kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fenix1983 No właśnie już 2 miesiące o tym słyszę i nic się nie dzieje...
8
@tomek8756 Nie chodzi o to czy aborcja ma być czy nie. Chodzi o to że to nie inni mają decydować za nas.
1
Ostatnio zupełnie przycichł temat reklamy na rękawach koszulek, ktoś coś o tym słyszał? To jest przecież niezła kasa
0
Jeszcze niedawno popukał bym wszystkich w głowę z tym transferem Silvy ale to co się dzieje w tym okienku…
9
Osasuna fajna drużyna dla Eza, oby dużo grał
2
@FC1899Barca No tak, gość zarabia marne 5,2 mln netto, jak żyć panie premierze? Jak On sobie daje rade?
Rynek weryfikuje a tu Depay nie wygląda najlepiej mimo tego że klub by Go zapewne puścił za darmo.
15
Usiadł na ławce 2 mecze i już nie pojedzie na MŚ :D Za chwile startuje LM i wszyscy swoje pograją
6
Redakcja chyba śmierci się nie boi… chwalić Garcię? Na tej stronie? Oby Ferran formy nie złapał bo Rambla zawału dostanie
1
@Danny Gaucho Masz rację, ale dalej pichichi przyznaje Marca bo to tytuł wymyślony przez tą gazetę. Co prawda nie miałoby to znaczenia w roku 2011 bo Cristano miał dużą przewagę ale to nie zmieni faktu że to Marca decyduje.
Dlatego mogą sobie zaliczać byłą @arasz1819 ale gole też zaliczają
1
@MesQueUnClub96 Dowiedzcie się kto przyznaje trofeo pichichi a później komentujcie
Była już taka sytuacja że Marca przyznała gola Cristiano i wg nich miał 1 gola więcej niż wg La Ligi
0
To był absolutnie samobój, nie wierzę że Marca to zaliczy
0
@Danny Gaucho Do pichichi liczy Marca więc zobaczymy
0
Bez kartki? Dlaczego mnie to nie dziwi
3
Sędzia wogóle fauli nie gwizda Lewy już z 4 razy faulowany
5
Nie wiem czy to samobója nie zaliczą
0
@KluivertFCB Chyba coś koło 3,5 mln z tego co pamiętam.
2
@7black4 A ja przypominam że mogę Ci wymienić 1500 piłkarzy którzy nie „odpalili” na wypożyczeniu i mieliśmy z nimi tylko kłopot żeby na gwałt na końcu każdego okienka transferowego załatwiać kolejne wypożyczenia, niejednokrotnie płacąc pensję.
Jutgla pokazał się w Barcelonie, odszedł, zarobiliśmy pieniądze, jak dla mnie to powinien być koniec tematu.
11
Mam nadzieję że wszyscy biadolący jak to straciliśmy Jutgle rozumieją że u nas nie grałby w każdym meczu w podstawowym składzie? I że liga belgijska jest deczko słabsza niż hiszpańska? I że nie miałby szansy na taki rozwój? To tak przypominam tylko
4
@Alberto1031 Garcia ostatnio gra bardzo dobrze, oglądasz mecze czy lecisz sloganami?
0
Pod Marca jest błąd, na grafice Raphinia a wpisany Ferran.
Nie sądzę żeby Xavi chciał jeszcze męczyć Araujo na prawej, albo 4-3-3 z Roberto i Balde/Albą albo 3-4-3 z Albą ustawionym wyżej.
Fati jeszcze nie wyjdzie w podstawie, widać że bardzo delikatnie wprowadzają Go do gry i bardzo dobrze. Nie ma potrzeby żeby grał od początku.
1
@Kamil689 Jeżeli tak nie myślisz to wybacz, tak to zabrzmiało. Ogólnie jest tu tendencja do narzekania.
Real po odejściu Asensio będzie miał 3,5 zawodnika na 3 pozycje. Moim zdaniem to bardzo ryzykowne, ale czas pokaże.
@FCBurnley Niech Tchouameni zagra porządny sezon to wtedy będziemy oceniać jego poziom. Nie tacy jak On odbijali się od Realu czy Barcelony.
0
@Kamil689 @pawel_was Jeżeli uważacie zawodników których kupiliśmy za „byle kogo” albo „szrot” to hmmm, pozwolę się nie zgodzić. Ale już mniejsza z tym, sezon zapowiada się morderczo a Real ma bardzo okrojoną kadrę. Ja tam się cieszę, oby im nie przyszło do głowy jeszcze kogoś dokupić na koniec.
0
Zupełnie nie rozumiem podejścia Pereza do budowania kadry. Podobno mają pieniędzy jak lodu, mieli dać 200 mln za Mbappe, a tu żadnych wzmocnień w ofensywie. Teraz jak jeszcze odejdzie Asensio to przecież w ataku mają dramat. Chcą cały sezon przejechać na Benzemie i Vinicjuszu? Hazard niby miał wrócić odchudzony i w świetnej formie i nawet się nie zdążył pojawić a już zniknął. Rodrygo na razie sprawdził się jako jocker ale czy zagra pełny dobry sezon? Z resztą nawet zakładając dobrą formę VBR to i tak ciężko będzie przejechać na tym cały sezon.
Dziwne zachowanie, to nie nasz problem ale nie rozumiem.
1
@MesQueUnClub96 Na pierwszym zakręcie w Belgii chyba jest asfalt :)
2
Ferrari to powinno zmienić nazwę na „pomyłka”…
5
Może Gotówką się zainteresują?
1
No trudno, za błędy (tfu!) Bartomeu trzeba płacić. Płacimy 3 mln ale zaoszczędzany 3 z przyszłego roku.
0
Ciekawe dlaczego akurat dzisiaj…
0
Wszystko jest kwestą priorytetów. Sam bardzo bym chciał żeby Auba został, ale jak mam wybierać między nim a prawym obrońcą to zdecydowanie wybieram drugą opcję. W ataku mamy kim grać zwłaszcza że najprawdopodobniej zostanie z nami Depay, a na prawej obronie mamy środkowego pomocnika i niechcianego Desta. Ta pozycja to absolutny priorytet.
0
Skoro jest już Kounde to możemy się spodziewać 3-4-3