3

Strasznie ciężko ocenić tego spalonego przy golu Realu. Niby są daleko ale Rudiger wykonuje wyraźny ruch do piłki. To jest właśnie wprowadzanie interpretacji które tylko wszystko utrudniają.

9

Zlatan miał 21 goli i 13 asyst w 45 meczach w Barcelonie, czy to jest aż tak zła statystyka? Jesteśmy przyzwyczajeni do astronomicznych liczb Messiego, Ronaldo czy nawet Lewego ale kiedyś tak nie było. Czysto pod względem statystyk sezon Zlatana nie był taki zły. Inną sprawą jest kwestia Messiego, który chciał rządzić a Zlatanem się nie rządzi...

0

Tylko 1 remis a fioletowa od razu padła

1

Rwa to przerąbana sprawa

0

Dobrze że Real stwierdził że najpierw zaklepują Mbappe a dopiero później Haalanda

4

2 hat triki, rzadko się zdarza zwłaszcza na takim poziomie

0

Serio, oni niszczą ten sport… SC w tej sytuacji to jakiś skandal jest

5

Niestety jak się gra w taki sposób to urazy są nieuniknione. Ale może to tylko coś mechanicznego

13

@FioletoweOczy Właśnie dlatego można się śmiać z ludzi którzy mówili że Lewy tu nie przyjdzie bo Mu damy mniej pieniędzy. On dobrze wiedział co robi, bo przez 2 miesiące tutaj został większą gwiazdą niż w Niemczech przez 8 lat. Pewnie sam się nie spodziewał że tak dobrze zacznie, ale z "biznesowego" punktu widzenia dla innych swoich działalności to był strzał w 10.

2

Pod Mundo powinno być chyba „do czasu meczu Realu” a nie „do czasu meczu z Realem”.
As też tak dziwnie napisał że Leclerc pierwszy przed Verstappenem a Holender przecież dopiero 8.

4

Takimi meczami wygrywa się mustrzostwo

0

Ale ten nasz Gavi jest fajny :)

1

3 rożne z rzędu, zamiast zagrać normalną piłkę na 11 metr na naszych wysokich zawodników to oni kombinują. Nie zrozumiem tego

2

Typowy mecz z gatunku: naszym się trochę nie chce i grają w dziwnym składzie a przeciwnik ciśnie na 120%. Trzeba to przepchnąć i tyle.

1

Wow, normalnie nie poznaję Lewego

1

Jakby Messi chciał zostać to by został. Nie jesteśmy obecnie w stanie zaoferować Mu nawet ułamka wypłaty jaką oczekuje, a widać że za "darmo" grać nie będzie.
Jedyne co trzeba załatwić to godne pożegnanie, czyli mecz w którym schodzi z boiska w 89 minucie i dostaje godzinną owację na stojąco od wypełnionego stadionu. Sam będę płakał jeżeli coś takiego się wydarzy co nie zmienia faktu że podejście familii Messiego do pieniędzy budzi u mnie duży niesmak.

1

Pytanie zasadnicze: kto zgarnie kasę?

0

A co z rękawem męskiej? Cisza o tym ostatnio

0

@LloretDeMar Nie nazywam Go bohaterem ale trzeba przyznać że znacznie obniżył kontrakt. Myślisz że jak Busquetsowi zaoferują zostanie z 5x mniejszą wypłatą to się zgodzi?

0

@LloretDeMar Oczywiście nie tych co wymieniłeś miałem na myśli, dodałbym do tej listy Roberto Gaviego i Pedriego, bo już Fati całkiem nieźle doi.

3

Jak ktoś jeszcze raz napisze jak to nasi piłkarze poświęcają się dla klubu to osobiście strzelę Go w pysk…

0

@SelloutCrowd Bo 1 gość wypadł? bez przesady...

13

Dla nas jako dla klubu to świetna decyzja. Do MS i tak by nie zagrał a tak to będzie miał jeszcze praktycznie cały grudzień żeby spokojnie dojść do formy.

0

Sekcja koszykarska powinna pomyśleć chyba o zmianie trenera. Wtapiają ostatnio wszystko co się da a wczoraj po raz kolejny stracili dużą przewagę.

1

Brozovic zszedł z jakąś kontuzją, ważna dla nas informacja w kontekscie dwumeczu z Interem

1

@Cobra303 A czy ja napisałem że nie był? Nie zmienia to faktu że trzeba iść do przodu a Busquets w tym wieku i z tak wielką wypłatą jest dla nas obciążeniem

1

Mam nadzieję że Laporta z Alemanym już ją podjęli za niego...

0

@michal1899 A jak chcesz wpuścić w 80 minucie obrońcę na utrzymanie wyniku to wolisz mieć na ławce juniora czy Martineza?
piszesz "za kogo miałby grać? bo mamy 4 w miarę młodych zawodników na ŚO, którzy muszą grać regularnie żeby się rozwijać?," po czym w następnym zdaniu sadzasz juniora na ławce. Fuck logic...

0

Jakiś problem z komentarzami?

0

Czyli Araujo może nawet przegapić mundial… nadchodzi czas dla Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?