kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@cules100pro Zostaw, to sekciarz przecież
1
Griezmann jest zbyt doświadczonym i zbyt dobrym zawodnikiem żeby Go trzymać cały sezon na ławce
0
O MATKO ale zwalił....
1
@Krystian1588 Tylko u kogoś kto naprawdę się na tym zna bo można sobie zrobić kuku
3
Nie oglądam polskiej ligi ale ten Raków jest świetny, nie spodziewałem się takiej jakości, organizacji, pomysłu
0
Co myślicie o odejściu Casemiro? Jak dziada nie lubię to trzeba przyznać ze w Realu robił robotę. Ciężko będzie młodym Francuzom Go zastąpić
0
@dariooo Mocno obsadzony? Fati i Dembele to wielka zdrowotna niewiadoma, Raphinia i Ferran to sportowa niewiadoma, jedynie Depay i Auba trzymali w miarę równy poziom
0
70 mln to się za Cucurellę płaci a nie Silvę...
0
Za chwilę się okaże że kto mie zapłacze nad losem de Jonga ten gapa…
0
@koksik2700 To znaczy co zrobił?
0
@GwiezdnY_10 Już mecz z Rayo i drcydujące mecze w poprzednim sezonie pokazały że nie możemy oprzeć pomocy na 2 nastolatkach. Także z tym zabieraniem minut to trochę pojechałeś
0
@pacior95 Przestań, mało to mieliśmy piłkarzy wypożyczanych w nieskończoność którzy na końcu odchodzili za darmo? Piłkarzy należy sprzedawać, ewentualnie zachowywać prawo do odkupienia. Tylko wąska grupa która ma realną szansę na grę w pierwszej drużynie (jak Nico) powinnibyć wypożyczani.
7
Strach pomyśleć co by się tu działo gdyby to Garcia zanotował sanki takie jak Araujo…
0
@pacior95 Tylko pomyśl czy Jutgla miałby szansę na rozwój grając w Barcelonie - chyba nie bardzo więc mówienie że straciliśmy zawodnika bo za 5 lat ktoś Go kupi za dobre pieniądze uważam za bezsensowne.
37
@tbas Czy ja wiem? Zwykle testy medyczne to czysta formalność, w przypadku Umtitego kluby mogą chcieć sprawdzić stan jego kolana przed przystąpieniem do rozmów.
1
Lepiej żeby pograł cały sezon w Almerii niż 8 meczów po 15 minut u nas.
1
@Romario87 A w drugim akapicie „Silva mógłby trafić na Camp Nou za około 60 milionów euro + zmienne. ”
16
Nie wiem skąd pomysł że City wypuści jednego z najwyżej wycenianych pomocników na świecie za 60 mln €.
1
I to jest właśnie różnica między Realem a Barceloną obecnie. Byle jak, ale zawsze wcisną.
5
Czyli jak Font mówi że planowali wszystkim obniżyć wypłatę o 15 % to jest ok, ale jak Laporta chce obniżyć wypłaty to jest zły i brzydki, kontrakty należy przestrzegać itd?
0
@Wilk Ależ ja się nie denerwuję, ale skoro wszyscy wiemy że większość informacji prasowych to bzdury wyssane z palca to z jakiego powodu jest Ci wstyd?
0
@Wilk To jak o tym wiesz to przestań pierd…. jak Ci to jest wstyd za Barcelonę, bo nie wiesz czy doniesienia prasowe są prawdziwe czy nie.
1
Sędzia nie wypaczył wyniku meczu bo nie było grubych błędów. Ale tych mniejszych już było pełno, strasznie źle się musi grać przy takim sędziowaniu.
1
@Lukas82 Bo de Jong do tej pory był cinki jak barszcz. Mam nadzieję że wczorajszy dobry występ to początek jego powrotu do formy.
3
Jeżeli dałoby się upchnąć w budżecie Frankiego i Silvę to nawet kosztem Depaya, Auby i Desta bym w to wchodził. Pomoc Frankie Silva Pedri to byłaby potęga
0
@Wilk Ale Ty wiesz że 90% tego co piszą w gazetach to bzdury?
0
@Reden Frankie to wszystko ma tylko bardzo rzadko to pokazuje. Jak będzie grał jak wczoraj po wejściu to nie mam pytań.
20
Nasza pomoc wczoraj kompletnie nie istniała i to dobitnie pokazuje że na 2 nastolatkach daleko nie zajedziemy. Albo Frankie pokaże na co Go stać albo potrzebujemy kogoś innego. Bez mocnej pomocy cała nasza rewolucja weźmie w łeb.
1
@Reden Jak to nie ma nic do udowodnienia? Musi pokazać że jest świetnym pomocnikiem a nie przeciętniakiem z gigantyczną wypłatą.
0
Ten mecz to świetna ilustracja dlaczego Real wychodzi w pomocy z Modricem, Kroosem i Casemiro. Nasza pomoc absolutnie bezużyteczna do momentu wejścia Frankiego.