0

I super, niech gra jak najwięcej i jak najlepiej, będzie Go można drożej sprzedać

1

@Emhyr Już dawno słyszałem że ma się przenieść do USA z dziećmi żeby miały spokój. W każdej plotce jest ziarno prawdy

1

@arsenallondyn0 capology.com, cała Europa rozpisana

14

https://zapodaj.net/c492fb58457b6.png.html
Tutaj mamy piękny obrazek z jakim syfem zostawił nas (tfu!) Bartomeu. Naprawdę wielki szacunek dla Laporty i Alemanego że ogarnęli ten burdel i byli w stanie ściągnąć tylu piłkarzy.
Swoją drogą Pjanic zmniejszył wypłatę o ponad połowę, brawo przynajmniej za to.

1

@VeB 1899 Wielki minus Ferran i Fati po wejściu, dyskretny Pedri. Plus praktycznie dla całej reszty, MATS w formie, świetny Garcia i Kounde, Dembele jak zwykle mieszanka geniusza i nieudacznika.

13

Najlepsze: trzaski pękających dup La Rambli po kolejnym dobrym meczu i golu Erica Garcii

0

@Transu96 Spokojnie, Garcia i Araujo poobijani więc zapewne w środę wyjdzie Christensen Kounde i Bellerin na prawej

1

Fati absolutnie fatalne wejście ale wszyscy jadą po Ferranie

1

Garcia siedzi w miare uśmiechnięty to chyba nic poważnego

2

Słyszeliście ten trzask? Tak właśnie pęka dupa La Rambli

0

Jakby ktoś chciał wybrać 1 akcję z życia Dembele która najlepiej Go scharakteryzuje to to była właśnie ta

0

Ale to było groźne wejście, oby nic się nie stało Araujo

4

Super że Raphinia strzelił widać było że trochę Mu ciąży brak gola

0

Przecież to karny

0

@Danny Gaucho Spoko, już nie narzekam :)

1

@Danny Gaucho Ale ja się cieszę, oby Lewy miał jak najwięcej goli. Tylko że się zastanawiam jak to możliwe :)

0

Tak patrzyłem teraz jeszcze na powtórkę gola z Valladolid, przecież to był 100% samobój, Lewy podawał i piłka odchodziła od bramki. Nie wiem jakim cudem Mu to zaliczyli

0

@theOneAndOnlyKing To tak samo jak Depay miał wysokie oferty ale wybrał nas i jest wielce pokrzywdzony?

17

A później się dziwią że są kombinacje przy transferach

3

Mam nadzieję że to będzie pierwszy z wielu wyroków dla tego bandyty Bartomeu

1

@Magicc89PL Tylko dolicz do tego prowizje dla wszystkich wujków i premię zanpodpis. Ponad 100 wyjdzie jak nic

4

Pewnie wyjdę na amatora i ignoranta ale nie śledzę jakoś specjalnie PL… kim jest Wesley Fofana? Pierwszy raz w życiu słyszę to nazwisko

1

@kejdzi Będąc w każdym dwumeczu zdecydowanie słabszą drużyną. Nie chcę tu od nowa rozpoczynać dyskusji czy to był fart czy nie, wygrali i chwała im za to, ale nic 2 razy się nie zdarza.
@Image Za Lewego u nas wchodzi Depay albo Fati, w Realu Mariano. Sorry, ale dla mnie to nie to samo.

0

A ja tam się cieszę że Real nie kupił nikogo. Może się ze mną nie zgodzicie ale uważam że atak mają słabo obsadzony, nieobecność Viniego albo Benzemy i będzie dramat.

9

Niech się Jordi wk…. i pokaże wszystkim że jeszcze potrafi grać

0

Alba jest jaki jest ale bałbym się Go tak pozbyć z nienacka. To cały czas dobry zawodnik, może przy nowych piłkarzach podreperuje się psychicznie

8

Wyrzucają Brajta z klubu od 2 lat a teraz jak w końcu znalazł się ktoś chętny to proszą żeby nie podpisywał? Nie sądzę…

1

Ale że Alba? Aż zaniemówiłem...

2

@19Riki20 Nie szukacie czasem pracowników?

0

@Kengo Co tam deszczowe Stoke, czy poradziłby sobie w nieprzyjaznym San Sebastian o 22 w niedzielę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?