlepszym strzelcem w historii
0
Ale Francja ma potężny skład, nie wiem czy ktoś na papierze wygląda lepiej
0
Coś tam chyba brakuje przy Mundo. „To spotkanie będzie dla drużyny z Ameryki Południowej pierwszym sprawdzianem na tym poziomie.” Brzmi jakby nigdy w historii nie byli w 1/4.