4

Przecież to karny

0

Nie sądziłem że będzie można to powiedzieć ale jesteśmy dużo lepsi od Bayernu

2

O Jezu.. Lewy… Brawo dla Dembusia

3

I lux, chłopak miał na pewno dużo wyższe oferty chociażby z Liverpoolu ale wybrał Barcelonę. Takich ludzi nam potrzeba

2

Nie wiem czy Xavi odważy się wystawić Balde, jednak to zerowe doświadczenie w takich meczach.
Jest to test naszej formy ale ani jak wygramy to nie będzie oznaczało że idziemy po tryplet ani jak przegramy to nie będzie oznaczało że jesteśmy do niczego. Bayern to mega mocna drużyna i przegrać u nich to żadna ujma nawet dla największych. Ja liczę po prostu na dobry mecz

0

@adambijax Pytanie dlaczego jej nie otrzymał, może po prostu był za słaby? Nie mam nic do Pjanica ale parę meczów zagrał i nie potrafię sobie przypomnieć żeby choć 1 z nich był dobry

13

@vangoor W takim wieku już raczej "czegoś" nie potrzeba do śmierci

1

Griezmann ostatnio coś łapie formę, żeby się nie okazało że wyciśniemy z Atletico te 40 mln a oni Go opchną do United za 60

1

@Kismeth Do Braitweita? Weź się lecz na nogi…

0

@barpol11 Tylko że 95% rzutów rożnych jest wykonanych fatalnie a o wolnych lepiej nie wspominać.

12

Strasznie mnie cieszy jak piłkarze hejtowani przez (prawie) wszystkich łapią formę i znikają te błyskotliwe komentarze na ich temat. Teraz już nikt nie psioczy na przedłużenie kontraktu Roberto, ucichły komentarze o Ericu Garcii… Najgorsze dla Rambli jest to że Ferran strzelił ładnego gola, nie daj Boże jeszcze On się przełamie i nie będzie na co narzekać

0

Najgorsze są na ten moment nasze stałe fragmenty. To niemożliwe żeby nie było 1 gościa który potrafi dograć porządną piłkę na 8-10 metr. Jeszcze gorsze są wolne, nie tworzymy z nich żadnego zagrożenia.

1

@Nhyz To LM a nie Hiszpania

1

Fati kompletnie rozregulowany, jednak tak długie kontuzje odciskają piętno

3

Wiecie co? A ja tam się cieszę że Roberto przedłużył kontrakt mocno go obniżając. Taki gracz zawsze jest potrzebny

1

Ale super że Kessie strzelił, oby łapał formę. A Kounde to jakiś prze….

2

Strasznie jestem ciekawy Kessiego, dla jego samopoczucia przydałby Mu porządny mecz od początku do końca.
Alba ma szansę pokazać że jeszcze żyje

0

@Firestone wszystko wyjaśnia magiczne słowo „amortyzacja”

2

@Batys To nie Pjanicowi należy się szacunek tylko Braitwhitowi pogarda. Bośniak po prostu postąpił właściwie.

0

@eRsko87 Wszystko co piszesz jest prawdą, ale pozostaje 1 pytanie: czy Pjanic, zarabiający w Barcelonie 7 mln € netto spełnił chociaż 10% pokładanych w nim nadziei? I drugie pytanie: dlaczego klub chce się Go pozbyć? Bo gra kompletny piach i jest zupełnie beznadziejny.
Generalnie twierdzę że jestem dziwny bo kompletnie nie potrafię zrozumieć tendencji która tutaj panuje, czyli obrona piłkarzy i ich wysokich kontraktów. Drużyna, która poza PSG zarabia najwięcej w Europie gra na poziomie Eintrachtu Frankfurt i nie ma żadnego problemu z przytulniem ciepłej wypłatki.
A co do Pjanica to chodzi tutaj o zwykłą ludzką przyzwoitość i o honor, który Pjanic jak się okazuje ma. Postąpił dobrze, ale dla mnie to nie jest żaden heroizm z jego strony tylko zwyczajne, uczciwe zachowanie. Żaden specjalny szacun Mu się za to nie należy.

0

@Marcelinho99 A jaka to różnica? Nie chodzi o zapisy prawne chodzi o zasady

2

Wyobraźcie sobie że idziecie do swojego szefa i mówicie:
Słuchaj no szefie, wiem że trochę nie spełniłem oczekiwań jakie we mnie pokładałeś, ale teraz mam lepszą ofertę pracy. Będę tam więcej zarabiał, praca jest dużo lżejsza i ogólnie jest fajnie ale odejdę tam tylko wtedy gdy wypłacisz mi całe pieniądze jakie mi zostały do końca umowy. Zgoda?
Tak w skrócie wygląda sytuacja Pjanica, oczywiście bez tego ostatniego stwierdzenia. Dla mnie to że nie domaga się reszty pieniędzy jest rzeczą absolutnie naturalną a tutaj wzbudza jakiś szczególny szacunek. Ja to jednak dziwny jestem…

0

Ale z tym szacunem to ironia, ironia prawda?

0

@Image To jeszcze Vini i mamy komplet

0

@danio1899 Dowiemy się pewnie za dzień, dwa. Kolano to parszywa sprawa.

0

Nie tak dawno jeszcze pisałem że Perez bardzo mocno ryzykuje nie wzmacniając ataku to wszyscy krzyczeli że przecież z tym składem wygrali LM. Nie wiadomo czy to coś poważnego ale jak im wypadnie na 2 miesiące to będzie niezłe kuku.
Dobrze że to się stało tydzień po a nie tydzień przed końcem okienka

58

Kupiliśmy Lewego, Kounde i całą resztę pozbywając się Brajta, Umtitiego, Puiga itd. a na koniec jeszcze Pjanica. Czy tylko mi się wydaje że to okienko pretenduje do bycia najlepszym w historii?

0

W której lidze oni grają? W Segundzie czyli odpowiedniku 3 ligi czy Segunda B czyli w 4?

7

Pozwolę sobie wkleić mój komentarz z 06.08
„Idę o zakład że jak drużyna zacznie grać dobrze to i MAtS wróci do formy”
Chyba bym wygrał

4

Na początku swojej przygody z Barcą miałem dużo sympatii to Brajta i wiele razy Go chwaliłem. Chłop się starał, był mega ambitny, nieustępliwy, widać było że chciał wyciągnąć maximum z każdej minuty spędzonej na boisku. Później wszystko siadło i stał się balastem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?