kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro cała piłkarska Europa będzie mówić o powrocie Lewego do Monachium, w losowaniach zawsze jest kilka oczywistych rozwiązań...
1
Olaboga ale spieprzył
3
A jakbyście mieli do wyboru Liverpool, Bayern, City albo PSG to co byście wybrali? Bo ja chyba jednak Bayern który stracił piłkarza który od kilku lat ciągnął im grę.
A tak ogólnie to ten show nie ma już nic wspólnego z losowaniem. I nie chodzi o to że są ciepłe kulki itd, tylko o to że jest tak dużo wyjątków że wszystko ustawia się samo. Jeżeli z Niemiec mamy 5 drużyn, z Hiszpanii 4 i z Anglii 4, to to już bardzo zawęża całe losowanie bo te drużyny nie mogą na siebie trafić. Do tego dochodzi (debilny moim zdaniem) podział na grupy niebieskie i czerwone i wszystko mamy wyjaśnione.
Poza tym wszystko dzieje się tak szybko i jest tak niejasne, że nikt nie ma prawa nawet pomyśleć co się dzieje. Komputer wylosowuje sobie możliwe grupy więc "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?"
Wielu zastanawiało się dlaczego Shachtar poszedł z automatu do Realu - zgaduję teraz ale przy podziale na grupy niebieskie i czerwone w momencie losowania w grupach niebieskich były już 2 drużyny z Włoch: Milan i Juventus. To sprawiło że Inter nie mógł już tam trafić bo musi być podział 2-2 więc Inter z automatu musiał trafić grupy czerwonej, czyli do nas.
1
A co słychać z tymi rzekomo nielegalnymi przedłużeniami kontraktów? Coś sprawa ucichła ostatnio
0
@malyszu I pyk, Kounde bez rejestracji
0
@KaJoFCB Nie chodzi o to jaka grupa, chodzi o to że to nie ma nic wspólnego z losowaniem
1
Kpina, kpina i jeszcze raz kpina to losowanie, po co oni te kulki losują? Nie można od razu ustawić?
0
Grupa B to jakiś żart
0
To jak już tak idzie to teraz Benfika, znamy się wszyscy, lubimy…
0
A tak swoją drogą to czy ktoś się łudził że UEFA podaruje sobie powrót Lewego do Bayernu?
0
Kurde będzie Bayern
0
To losowanie to kpina skoro komputer już myśli co będzie dalej…
4
I pyk do Realu :)
Edit, wiedzialem :)
0
Real w grupach niebieskich jest szansa na grupy czerwone
0
Dobrze, Real będzie w grupach niebieskich więc jest większa szansa dla nas na trafienie do grup a b albo d
8
@Ojciec5tkidzieci Nie rozumiem co w tym śmiesznego. Może powinienem napisać "między innymi", ale z głównej tezy mojej wypowiedzi będę bronił. Oczywiście że każda partia ma żelazny elektorat ale ten PiSu jest po prostu bardziej żelazny. I od kilkunastu lat, pomimo tych wszystkich afer, złodziejstwa, kłamstw itd nie topnieje. Platforma zaspała, rozleniwiła się, do tego dała się złapać na nagraniach i wyborcy się odwrócili. A że wyborcy mają też krótką pamięć to swoją drogą, ale tak jest na całym świecie.
Wystarczy też spojrzeć na przekrój wyborców PiSu i od razu widać że są zwyczajnie mniej inteligentni. Nie mam tu zamiaru nikogo obrażać, ale tak jest. A przez to że są głupsi są też słabsi, bo nie umieją zweryfikować kłamstw którymi karmi ich władza. Są bezbronni i poddani indoktrynacji przez tyle lat, ciągłej propagandzie i obłudzie idą za PiSem w ciemno. Polska podzieliła się na 2 państwa które żyją w swoich bańkach informacyjnych. Przecież z TVP nie dowiesz się o aferach PiSu, tam wszyscy nam wszystkiego zazdroszczą, w Polsce jest cudownie, a jak już coś nie pójdzie po naszej myśli to jest to wina Platformy, Tuska i Unii Europejskiej. Wprost idealnym zobrazowaniem pisowskiego elektoratu jest poseł Kowalski, który za wszystko obwini Tuska i widać że gość chyba naprawdę wierzy w to co mówi.
Założę się że jeżeli opozycja przejęłaby TVP i od dziś przez miesiąc pokazywałaby prawdę, to notowania PiSu spadłyby o kilkanaście procent.
