kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Sędzia jest nie-pra-wdo-po-do-bny
1
Brawo MATS!!!!!!!!
0
Jeżeli to jest zapowiedź sędziowania w tym sezonie to ja pier…..
10
Jak Frankie będzie grał w ten sposób to ja chcę żeby został
0
Alba dzisiaj kompletne dno
1
Gavi i Pedri kompletnie bezużyteczni
3
Brentford- Manchester 4-0, kuszą Frankiego nie ma co
0
@J4no Pedri? Niby z jakiej okazji?
0
@El dominatore Nie sądzę żeby to była korupcja, są po prostu słabi
0
Brakuje trochę tempa, niby wszystko w porządku ale jakoś za wolno
0
Nie da się oprzeć pomocy na 2 nastolatkach niestety. Musi być jakiś doświadczony zawodnik.
1
Pedri na razie kompletnie nie istnieje
4
Szkoda, ale ważne że wpadło
3
Dawno się tak nie jarałem początkiem sezonu, Vamos
6
Brawo Laporta, brawo Alemany. Generale, teraz już nie ma wymówek.
7
@maciar No tak, za Tuska przecież nie było dopłat do węgla
12
A co tam słychać z obniżkami kontraktów Busquetsa i Alby. Nic? No tak…
0
@_RL9 I mają do tego prawo bo Real dominuje. Co nie zmienia faktu ze mnie to wkurza :)
4
Ależ mnie strasznie irytuje ten triumfalny ton madryckich gazet. Mam nadzieję że szybko utrzemy im nosa.
6
@PatrykBarca @Qaz123
https://www.fcbarca.com/105476-co-musi-sie-stac-by-barcelona-spelnila-wymogi-finansowego-fair-play.html
Mamy problem bo ciągle pomimo wielkich wpływów nie udało się wyjść na plus w tym trzyletnim progu rentowności. Przecież przy tak wielkich przychodach z dźwigni już dawno nasz budżet nie jest na stratach. Tylko ten jeden warunek nas blokuje i ciągle nie możemy spełnić FFP
8
Ludzie!!!! Weźcie w końcu przeczytajcie artykuł dlaczego mamy problem z FFP i przestancie pierd….. że to przez to że za dużo kupiliśmy piłkarzy!!!
1
@SuperPatsonFCB Co zrobi z Dudelange??!!
1
@Janiama Nic nie usprawiedliwia męczarni z amatorami z Islandii. Lech to drużyna zawodowców zarabiających 20 razy więcej niż tamci
1
@KmN śpij póki możesz :)
0
@Pawlak1992 Nie da się być na topie cały czas, Iga ciągnęła niewyobrażalną serię, kryzys musiał przyjść
0
Ale jak to mówi większość kibiców na tej stronie… przecież piłkarze Lecha nie przegrywaja specjalnie z amatorami z Islandii. Oni tak naprawdę chcą wygrać tylko trochę im sie nie chce. Nie ma podstaw by karać ich finansowo
2
Mam wrażenie że Auba to taki pozytywny gość którego naprawdę bawi gra w Barcelonie. Jeżeli jest prawdą to o obniżeniu wypłaty to tylko to potwierdza. Jest bardzo bogatym człowiekiem który w Anglii zarabiał kupę kasy.
4
@ini_barca A może nie chce i traktuje siłowe rozwiązania jako ostateczność?
2
Jeżeli Real wychodzi na ważny mecz i przeciwnik nie jest o 2 klasy lepszy to możemy mieć pewność że Real to wygra. Jak my wychodzimy na mecze to mimo że jesteśmy lepsi to musimy drżeć o wynik z każdym Cadizem, Eintrachtem itd. Mam nadzieję że nowe nabytki pozwolą nam przełamać tą niemoc. Bramkarz jak pisze @panczo też jest ważny, tak samo jak każdy zawodnik indywidualnie. Ale to cała drużyna, jej mentalność i nastawienie robią różnicę.
9
Mnie tylko zastanawia, że pomimo że wszyscy narzekają jaki nasz klub jest zły, jaki w nim syf, jaki to mem, jaki nieuczciwy, itd itp to nie ma pana żeby ktoś chciał od nas odejść. Mimo że część zawodników jest wręcz wypychana przez władze to wszyscy chcą tkwić w (jak to mówicie) syfie. Dodatkowo przychodzi paru niezłych zawodników z Lewym na czele i jakoś nie słychać narzekań. Co to za fenomen?
Dodatkowo chciałem przypomnieć że Lewy będzie zarabiał u nas mniej niż w Bayernie i 2,5 raza mniej niż mógłby w PSG a jedynymi piłkarzami którzy REALENIE obniżyli swoje wypłaty w ostatnim czasie są Dembele, Sergi Roberto i Umtiti.