0

@Comfortable_ W ostatniej akcji tak, ale kilka razy było pusto

0

Dembele ostatnio w ogóle nie idzie w drubling do linii końcowej. Ma gościa 1-1 i cały czas idzie do środka

1

Serio, kto wymyślił te długie piłki ze stałych fragmentów?

1

Pedri ma ostatnio mega zjazd. Niby pojedyńcze akcje błyskotliwe i ładne ale kompletnie nic z tego nie wynika

5

Nie gadajcie głupot, debilne wejście Lewego

2

Sędziowie po raz kolejny kpią sobie z naszej drużyny...

4

Super wiadomość dla Daniego

0

O ile Cristiano w tym Manchesterze do lutego wytrzyma bo coś mi się nie wydaje

0

@ACRAB95 Za PSG będę trzymał kciuki tylko gdy będą grać z Realem. I choć Bayernu nigdy nie libiłem to teraz będę im kibicował

0

Kogo by nie wylosował to w lutym będzie kompletnie nowy sezon po MŚ i szlag woe kto będzie w jakiej formie

0

@wasacz A my mogliśmy prowadzić 5-0

1

To jedna z najlepszych połów pod wodzą Xaviego

1

Mecz na 5-0 po pierwszej połowie

1

@Adran360 Nie ujmuję zasług MvB mówię tylko że Lewy i piłkarze grający w naszych czasach praktycznie nie mieli szans na zdobycie ZP

1

@Emhyr Co Ty gadasz? Henry wysoki, szybki, przebojowy, elegancki, potrafił pociągnąć na skrzydle. Suarez grubasek (mówiąc pozytywnie), król pola karnego, bezpośredni, silny, potrafił zrobić coś genialnego i niesamowitego a za 5 minut przyjąć piłkę jak trampkarz.
@Adran360 Tylko że van Basten nie miał w swoich czasach Messiego i Ronaldo którzy zagarnęli wszystkie ZP dla siebie

1

Będzie ciekawie nie tylko w LE ale we wszystkich pucharach i ligach. Mistrzostwa spowodują to że sezon zacznie się w styczniu tak naprawdę od nowa.

0

@Mroziu Dokładnie to samo było z Aguero, wzbudził tym wielki szacunek na stronie a ja się wykłócałem z użytkownikami :)

0

@HypeR W sumie napisane na górze...

0

Ale z Almerią jeszcze zagra?

0

@messi_32 Co???? Mam nadzieję że to marna prowokacja której nie odczytałem...
Przejdź się na notatnik i zobacz co tam piszą

1

No tego to się nie spodziewałem... żegnaj Legendo

0

@ViscaBarca123 Wiem śmieję się… ale fakty są takie że Alonso Robero i Ferran zawsze mają obniżone oceny od kibiców

0

Czyli Alonso jest wybrany do XI kolejki wg WhoScored a od naszych kibiców dostaje 4...
A poza tym Ferran zawodnikiem meczu wg redakcji i kibiców, piekło zamarzło, Rambla ma zbiorowy zawał.

2

@Lucassito Tylko że Fati nawet z czeskim zespołem nie grał dobrze

17

Na ten moment chyba nikt nie ma wątpliwości, Fati jest beznadziejny. Mam nadzieję że nie pojedzie na MŚ i spokojnie będzie mógł popracować nad formą

0

Bogatemu to i diabeł dzieci ukołysze… nawet karnego nie potrafią strzelić

0

W lecie wróci do 1:4?!?!

16

No to zobaczymy co pokaże Fati na tle słabego rywala. Chłopak się wkurza a fakt jest taki że gra totalny piach

15

Faworyzowany przez sędziów klub nie dostał jeszcze w tym sezonie karnego i przez sędziów wypada z LM. To co by było gdyby nas nie faworyzowali? Strefa spadkowa?

0

@7black4 Tylko że Haloween nie ma korzeni pogańskich tylko satanistyczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?