kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maikel92 Ehh jak ja kocham takie wypowiedzi… mamy w tym momencie 7 napastników lepszych od Ezza, po co chcesz Go zostawić? Chłopak ma 20 lat więc wcale aż takim młodzieniaszkiem już nie jest.
2
Lewy Lewym, a nasi młociarze idą po złoto i srebro
1
@DRESZCZ nie, nie za gruszki. Ale jakby zarabiał 20 mln na rękę to z głodu by nie przymierał, a to między innymi przez jego absurdalną wypłatę Barca jest tu gdzie jest.
3
@sevs Mógł nie ciągnąć podwyżek z roku na rok, też by było.
2
Bardzo znaczące jest to że Lewy będzie zarabiał 9 mln za sezon, gdzie np w PSG spokojnie by wyciągnął 20+ albo i więcej. Da się, Leo?
4
Wydarzenia ostatnich dni pokazują jak bardzo należy nie wierzyć doniesieniom prasowym. Jeszcze niedawno Freixa zapewniał że nikogo nie kupimy (swoją drogą gość skompromitował się tak strasznie że powinien wejść do nory i już nigdy nie wychodzić). Ostatnio pojawiła się wiadomość że nawet jak odejdzie Frankie to i tak będzie brakować limitu. Teraz Romero pisze że po drugdziej dźwigni spokojnie rejestrujemy wszystkich nawet z de Jongiem. Poczemy-zobaczymy. Ja już w nic nie wierzę.
0
@MICHU2 Nie zapominaj że Bayern właśnie stracił gościa który od 8 lat ładował im po 50 goli na sezon, takiej dziury łatwo się nie zakleja. Liverpool to kolektyw a Mane był jedną z 2 największych gwiazd. PSG to Mbappe poza tym nic nie wiadomo
0
@MICHU2 Real? Benzema, Vini, może Rodrygo i kto jeszcze? Hazard jak dojdzie do formy
3
Lewy Fati Dembele Raphinia Auba Ferran, tak patrząc obiektywnie czy jakiś klub ma lepszą pakę w ataku?
7
Zawsze nie mogę się doczekać nowego sezonu, ale po tym transferze to normalnie skisnę zaraz…
0
Co ten Laporta kombinuje z tym Kounde? Przecież Pique nie odejdzie a nie będziemy mieć w składzie 5 DC (Umtitiego nir liczę). Czyżby Garcia na wylocie?
0
Wizy nie dostał, myśleli że na zarobek jedzie.
1
No to Panie i Panowie, zapnijmy pasy. Generale, nie zawiedź nas.
7
Jak Kahn potwierdził to pozamiatane
2
@MarioVeB! Mario może Ty znajdź sobie na chwilę jakiś inny klub do kibicowania? Widać że nienawiść do Laporty zatruwa Ci życie, może zrób sobie przerwę i wrócisz jak Laporty już nie będzie? Szkoda nerwów i zdrowia.
0
@BasseMaster Dlaczego 145? Przecież zawsze są po 89
4
@Mateonvious Jeszcze finanse, zapomniałeś o księgowości klubu.
0
Ciekawe jak to teraz będzie z rejestracjami, niby liczby są znane a Laporta wychodzi i mówi że wcale nie musimy sprzedawać de Jonga.
1
@Janek365 koszulki kosztują tyle samo niezależnie z jakim nazwiskiem
0
@faded ale niewielki
6
@pawel0512 Ehh ile jeszcze razy ktoś musi napisać że to nie kluby sprzedają koszulki?
17
@barczyk mam to samo, w końcu Polak w Barcelonie i to ten najlepszy. Zawsze kupuję „puste” koszulki ale z Lewym na pewno zamówię
0
@bady48 Wiesz, ja jestem przeciwnikiem przetrzymywania zawodników „bo może wreszcie odpalą”. Szansa na to że Frankie zacznie grać po tylu latach moim zdaniem jest minimalna, równie dobrze możemy liczyć na Pjanica który przecież też był kiedyś świetnym pomocnikiem.
Frankie jest dla mnie też niestety jednym z symboli naszych ostatnich kompromitacji.
Kiedyś przegapiliśmy szansę sprzedania Rakitica za grubą kasę po czym za 2 lata oddaliśmy Go za darmo.
Jestem też zwolennikiem zaufania trenerowi, jeżeli Xavi zgadza się na idejście de Jonga to znaczy że wie na co Go stać. Jeżeli chce przyjścia Raphinii i Lewego to Mu zaufajmy.
I powtarzam po raz kolejny, zawsze byłem zwolennikiem talentu de Jonga i liczyłem że pod Xavim będzie choć promyk nadziei na jego dobrą grę. Ale chyba już w to jie wierzę.
0
@bady48 Ach, ta legendarna pozycja De Jonga. Jak mamy podporzadkować klub pod 1 zawodnika i pod niego układać skład to ja dziękuję, już się z tego leczymy właśnie. Zawsze się mówiło że dlFrankie to taki DMC ale nie do końca bo musi mieć koło siebie Klasena który daje Mu swobodę i zabezpiecza tyły. To mamy Busquetsa i jakoś De Jong nie potrafi się rozwinąć. No chyba że mamy czekać jeszcze rok aż Busquets odejdzie?
4
To jest coś niesamowitego do jakiego upadku doprowadził klub ten bandyta
0
@bady48 Wszyscy piłkarze mają kontrakty i z tego punktu widzenia powinni być traktowani tak samo. Ja też chętnie bym się pozbył Pjanica itd, ale nie rozumiem oburzenia akurat na Frankiego, który absolunie nie spełnia oczekiwań. A liczenie na to że Frankie odpali po tylu latach… serio? To już wolę iść postawić jakcpota, jest 500 mln do wygrania. De Jong zwyczajnie nie dźwiga Barcelony i to widać.
0
@bady48 Ale jak to? Skąd to oburzenie? Brajta Umtitiego Pjanica i Puiga możemy wypychać z klubu a Frankiego już nie? Skąd to oburzenie?
0
A jak będzie druga dźwignia to zarejestują ich czy nie?
0
@mkord w sumie racja, powinienem napisać "nie spełnił nawet połowy pokładanych w nim nadziei"
3
Lubię Frankiego i miałem nadzieję że będzie królem naszej pomocy przez wiele lat. Ale nie pokazał nawet połowy swoich możliwości, więc jak teraz Go nie sprzedamy to w przyszłym roku będzie trudniej (po kolejnym nieudanym sezonie)