kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiele zaczyna wskazywać na to że Dembele u nas zostanie. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle...
0
@Pilka_jest_okragla Nic odkrywczego, dodałbym tu jeszcze Frankiego.
1
Czy redakcja może wprowadzić nową kategorię „ban dla znafcuff”? Bo jak się czyta te komentarze to się rzygać chce.
0
Normalnie krew mnie zalewa jak widzę te cieszące się madryckie gęby… i co prawda drogę do zwycięstwa mieli bardzo trudną, to poza oczywistymi cechami jak pewność siebie, determinacja itd mieli niewyobrażalną masę szczęścia, a sam przebieg finału dobitnie to podsumował. Na pewno była to najbardziej fartowna Liga Mistrzów w historii.
Ale wkurzające jeszcze bardziej jest to, że Barcelona mogła i powinna wygrać LE, bo „składowo” byliśmy zdecydowanie najlepsi. Tylko że nasi postanowili się zes*ać przed 11 ku…. drużyną ligi niemieckiej. Jedenastą. To jest po prostu nieprawdopodobne. To pokazuje jak słabi jesteśmy mentalnie i jak strasznie konieczne jest pozbycie się Busquetsa, Alby i de Jonga. Taki np Adama może i piłkarsko nie zawsze daje rade, ale przynajmniej walczy. A nasza stara gwardia może się co najwyżej rozpłakać.
1
@Patry10 e tam, dla 17 latka?
2
@dniel Patrząc na kontrakty Araujo, Pedriego itd myślę że Barca oferuje Gaviemu + - 2,5 3 mln za sezon. Myślisz że ktoś da Mu 9? Nie sądzę.
4
Nie boję się o Gaviego wierzę że zostanie.
Swoją drogą nie wiem co może mieć w głowie 17-latek idący ze słonecznej Barcelony do Anglii za 2 mln € więcej…
15
Ostatnio fajnie to podsumowali w Hola La Liga, Barcelona to marka bardzo popularna w Chinach, Stanach i całej Ameryce Południowej. Bayernem poza Europą nikt się nie interesuje.
2
Ferrari to taka Barcelona F1, kiedy myślisz że nie da się już nic spieprzyć przychodzi mecz z Romą, Liverpoolem, Eitrachtem…
0
Jeżeli Ferrari już zostało na twardych to dlaczego nie założyli nowych?
0
Nie da się tego spieprzyć? No to patrzcie
9
Jakby Koulibayly’ego ściągnęli i jeszcze Pjanic poszedł w rozliczeniu to byłoby miło :)
11
Już kiedyś pisałem że Pique bardzo stracił w moich oczach jak chwalił się że bardzo obniżył kontrakt i gra za darmo, a okazało się że zwyczajnie odłożył wypłatę o rok. Brawo Geri, nie umrzesz jednak z głodu.
13
To co się stało w tym sezonie LM jest nieprawdopodobne i przejdzie do historii. A ten wczorajszy mecz jest ukoronowaniem drogi Realu, bo tym razem nie w końcówce ale wygrali 1 strzałem. To nie mogło się zdarzyć, a nasze nieszczęście polega na tym że te cuda przydarzyły się największemu rywalowi.
Czy naprawdę między naszymi klubami jest aż tak wielka różnica że oni wygrywają LM a my odpadamy z Eintrachtem? Zdecydowanie nie. Bez ostatecznego pozbycia się tych wielokrotnie skompromitowanych, zgwałconych zawodników jak przede wszystkim Busquets, Alba i de Jong, to choćby tu przyszedł Mbappe z Lewym to i tak nic z tego nie będzie. Niestety, mamy zasiany gen przegrywu i bez wyrwania go z korzeniami prędzej czy później przyjdzie mecz jak z Eitrachtem u siebie.
0
Nie wiem w co bardziej nie mogłem uwierzyć: w drogę Realu do pucharu w tym roku czy w to jak nasi stali przy 0-4 z Liverpoolem
4
Naprawdę nie da się tego wytłumaczyć
0
To jest coś nie pra wdo po do bne go. To jest zwyczajnie niemożliwe
3
Dzień jak co dzień, Real nic nie gra, Tibo broni i zaraz jakiś kartofel wpadnie albo karny…
2
Mam podobne zdanie na temat Ronniego. Uważam że jakby dobrze się prowadził to by przerósł Messiego, może nie w ilości bramek ale jako całokształt.
0
@Gandalf55 Tylko pomyśl ile Mane będzie zarabiał. Przez (tfu!) Batromeu mamy związane ręce.
0
Przecież koszykarze prowadzili od początku do końca co to Esportiu pisze?
0
@Bananowysong A Ty się wczoraj urodziłeś i nie wiedz jak wygląda „rywalizacja z Albą”? Mieliśmy świetnego Digne’a to Neymar nawet Mu piłki nie podawał. Był Firpo to grał co 7 mecz. Jaka rywalizacja?
0
@Bananowysong I co, zamiast Alby by grał?
4
Nie wiem na co czeka Dembele. Oferta Barcelony jest na stole od dawna i chyba nikt się nie spodziewa że będzie ona poprawiona. Widocznie z innymi ofertami nie jest tak różowo jak się panu Sissoko wydawało.
1
@PJ777 Bo ja mam inne, dość „romantyczne” podejście do piłkarzy. Pjanic i inni jego pokroju bronią się tym że podpisali kontrakt i nikt nie ma prawa wymagać jego obniżki. A ja uważam że jeżeli piłkarz gra absolutne dno, nie daje nic drużynie i jest absolutnym g*wnem to klub ma prawo Mu podziękować. Ale to tylko ja i moje głupie idealistyczne przemyślenia.
0
@JarekS Mówisz tak jakby tylko Barca i Xavi nie wprowadzali młodzieży do pierwszego składu. Ile to 17-latków weszło do pierwszego składu Realu?(mimo że przecież kilka ostatnich meczów grali o nic). Niestety, żeby 17-18 latek wszedł do składu klubu takiego jak Barca, Real, Liverpool czy City to musi być wybitny, jak Gavi albo Pedri. Nie ma czasu na ogrywanie bo można zrobić więcej szkody niż pożytku. Dlatego najlepszą opcją jest sprzedaż z opcją odkupienia.
0
@ginidal Nie obrażaj gnid
0
@CuleLbn A może by przesunąć takiego Pjanica do sekcji futsalu albo piłki ręcznej? Zejdzie nam z listy płac piłkarzy :)
6
Pjanic to jest gość, co za gnida... Wiem, zaraz posypią się komentarze że nie mamy prawa wymagać od gościa zejścia z kontraktu który podpisał - to prawda, nie mamy. Ale gnida to gnida.
Nie dostawał wielu szans - to fakt, ale nie pamiętam chociaż jednego dobrego meczu w jego wykonaniu, chociaż jednego dobrego zagrania. Nawet Ryszard jak wejdzie na boisko to czasem pokaże coś ciekawego.
4
Sorry, ale piłkarz który ma 16 lat może jeszcze 4652618 razy się zmarnować i płacenie dużych pieniędzy takim zawodnikom jest niedorzeczne. Wiadomo że Anglia kusi kasą, nie wygramy z nimi licytacji na pewno. Nie ma żadnej, absolutnie żadnej pewności że którykolwiek z wymienionych w artykule zawodników stanie się dobrym piłkarzem.