kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mówcie co chcecie ale na papierze mamy naprawdę porządny skład, a jeszcze jest Pedri i Fati. Gramy 3 klasy poniżej możliwości tej drużyny.
1
Ferran na środku? Ciekawie
54
Barcelona nie powinna też odpaść z Chelsea w 2005 bo Carvalho faulował Valdesa i nie powinna odpaść z Interem Mourinho bo uznali gola Milito a nie uznali Bojana… nie wiem po co są takie debilne wypowiedzi
1
@SirChuck Dobrze piszesz i to jest najbardziej wlurzające. Jak my wygrywaliśmy to musieliśmy być zdecydowanie najlepsi, Real który jest zdecydowanie słabszy w każdym dwumeczu przechodzi dalej. Kolejna niewytłumaczalna rzecz.
9
Nie ma co się oszukiwać, Barca w ostatnich latach to synonim przegrywu, kompromitacji i porażki. Real to mentalność zwycięzców chociaż to i tak jest niewytłumaczalne, bo ja uparcie twierdzę że to nie Real nagle w ostatnich minutach zaczyna grać jakoś cudownie, tylko przeciwnicy w niewytłumaczalny sposób się zatrzymują. Przecież 2 gol wczoraj to była jakaś groteska.
Dopóki w Barcelonie będą Busquets, Alba, Roberto czy de Jong, nic z tego nie będzie. Tym bardziej mnie śmieszy jak słyszę że np Haaland do nas nie pasuje „stylem”. Rzeczywiście, do stylu przegrywania pewnie nie pasuje. Nie mamy ludzi którzy w odpowiednim momencie pociągną drużynę, nasi liderzy mogą się co najwyżej rozpłakać.
0
Jezu, to jest niemożliwe…
18
Przed meczem z PSG: myślicie że da się awansować grając dobre 30 minut? To patrzcie. Przed meczem z Chelsea: myślicie że da się awansować grając dobre 20 minut? To patrzcie. Przed meczem z City: no to teraz poczekamy do 90…
2
To jest coś niemożliwego jak tak słaba drużyna może grać tak dobrze, nie do uwierzenie po prostu, nie mam słów
0
Coś nieprawdopodobnego
0
@MesQueUnClub96 Nieno chyba jednak my z Eintrachtem
7
Mówcie co chcecie ale Tibo to jest TOP
1
Ja rozumiem że w modzie jest jazda po Torresie (po tym jak Garcia zaczął grać lepiej Rambla dała Mu spokój) ale nie wypisujcie herezji. Porównywanie Torresa do Jutgli to absurd, zupełnie nie ta klasa zawodnika. I nie zapominajcie że Torres jest o rok młodszy, Jutgla ma już 23 lata, to nie jest junior. Chłopak gra fajnie w rezerwach, ale to jest trzecia liga chyba nie bierzecie tego pod uwagę.
0
@joloskyy Co z tego że On się nie zarazi skoro Ona to zrobi i pójdą do wspólnego domu?
1
@tobiasson92 Sprawdź marże Orlenu
0
@RosjaninBut Już abstrahując od tego kto jest pionkiem, kto ma jakie poglądy itd. Rząd PiS to taka banda durni, nieudaczników, niekompetentnych krętaczy i zwykłych buraków, że po prostu trzeba ich odsunąć od władzy, bo rujnują Polskę. I nie chodzi mi tu o merytoryczną treść ustaw, ale o sposób pisania prawa. Ich ustawy raz po raz to kolejne prawne buble, rozjeżdżane nawet przez ich własne biura legislacyjne. Polskie prawo to totalny burdel i to jest wina tylko i wyłącznie PiSu.
A jeżeli komuś się nie podoba działanie Unii to niech zrobi referendum i nas z niej wyprowadzi a nie ściemnia tępemu ludowi.
0
@Bagsik88 Regularnie nie, ale kilka razy mi się zdarzyło
2
@AmigoBlancos Już nie ważne co odpowiedział ale kto Go o to zapytał?
0
@Criss18Barca Ostatnio byłem na koncercie i przyszła para - On miał maskę Ona nie :)
3
@cris2706 Nie wiem czy by sobie poradził w Anglii ale we Francji idzie Mu słabo...
1
@Firestone 40 baniek w Angli płaci się za no-namów więc za Coutinho powinno się udać tyle wyjąć.
1
@Magicc89PL Pieniądze z transferu i pieniądze ze "zwolnienia" kontraktu to chyba nie to samo, tu nie obowiązuje zasada %. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
@Edoss Jutgla ma już 23 lata, fajny chłopak ale na pewno nie na pierwszy skład Barcelony.
0
@Volley Wiem o tym, i dlatego gramy tak jak gramy. Ta drużyna nie ma lidera a nasze problemy zaczęły się po tym jak odeszli kolejno Puyol, Mascherano, Xavi i Iniesta. Nie ma u nas gościa na którego wszyscy patrzą jak drużynie nie idzie. Dopóki to się nie zmieni dopóty będziemy zawalać w najważniejszych momentach.
1
@Qaz123 To chyba nie widziałeś ile razy Frankie zawalał krycie w tym sezonie. Nie oczekuję od niego grania jak 10 ale oczekuję bycia liderem pomocy - bo jakiegoś lidera mieć musimy.
0
@jampa22 Na razie nie widać żeby Roberto miał zostać
0
Jestem wielkim zwolennikiem talentu Frankiego ale ile można czekać? Za 1 dobry mecz gra 5 słabych. Jeżeli znajdzie się kupiec to z ciężkim sercem trzeba będzie Frankiego sprzedać. Ale oczywiście nie za 70 mln.
10
Klasyka, kontrola, 2 nieuznane gole, błąd i nerwy.
0
Dembele coś się stało że wszyscy zgodnie Adamę awizują?
1
@FCBesia Już nie gadaj głupot, sędziowie w Hiszpanii są tragiczni ale nie wpłynęli na mistrzostwo.
Reszta stawki była tak beznadziejna że Real musiałby grać drużyną kobiecą żeby nie zdobyć tytułu.
0
@Fan2005 Nie mówię że robił coś dobrego ale jego brak - przynajmniej na początku będzie zauważalny. Choćby Haaland, został przecież bez agenta w przededniu wielkiego trnsferu.
0
@Elvisek Ale Marca i As nie mają problemu z tym żeby dać Barcelonę na pierwszą stronę jak coś wygra.