kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I super, niech gra jak najwięcej i jak najlepiej, będzie Go można drożej sprzedać
1
@Emhyr Już dawno słyszałem że ma się przenieść do USA z dziećmi żeby miały spokój. W każdej plotce jest ziarno prawdy
1
@arsenallondyn0 capology.com, cała Europa rozpisana
14
https://zapodaj.net/c492fb58457b6.png.html
Tutaj mamy piękny obrazek z jakim syfem zostawił nas (tfu!) Bartomeu. Naprawdę wielki szacunek dla Laporty i Alemanego że ogarnęli ten burdel i byli w stanie ściągnąć tylu piłkarzy.
Swoją drogą Pjanic zmniejszył wypłatę o ponad połowę, brawo przynajmniej za to.
1
@VeB 1899 Wielki minus Ferran i Fati po wejściu, dyskretny Pedri. Plus praktycznie dla całej reszty, MATS w formie, świetny Garcia i Kounde, Dembele jak zwykle mieszanka geniusza i nieudacznika.
13
Najlepsze: trzaski pękających dup La Rambli po kolejnym dobrym meczu i golu Erica Garcii
0
@Transu96 Spokojnie, Garcia i Araujo poobijani więc zapewne w środę wyjdzie Christensen Kounde i Bellerin na prawej
1
Fati absolutnie fatalne wejście ale wszyscy jadą po Ferranie
1
Garcia siedzi w miare uśmiechnięty to chyba nic poważnego
2
Słyszeliście ten trzask? Tak właśnie pęka dupa La Rambli
0
Jakby ktoś chciał wybrać 1 akcję z życia Dembele która najlepiej Go scharakteryzuje to to była właśnie ta
0
Ale to było groźne wejście, oby nic się nie stało Araujo
4
Super że Raphinia strzelił widać było że trochę Mu ciąży brak gola
0
Przecież to karny
0
@Danny Gaucho Spoko, już nie narzekam :)
1
@Danny Gaucho Ale ja się cieszę, oby Lewy miał jak najwięcej goli. Tylko że się zastanawiam jak to możliwe :)
0
Tak patrzyłem teraz jeszcze na powtórkę gola z Valladolid, przecież to był 100% samobój, Lewy podawał i piłka odchodziła od bramki. Nie wiem jakim cudem Mu to zaliczyli
0
@theOneAndOnlyKing To tak samo jak Depay miał wysokie oferty ale wybrał nas i jest wielce pokrzywdzony?
17
A później się dziwią że są kombinacje przy transferach
3
Mam nadzieję że to będzie pierwszy z wielu wyroków dla tego bandyty Bartomeu
1
@Magicc89PL Tylko dolicz do tego prowizje dla wszystkich wujków i premię zanpodpis. Ponad 100 wyjdzie jak nic
4
Pewnie wyjdę na amatora i ignoranta ale nie śledzę jakoś specjalnie PL… kim jest Wesley Fofana? Pierwszy raz w życiu słyszę to nazwisko
1
@kejdzi Będąc w każdym dwumeczu zdecydowanie słabszą drużyną. Nie chcę tu od nowa rozpoczynać dyskusji czy to był fart czy nie, wygrali i chwała im za to, ale nic 2 razy się nie zdarza.
@Image Za Lewego u nas wchodzi Depay albo Fati, w Realu Mariano. Sorry, ale dla mnie to nie to samo.
0
A ja tam się cieszę że Real nie kupił nikogo. Może się ze mną nie zgodzicie ale uważam że atak mają słabo obsadzony, nieobecność Viniego albo Benzemy i będzie dramat.
9
Niech się Jordi wk…. i pokaże wszystkim że jeszcze potrafi grać
0
Alba jest jaki jest ale bałbym się Go tak pozbyć z nienacka. To cały czas dobry zawodnik, może przy nowych piłkarzach podreperuje się psychicznie
8
Wyrzucają Brajta z klubu od 2 lat a teraz jak w końcu znalazł się ktoś chętny to proszą żeby nie podpisywał? Nie sądzę…
1
Ale że Alba? Aż zaniemówiłem...
2
@19Riki20 Nie szukacie czasem pracowników?
0
@Kengo Co tam deszczowe Stoke, czy poradziłby sobie w nieprzyjaznym San Sebastian o 22 w niedzielę?