kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri znowu zatrzymał atak
0
2 akcje, 2 gole
0
Nie ma gościa który potrafiłby zagrać piłkę w pole karne. Pedri przestraszony. Tak to nic z tego nie będzie.
1
Spalony był i tak
1
Raphinia i Dembele bezużyteczni, Pedri boi się podać do przodu, Lewy nie sotaje piłek, de Jong niewidoczny.
2
@Magicc89PL Myślę że nie możesz tak stawiać sprawy. Przecież to nie jest tak że trener mówi „uważajcie na kontry” i zespół już nigdy nie straci gola z kontry.
1
@Ki4no Raz coś powiedział o tej trawie to ludzie będą wypominać do końca życia…
2
Ja bym powiedział że glównym powodem było to że Pique poje….. połowy i złapał Lautaro na spalonego na połowie przeciwnika
2
Benzema to nic bo naprawdę był najlepszy. Przeprowadzenie kampanii Modrica to był dopiero majstersztyk
1
Oby to była prawda i Laporcie udały się plany.
0
…prawie dając du…. w końcówce jak zwykle ostatnio
0
@B jak BARCA A jak przegramy to co, koniec sezonu?
1
@pero1983 A od roku 2005 Real 6 razy z rzędu odpadał w 1/8 finału a teraz wygrywa
0
@Murazor Busquets kończy teraz, Alba i Pique w 2024
1
Koszmarne pożegnanie? Przecież On ma jeszcze rok kontraktu :DDD… jak nie będzie chciał to nie odejdzie. Alba z resztą to samo. Jedynie Busquetsowi kończy się kontrakt i mam nadzieję że nikomu nie wpadnie do głowy głupi pomysł żeby go przedłużyć.
A co do gola to Pique chciał dobrze bo złapał Lautaro na spalonym, zapomniał tylko że jest na połowie Interu :)
0
@martin86 Zastanawiam się, bo Real to dla mnie fenomen. Tylko że Real charakteryzuje 1 słowo: efektywność. Nie mają szerokiej kadry ale: Vinicius z Rodrygo ciągną grę, w genialnej formie jest Valverde a Kroos i Modric to klasa sama w sobie mimo że już nie tak ruchliwi.
U nas Pedri i Gavi niby błyszczą ale nic z tego nie wychodzi. Dembele robi wiatr ale w ostatnim momencie zawala. Jedyni na których możemy liczyć to Lewy i MATS.
2
Wiadomo że wyniki idą na konto trenera i nie chcę tutaj bronić Xaviego ale kim On tak naprawdę ma grać? Kadra na początku sezonu wyglądała genialnie, to popatrzmy co jest teraz:
W ataku mieliśmy mieć 6 zawodników z czego został tak naprawdę 1 pewniak Lewy który robi co może, Dembele z każdym meczem coraz bardziej bez głowy, Raphinia nie daje absolutnie nic, Ferran nie może wystartować, Ansu to jakieś kompletne nieporozumienie i porażka a Depay ma kontuzję. Do tego nie wiem jak przy takiej klasie zawodników można nie umieć dośrodkować w miarę dokładnej piłki.
Pomoc? Gavi i Pedri niby grają dobrze ale to nie są typy rozgrywających. Pedri to bardziej Iniesta który potrafi zrobić przewagę, błyskotliwym dryblingiem zostawić kilku przeciwników, wyjść z tłoku, ale to nie jest dla mnie typ pomocnika który poprowadzi grę. Busquets niby gra, ale to jest już o 2 tempa za wolno. Kessie to na razie gość na wejście do powalczenia, jedyna nadzieja w FdJ bo ostatnio jak wchodzi to gra nieźle.
Obrona wiadomo, mieliśmy 5 SO, zostało 2, do tego zawiedli indywidualnie w tym najważniejszym momencie.
Nie zwykłem narzekać na sędziów ale fakt jest taki że 2 kluczowe błędy nas pogrzebały.
Zamieszajmy to wszystko i mamy to co mamy.
Trudno, żyje się dalej, mam tylko nadzieję że ta strata finansowa nas nie przewróci.
0
@TheBigShow Fati to rzeczywiście ostatnio fruwa…
2
Tak jak już wczoraj pisałem Real jest po przerwie reprezentacyjne tak samo cienki jak my, tylko oni mają w grupie Szachtar, Lipsk i Celtic a my Bayern i Inter.
Zasady losowania LM to największa pomyłka
7
Real po przerwie reprezentacyjnej jest tak samo cienki jak my, tylko że oni mają farta mając w grupie Szachtar Celtic i Lipsk, my trafiliśmy na Bayern i Inter.
Nic mnie tak ostatnio w piłce nie irytuje jak to pseudo losowanie grup LM
3
Jakby mieli wyrzucać sędziów jak popełnią błąd to pół roku nikt by nie został
0
Bez sensu, tracimy wtedy prawe skrzydło w ofenzywie jak to zwykł mawiać pan Hajto. To już lepiej jakiś plaster w postaci Gaviego Mu przykleić, Vinicius szybko się irytuje.
0
Tak patrzę na tą sytuację Raphinii i strasznie jestem ciekawy co jutro powie Itu w Hola la Liga
2
@DaPidejpi nie w głowie tylko w kolanie
0
@MikeBajson Kontuzje mamy w obronie, to nie jest nasz problem
1
Boli was wielki Eric ignoranci?
0
Jak to się potrafi zmienić obraz drużyny w 2 tygodnie, coś nieprawdopodobnego
1
Jesteśmy strasznie słabi, naprawdę zaczynam się martwić o ten Inter
0
@norbi77 Jak miał biec dalej skoro gość Mu wsadził nogę na wysokości uda?
0
@norbi77 Raphinia zmienia kierunek biegu a zmylony obrońca który idzie w drugą stronę wystawia nogę na pełną długość żeby Go zatrzymać. Jeżeli mówisz że to nie fauł to powiedz co miałby zrobić Raphinia żeby przejść dalej, ominąć obrońcę łukiem?