3

@KibicBarcy84 Tylko że tutaj nikt z żadnej kasy nie zrezygnował. Pique chwalił się że gra za darmo i wszyscy myśleli że rzeczywiście tak jest. Tylko zapomniał wspomnieć że tylko przesunął wypłatę co dla mnie nie jest absolutnie żadnym wysiłkiem dla niego przy majątku który ma.

0

No to teraz zobaczymy jak nasi piłkarze są oddani klubowi. Swoją drogą to widać jak niebotyczne mają kontrakty i do jakiego absurdu doprowadzil (tfu!) Bartomeu

7

Te informacje są strasznie nieprecyzyjne. Rzucają tweety które niewiele znaczą. To co, bez tej dźwigni nie zarejestrujemy nikogo? Niby dlaczego? A co jak odejdzie de Jong? A co jak poodchodzą wszyscy co mają odejsć? Według ligi Griezmann jest naszym graczem.

1

Ja nie wiem jak można tolerować piłkarzy polskich klubów widząc jak bardzo oni to mają w dupach… kolejny mecz, kolejna kompromitacja. Dobrze że Raków trzyma poziom

0

Miatrz Polski gra z pół amatorskim klubem z Islandii a komentatorzy się zachowują jakby finał LM grali

1

@Pelart2 No to ja rozumiem ale chcę się upewnić czy komentarz Burnleya w to wątpi bo nie wiem czy mam Mu napisać że jest gópi czy nie

2

@FCBurnley A co niby ma oznaczać ten komentarz?

0

@Aficionado Czyli zabraniamy transferów? Strasznie słabe prowo…

0

Auba to taki zawodnik którego nie da się nie lubić. Chętnie zobaczę czy przypomną sobie stare czasy z Lewym

0

@halfnolife No właśnie wcale nie tak mało bo już 20. Oczywiście nie jest starym człowiekiem ale nie jest to junior. Również podpisuję się pod tym że to jest piłkarz na Rayo albo Majorkę ale na pewno nie na Barcę.

0

@FCKubanczyk89 Obawiam się że w tym przypdku to nie jest pozytywna motywacja

0

@forest Jesteś tego pewny? Wypłacenie kontraktu za 2 lata z góry to przecież dalej budżet płacowy

79

Ci sobie księgują tyle, ci sobie uznają tyle, co to ma być wogóle? Od kiedy to księgowość jest uznaniowa? Przecież to jakiś absurd jest…

0

@ini_barca Mam taką nadzieję, oby Real już nikogo nie sprowadził do ataku

0

@ini_barca Mariano? Myślałem że rozmawiamy poważnie. Niech robią co chcą, ja tam się cieszę że nikogo nie kupią

0

@ini_barca Jakich 6 ludzi? Benzema to oczywista klasa ale ma już swój wiek. Vinicjusz po genialnym początku sezonu przygasł i w niektórych meczach po prostu znikał. Asenssio i Rodrygo to bardziej jockerzy a Hazard to jeden wielki hazard. Zresztą każdy wie jaka tam jest Benzemapendencja. Dodatkowo mieli mieć Mbappe a nie mają nikogo, to chyba dość zasadnicza różnica?

0

@jeonek Nie wiem jak ktoś mógł wydać na Mayorala taką kasę, dl mnie to jest absurdalne.

0

Nie wiem w co gra Perez, niby Real taki bogaty a chcą zostawić atak bez żadnego pola manerwu i jeszcze oparty na wiekowym Benzemie. Bardzo ryzykowny ruch.

1

@PIOTR76BARCA Nie żeby zejść z kosztów, przecież Silva zarabiałby prawie tyle samo (pomijam kwestie rozpisania transferu na lata i księgowania amortyzacji). De Jong po prostu nie spełnia oczekiwań a pomoc jest na papierze naszą najsłabszą firmacją.

16

@dariooo Tylko że oparcie naszej gry na 3 nastolatkach i dziadku chyba nie wróży za dobrze

0

@Firestone Na miejscu Chelsea bym się domagał po 100 po takim wydymaniu

0

Zupełnie nie rozumiem tej sytuacji. Nie jest to Brajt którego nikt nie chce, jest to Depay który jest świetnym piłkarzem i którym interesują się takie kluby jak Juve, PSG itd. Ale On nie chce odejść na zasadzie transferu tylko chce rozwiązać kontrakt i wtedy odejść, o co kaman? Przecież to bez różnicy dla niego. No chyba że ma obiecane że to co klub by musiał zapłacić Barcelonie to dostanie On za podpis.
@JohnnyBarca Akurat transfer Mayorala za 10 mln jest tak absurdalny że nie mogę w to uwierzyć. I to nie że Perez TOP, komu przyszło do głowy żeby w ogóle zaproponować Realowi taką kasę?

0

@Stoiczkow W czym problem? Po prostu nie zostanie zarejestrowany bo kadra może liczyć 25 zawodników. Martin się zwyczajnie w niej nie zmieści.

5

Przecież wypłacenie całości jest dla Barcelony nieopłacalne, bo niejako dwukrotnie obciąży budżet płacowy. Już lepiej wypłacić z roku na rok.
Trudno, jak tak chce to trybuny na 2 lata i już i to nie że ktoś będzie się mścił - przy takiej konkurencji w ataku Martin nie ma szans grać i chyba zdaje sobie z tego sprawę

1

@QuentinTarantino @6bakero Akurat uważam że Dest u Xaviego zaczął grać naprawdę nieźle do momentu kontuzji.
Dziwią mnie podwójne standardy, jak chcemy sprzedać de Jonga to wszyscy płaczą że może odpali chociaż od 3 lat gra piach a Destowi mimo przedszkolnego jak na obrońcę wieku takiej szansy się nie daje.

0

@SirChuck Ten Borja to dla mnie fenomen, dla Getafe wydatek 10 mln to już sporo. To już bym wolał Brajta za 2-3 z Barcy wyciągnąć

12

@sewciu50 Chłopak ma 21 lat, czy Wy trochę nie przesadzacie?

0

@stone80 to zacznij, bo Frankie gra kompletne gówno

1

@MESSIah16 przestań bo bym sie drinkiem udławił

3

Tak jak Perez wsadził agenta na fotel prezydenta Barcelony, tak Red Bull z Mercedesem wsadzili dywersantów do Ferrari. Kretyni, debile, skończeni idioci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?