0

Pedri znowu zatrzymał atak

0

2 akcje, 2 gole

0

Nie ma gościa który potrafiłby zagrać piłkę w pole karne. Pedri przestraszony. Tak to nic z tego nie będzie.

1

Spalony był i tak

1

Raphinia i Dembele bezużyteczni, Pedri boi się podać do przodu, Lewy nie sotaje piłek, de Jong niewidoczny.

2

@Magicc89PL Myślę że nie możesz tak stawiać sprawy. Przecież to nie jest tak że trener mówi „uważajcie na kontry” i zespół już nigdy nie straci gola z kontry.

1

@Ki4no Raz coś powiedział o tej trawie to ludzie będą wypominać do końca życia…

2

Ja bym powiedział że glównym powodem było to że Pique poje….. połowy i złapał Lautaro na spalonego na połowie przeciwnika

2

Benzema to nic bo naprawdę był najlepszy. Przeprowadzenie kampanii Modrica to był dopiero majstersztyk

1

Oby to była prawda i Laporcie udały się plany.

0

…prawie dając du…. w końcówce jak zwykle ostatnio

0

@B jak BARCA A jak przegramy to co, koniec sezonu?

1

@pero1983 A od roku 2005 Real 6 razy z rzędu odpadał w 1/8 finału a teraz wygrywa

0

@Murazor Busquets kończy teraz, Alba i Pique w 2024

1

Koszmarne pożegnanie? Przecież On ma jeszcze rok kontraktu :DDD… jak nie będzie chciał to nie odejdzie. Alba z resztą to samo. Jedynie Busquetsowi kończy się kontrakt i mam nadzieję że nikomu nie wpadnie do głowy głupi pomysł żeby go przedłużyć.
A co do gola to Pique chciał dobrze bo złapał Lautaro na spalonym, zapomniał tylko że jest na połowie Interu :)

0

@martin86 Zastanawiam się, bo Real to dla mnie fenomen. Tylko że Real charakteryzuje 1 słowo: efektywność. Nie mają szerokiej kadry ale: Vinicius z Rodrygo ciągną grę, w genialnej formie jest Valverde a Kroos i Modric to klasa sama w sobie mimo że już nie tak ruchliwi.
U nas Pedri i Gavi niby błyszczą ale nic z tego nie wychodzi. Dembele robi wiatr ale w ostatnim momencie zawala. Jedyni na których możemy liczyć to Lewy i MATS.

2

Wiadomo że wyniki idą na konto trenera i nie chcę tutaj bronić Xaviego ale kim On tak naprawdę ma grać? Kadra na początku sezonu wyglądała genialnie, to popatrzmy co jest teraz:
W ataku mieliśmy mieć 6 zawodników z czego został tak naprawdę 1 pewniak Lewy który robi co może, Dembele z każdym meczem coraz bardziej bez głowy, Raphinia nie daje absolutnie nic, Ferran nie może wystartować, Ansu to jakieś kompletne nieporozumienie i porażka a Depay ma kontuzję. Do tego nie wiem jak przy takiej klasie zawodników można nie umieć dośrodkować w miarę dokładnej piłki.
Pomoc? Gavi i Pedri niby grają dobrze ale to nie są typy rozgrywających. Pedri to bardziej Iniesta który potrafi zrobić przewagę, błyskotliwym dryblingiem zostawić kilku przeciwników, wyjść z tłoku, ale to nie jest dla mnie typ pomocnika który poprowadzi grę. Busquets niby gra, ale to jest już o 2 tempa za wolno. Kessie to na razie gość na wejście do powalczenia, jedyna nadzieja w FdJ bo ostatnio jak wchodzi to gra nieźle.
Obrona wiadomo, mieliśmy 5 SO, zostało 2, do tego zawiedli indywidualnie w tym najważniejszym momencie.
Nie zwykłem narzekać na sędziów ale fakt jest taki że 2 kluczowe błędy nas pogrzebały.
Zamieszajmy to wszystko i mamy to co mamy.
Trudno, żyje się dalej, mam tylko nadzieję że ta strata finansowa nas nie przewróci.

0

@TheBigShow Fati to rzeczywiście ostatnio fruwa…

2

Tak jak już wczoraj pisałem Real jest po przerwie reprezentacyjne tak samo cienki jak my, tylko oni mają w grupie Szachtar, Lipsk i Celtic a my Bayern i Inter.
Zasady losowania LM to największa pomyłka

7

Real po przerwie reprezentacyjnej jest tak samo cienki jak my, tylko że oni mają farta mając w grupie Szachtar Celtic i Lipsk, my trafiliśmy na Bayern i Inter.
Nic mnie tak ostatnio w piłce nie irytuje jak to pseudo losowanie grup LM

3

Jakby mieli wyrzucać sędziów jak popełnią błąd to pół roku nikt by nie został

0

Bez sensu, tracimy wtedy prawe skrzydło w ofenzywie jak to zwykł mawiać pan Hajto. To już lepiej jakiś plaster w postaci Gaviego Mu przykleić, Vinicius szybko się irytuje.

0

Tak patrzę na tą sytuację Raphinii i strasznie jestem ciekawy co jutro powie Itu w Hola la Liga

2

@DaPidejpi nie w głowie tylko w kolanie

0

@MikeBajson Kontuzje mamy w obronie, to nie jest nasz problem

1

Boli was wielki Eric ignoranci?

0

Jak to się potrafi zmienić obraz drużyny w 2 tygodnie, coś nieprawdopodobnego

1

Jesteśmy strasznie słabi, naprawdę zaczynam się martwić o ten Inter

0

@norbi77 Jak miał biec dalej skoro gość Mu wsadził nogę na wysokości uda?

0

@norbi77 Raphinia zmienia kierunek biegu a zmylony obrońca który idzie w drugą stronę wystawia nogę na pełną długość żeby Go zatrzymać. Jeżeli mówisz że to nie fauł to powiedz co miałby zrobić Raphinia żeby przejść dalej, ominąć obrońcę łukiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?