kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_ W ostatniej akcji tak, ale kilka razy było pusto
0
Dembele ostatnio w ogóle nie idzie w drubling do linii końcowej. Ma gościa 1-1 i cały czas idzie do środka
1
Serio, kto wymyślił te długie piłki ze stałych fragmentów?
1
Pedri ma ostatnio mega zjazd. Niby pojedyńcze akcje błyskotliwe i ładne ale kompletnie nic z tego nie wynika
5
Nie gadajcie głupot, debilne wejście Lewego
2
Sędziowie po raz kolejny kpią sobie z naszej drużyny...
4
Super wiadomość dla Daniego
0
O ile Cristiano w tym Manchesterze do lutego wytrzyma bo coś mi się nie wydaje
0
@ACRAB95 Za PSG będę trzymał kciuki tylko gdy będą grać z Realem. I choć Bayernu nigdy nie libiłem to teraz będę im kibicował
0
Kogo by nie wylosował to w lutym będzie kompletnie nowy sezon po MŚ i szlag woe kto będzie w jakiej formie
0
@wasacz A my mogliśmy prowadzić 5-0
1
To jedna z najlepszych połów pod wodzą Xaviego
1
Mecz na 5-0 po pierwszej połowie
1
@Adran360 Nie ujmuję zasług MvB mówię tylko że Lewy i piłkarze grający w naszych czasach praktycznie nie mieli szans na zdobycie ZP
1
@Emhyr Co Ty gadasz? Henry wysoki, szybki, przebojowy, elegancki, potrafił pociągnąć na skrzydle. Suarez grubasek (mówiąc pozytywnie), król pola karnego, bezpośredni, silny, potrafił zrobić coś genialnego i niesamowitego a za 5 minut przyjąć piłkę jak trampkarz.
@Adran360 Tylko że van Basten nie miał w swoich czasach Messiego i Ronaldo którzy zagarnęli wszystkie ZP dla siebie
1
Będzie ciekawie nie tylko w LE ale we wszystkich pucharach i ligach. Mistrzostwa spowodują to że sezon zacznie się w styczniu tak naprawdę od nowa.
0
@Mroziu Dokładnie to samo było z Aguero, wzbudził tym wielki szacunek na stronie a ja się wykłócałem z użytkownikami :)
0
@HypeR W sumie napisane na górze...
0
Ale z Almerią jeszcze zagra?
0
@messi_32 Co???? Mam nadzieję że to marna prowokacja której nie odczytałem...
Przejdź się na notatnik i zobacz co tam piszą
1
No tego to się nie spodziewałem... żegnaj Legendo
0
@ViscaBarca123 Wiem śmieję się… ale fakty są takie że Alonso Robero i Ferran zawsze mają obniżone oceny od kibiców
0
Czyli Alonso jest wybrany do XI kolejki wg WhoScored a od naszych kibiców dostaje 4...
A poza tym Ferran zawodnikiem meczu wg redakcji i kibiców, piekło zamarzło, Rambla ma zbiorowy zawał.
2
@Lucassito Tylko że Fati nawet z czeskim zespołem nie grał dobrze
17
Na ten moment chyba nikt nie ma wątpliwości, Fati jest beznadziejny. Mam nadzieję że nie pojedzie na MŚ i spokojnie będzie mógł popracować nad formą
0
Bogatemu to i diabeł dzieci ukołysze… nawet karnego nie potrafią strzelić
0
W lecie wróci do 1:4?!?!
16
No to zobaczymy co pokaże Fati na tle słabego rywala. Chłopak się wkurza a fakt jest taki że gra totalny piach
15
Faworyzowany przez sędziów klub nie dostał jeszcze w tym sezonie karnego i przez sędziów wypada z LM. To co by było gdyby nas nie faworyzowali? Strefa spadkowa?
0
@7black4 Tylko że Haloween nie ma korzeni pogańskich tylko satanistyczne