8
@Ojciec5tkidzieci PO przegrało wybory bo ich wyborcy potrafią myśleć i są krytyczni wobec tych na których głosują. Twardy elektorat PiSu to sekta, nie ma takiej afery i takiego zachowania które w ich oczach by ich zdyskwalifikowało. PiS mimo tak potężnych afer i tak potężnych problemów cały czas trzyma prawie 30% poparcia co jest fenomenem. Najlepszy przykład to agenci SB i aparatczycy poprzedniego systemu którzy działają sobie w PiSie jak chcą, jednocześnie narzekając na innych agentów i aparatczyków. Naprawdę zwolennikom PiS to nie przeszkadza?
9
@Ojciec5tkidzieci Wypowiedź Komorowskiego o kredycie była zła, został zaskoczony pytaniem i to było genialne posunięcie ze strony sztabu Dudy. Już abstrahując od tego że na tak postawione pytanie nie ma dobrej odpowiedzi, bo żeby w Polsce "zmienić swoje życie" trzeba rzeczywiście wziąć kredyt bo innego wyjścia nie ma.
Niemniej porównywanie tej wypowiedzi do "jedzcie mniej", "zbierajcie chrust", do "faka" Lichockiej, do maili Dworczyka, do ogólnego stylu wypowiedzi szeroko pojętej władzy jest moim zdaniem absurdem i jeżeli Ty tego tak nie odczuwasz to sorry, nie mamy o czym gadać.
EDIT
Już nie mówiąc o sferze obyczajowej. Ksiądz, syn premierki zapładnia nieletnią i cisza. Politycy prawicy leją żony cisza. Rydzyk pierze pieniądze i jest finansowany przez władzę - cisza. NIK demoluje fundusz sprawiedliwości, gdzie wykazuje jawne złodziejstwo - cisza. Kaczyński zostaje nagrany przy próbie przekupstwa - cisza. Prezes KNF idzie do właściciela prywatnego banku z "propozycją nie do odrzucenia" - cisza. Premier Finlandii imprezuje - afera na cały świat.
9
@Ojciec5tkidzieci Porównujesz chamstwo i styl zachowania PiS do PO? Przecież to tak absurdalne że nie wierzę że ktoś mógł to napisać poważnie...
0
@KibicBarcy84 Niestety na innych zawodników chętnych nie ma, albo są a zawodnicy nie chcą odchodzić. Jak mam wybierać czy wolę łatać ewentualne dziury w ataku czy stawiać na Araujo na prawej obronie to wolę chyba tą pierwszą opcję.
2
@MariuszBarca Kupowanie teraz prawego obrońcy jeżeli nie mamy nawet zarejestrowanego Kounde jest bez sensu, najpierw muszą posprzedawać. Ja myślę że trwają jakieś ciche negocjacje.
2
Roberto jest obecnie naszym najlepszym prawym obrońcą czy to się komuś podoba czy nie
5
Już widzę te jutrzejsze tytuły na Onecie… „Lewy nawet nie wszedł na boisko, czy to początek konfliktu”?
0
Ten błąd był tak wielki i prosty że aż ciężko to wytłumaczyć
0
@SenoX Akurat dojenie Umtitiego który radykalnie obniżył kontrakt do dojenia innych zawodników to kropla w morzu więc Sam jest jednym z ostatnich których bym się czepiał akurat w tym aspekcie
0
@SenoX To lepiej płacić Mu pieniądze za siedze ie na trybunach czy lepiej płacić żeby grał w Lecce? To już niech gra, przecież jest szansa na odzyskanie jakiejś sumy.
Umtiti był dobrym obrońcą, kontuzja Go zniszczyła ale może coś jeszcze z niego będzie
0
@yoli To takie same oferty jak te dla Dembele 13 mln za sezon?
0
Ojej, czyli Depay jednak aż tak bardzo się nie poświęca grając u nas za marne 5,2 mln netto. A to peszek…
3
Z pierwszego koszyka można wylosować City albo Eintracht... nie ma sprawiedliwości na tym świecie
7
Kolejny mecz i kolejne głosy że de Jong nie gra na swojej pozycji… jak gra w 3 z Busquetsem i Pedrim to nie jego pozycja, jak zastępuje Busquetsa to nie jego pozycja, grywał już bliżej boku pomocy: nie jego pozycja. To gdzie ten Frankie w końcu ma swoją pozycję? To już zaczyna być nudne…