0

@fenix1983 No właśnie już 2 miesiące o tym słyszę i nic się nie dzieje...

8

@tomek8756 Nie chodzi o to czy aborcja ma być czy nie. Chodzi o to że to nie inni mają decydować za nas.

1

Ostatnio zupełnie przycichł temat reklamy na rękawach koszulek, ktoś coś o tym słyszał? To jest przecież niezła kasa

0

Jeszcze niedawno popukał bym wszystkich w głowę z tym transferem Silvy ale to co się dzieje w tym okienku…

9

Osasuna fajna drużyna dla Eza, oby dużo grał

2

@FC1899Barca No tak, gość zarabia marne 5,2 mln netto, jak żyć panie premierze? Jak On sobie daje rade?
Rynek weryfikuje a tu Depay nie wygląda najlepiej mimo tego że klub by Go zapewne puścił za darmo.

15

Usiadł na ławce 2 mecze i już nie pojedzie na MŚ :D Za chwile startuje LM i wszyscy swoje pograją

6

Redakcja chyba śmierci się nie boi… chwalić Garcię? Na tej stronie? Oby Ferran formy nie złapał bo Rambla zawału dostanie

1

@Danny Gaucho Masz rację, ale dalej pichichi przyznaje Marca bo to tytuł wymyślony przez tą gazetę. Co prawda nie miałoby to znaczenia w roku 2011 bo Cristano miał dużą przewagę ale to nie zmieni faktu że to Marca decyduje.
Dlatego mogą sobie zaliczać byłą @arasz1819 ale gole też zaliczają

1

@MesQueUnClub96 Dowiedzcie się kto przyznaje trofeo pichichi a później komentujcie
Była już taka sytuacja że Marca przyznała gola Cristiano i wg nich miał 1 gola więcej niż wg La Ligi

0

To był absolutnie samobój, nie wierzę że Marca to zaliczy

0

@Danny Gaucho Do pichichi liczy Marca więc zobaczymy

0

Bez kartki? Dlaczego mnie to nie dziwi

3

Sędzia wogóle fauli nie gwizda Lewy już z 4 razy faulowany

5

Nie wiem czy to samobója nie zaliczą

0

@KluivertFCB Chyba coś koło 3,5 mln z tego co pamiętam.

2

@7black4 A ja przypominam że mogę Ci wymienić 1500 piłkarzy którzy nie „odpalili” na wypożyczeniu i mieliśmy z nimi tylko kłopot żeby na gwałt na końcu każdego okienka transferowego załatwiać kolejne wypożyczenia, niejednokrotnie płacąc pensję.
Jutgla pokazał się w Barcelonie, odszedł, zarobiliśmy pieniądze, jak dla mnie to powinien być koniec tematu.

11

Mam nadzieję że wszyscy biadolący jak to straciliśmy Jutgle rozumieją że u nas nie grałby w każdym meczu w podstawowym składzie? I że liga belgijska jest deczko słabsza niż hiszpańska? I że nie miałby szansy na taki rozwój? To tak przypominam tylko

4

@Alberto1031 Garcia ostatnio gra bardzo dobrze, oglądasz mecze czy lecisz sloganami?

0

Pod Marca jest błąd, na grafice Raphinia a wpisany Ferran.
Nie sądzę żeby Xavi chciał jeszcze męczyć Araujo na prawej, albo 4-3-3 z Roberto i Balde/Albą albo 3-4-3 z Albą ustawionym wyżej.
Fati jeszcze nie wyjdzie w podstawie, widać że bardzo delikatnie wprowadzają Go do gry i bardzo dobrze. Nie ma potrzeby żeby grał od początku.

1

@Kamil689 Jeżeli tak nie myślisz to wybacz, tak to zabrzmiało. Ogólnie jest tu tendencja do narzekania.
Real po odejściu Asensio będzie miał 3,5 zawodnika na 3 pozycje. Moim zdaniem to bardzo ryzykowne, ale czas pokaże.
@FCBurnley Niech Tchouameni zagra porządny sezon to wtedy będziemy oceniać jego poziom. Nie tacy jak On odbijali się od Realu czy Barcelony.

0

@Kamil689 @pawel_was Jeżeli uważacie zawodników których kupiliśmy za „byle kogo” albo „szrot” to hmmm, pozwolę się nie zgodzić. Ale już mniejsza z tym, sezon zapowiada się morderczo a Real ma bardzo okrojoną kadrę. Ja tam się cieszę, oby im nie przyszło do głowy jeszcze kogoś dokupić na koniec.

0

Zupełnie nie rozumiem podejścia Pereza do budowania kadry. Podobno mają pieniędzy jak lodu, mieli dać 200 mln za Mbappe, a tu żadnych wzmocnień w ofensywie. Teraz jak jeszcze odejdzie Asensio to przecież w ataku mają dramat. Chcą cały sezon przejechać na Benzemie i Vinicjuszu? Hazard niby miał wrócić odchudzony i w świetnej formie i nawet się nie zdążył pojawić a już zniknął. Rodrygo na razie sprawdził się jako jocker ale czy zagra pełny dobry sezon? Z resztą nawet zakładając dobrą formę VBR to i tak ciężko będzie przejechać na tym cały sezon.
Dziwne zachowanie, to nie nasz problem ale nie rozumiem.

1

@MesQueUnClub96 Na pierwszym zakręcie w Belgii chyba jest asfalt :)

2

Ferrari to powinno zmienić nazwę na „pomyłka”…

5

Może Gotówką się zainteresują?

1

No trudno, za błędy (tfu!) Bartomeu trzeba płacić. Płacimy 3 mln ale zaoszczędzany 3 z przyszłego roku.

0

Ciekawe dlaczego akurat dzisiaj…

0

Wszystko jest kwestą priorytetów. Sam bardzo bym chciał żeby Auba został, ale jak mam wybierać między nim a prawym obrońcą to zdecydowanie wybieram drugą opcję. W ataku mamy kim grać zwłaszcza że najprawdopodobniej zostanie z nami Depay, a na prawej obronie mamy środkowego pomocnika i niechcianego Desta. Ta pozycja to absolutny priorytet.

0

Skoro jest już Kounde to możemy się spodziewać 3-4-3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?