kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fan2005 A nie? Był jednym z najważniejszych agentów.
1
@VegetaPolska Dokładnie, podobnie było z Modricem. Trzeba też przyznać że nie bardzo ma z nim kto konkurować.
16
Katalońskie gazety są strasznie „małe”, przynajmniej Mundo dało mistrza na główną. A później się dziwić że mówią że Katalonia ma kompleks.
0
Jeżeli to prawda to niezłe jaja, Raiola był jednym z największych agentów i kilku jego piłkarzy miało zmienić klub. Teraz będzie jeszcze ciekawiej.
0
@Herato Tylko że jak Cristiano był w Realu to Barca była wielka, teraz regularnie przegrywa z Rayo i Cadizem…
0
@Jestjakjest Jeżeli zarzucasz mi mówienie bez sensu to wymień proszę piłkarza który odszedł z Barcelony na wypożyczenie, „ograł się” i wrócił do pierwszego składu. Ja nie kojarzę ale może mam słabą pamięć i proszę Cię o pomoc.
Jeżeli coś nie działa to nie należy tego stosować, bo później jest zawsze szukanie na szybko w ostatnich godzinach klubu żeby wypchnąć poszczególnych zawodników.
0
@Peciak Ale mówie o Barcelonie która jest innym klubem niż Chelsea, wymienisz kogoś?
0
@FCBurnley Bzdury gadacie. Ktoś kto zarabia nawet ponad średnią nigdy sobie nie wyobrazi sytuacji kogoś kto zarabia miliony. Jakos Araujo albo np Depay czy Aguero potrafili obniżyć zarobki żeby grać w Barcelonie, dlaczego Lewandowski nie może tego zrobić?
2
Stop bezsensownym wypożyczeniom. Jeżeli mamy młodego zdolnego zawodnika to albo trzeba Mu dać pełne zaufanie jak Gaviemu i Pedriemu albo sprzedać Go z opcją odkupienia. Wypożyczenie jest bez sensu, ktoś potrafi przywołać jakiegoś zawodnika który poszedł na sezon-2 do innego klubu a później wrócił i zrobił karierę?
0
Nie patrzcie na Lewandowskiego swoją miarą. Teksty że chce od Bayernu podwyżki a u nas zdecydowałby się na obniżkę są nie na miejscu. Robert ma tyle kasy że ani On, ani Ania, ani ich dzieci, ani ich wnuki nie będą w stanie tego wydać. A dla takiego gościa zmiana otoczenia, przejście do Barcelony i granie tu na wysokim poziomie daje niesamowity prestiż i spełnienie ambicji.
I nie mówię że Lewy przyjdzie tu, gdzieś indziej czy zostanie w Bayernie. Weźcie jednak pod uwagę że 5 mln rocznie dla takiego gościa, to naprawdę jest na waciki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@rk Już mi nie mów że mamy skład gorszy od Villareal. Piłkarzy nie mamy złych, brakuje nam liderów.
0
@DonAndrzejos Jakim pionkiem? Przecież Barcelona nie bierze udziału w tej grze. To że piszą o niej gazety nie znaczy że coś jest na rzeczy.
0
@johny11 Leo zarabiał niewyobrażalne pieniądze, dodatkowo ostatnio podpisywał krótkie kontrakty i za każdym razem kasował ogromną prowizję. Na końcu było już za późno, nasz budżet płacowy był tak rozdmuchany że nie dało się nic zrobić. I dlatego też musiał odejść Suarez.
6
@Joopiter Bo nie grał, jak miał wskoczyć? Digne też nie grał a w Anglii stał się czołowym lewym obrońcą.
6
Dongou… pamiętam jaka to miała być gwiazda
5
@cules100pro Obawiam się że los Frankiego jest przesądzony. Potencjał ma na pewno, ale przypomnę że jest u nas już 3 lata, mamy już trzeciego trenera a Frankie poza pojedyńczymi meczami gra totalny piach. Sam miałem (i mam cały czas) nadzieję że będzie naszym lideren na lata, ale chyba jednak nie da rady
4
Alemany? TOP!!!!!
0
@Gall Tu nie chodzi tylko o motywację typu pokrzykiwanie na piłkarzy. Chodzi o pewność siebie, zacięcie, zaangażowanie. Coś co widać od razu u piłkarza i oddziałuje na innych i przyznasz chyba że Mascherano taki był. A Busquets i Alba jak nie idzie to mogą się co najwyżej rozpłakać.
0
Naszej drużynie brakuje liderów. Ostatnio był artykuł że jak Pique jest na boisku to gramy lepiej, czy to dlatego że jest On lepszym obrońcą niż Araujo i Garcia? Nie, bo nasi młodzi grają ostatnio świetnie. Nie mamy silnych charakterów. Gdybyście mieli wymienić 3 najgorszych kandydatów na kapitanów w zeszłym sezonie to kto by to był? Bo moim zdaniem Messi, Busquets i Alba. Przypadek? Po odejściu Puyola, Mascherano, Xaviego a nawet Iniesty i Suareza nasza drużyna stała się bezjajeczna. I nie ma obecnie poza Araujo zawodnika który w przyszłości mógłby takim mentalnym liderem zostać.
4
@hardmind To dobrze, średniacy się przydadzą bo ostatnio leje nas dół tabeli
1
@rumilas Tylko dlaczego to my mamy zawsze problemy po powrocie z reprezentacji? Nasi piłkarze grają jakieś inne mecze?
4
@pero1983 ale sędzia był katastrofalny i trzeba o tym mówić. Brak karnego w doliczonym czasie to absolutny skandal za który sędzia, a przede wszystkim sędziowie VAR powinni ponieść konsekwencje.
7
Od bardzo dobrej serii i wygrania z całą czołówką ligi staliśmy się pośmiewiskiem. Dla mnie to jest niewytłumaczalne że mając taką przewagę jakościową nie możemy strzelić nawet bramki tak słabym drużynom.
1
Dramat, absolutne totalne dno. Coś niesamowitego.
0
Absolutne totalne dno. Nie wiem jak w 2 tygodnie od meczu z Realem można upaść tak nisko.
15
Nieprawdopodobne że tu kartki nie było, po prostu w to nie wierzę
0
Wygląda to katastrofalnie na razie
1
@Janas11224 przez 24 minuty nie stworzyliśmy groźnej sytuacji w meczu z Rayo w rezerwowym składzie a Ty winisz bramkarza że przegrywamy?
2
Nie ma co narzekać, nie gramy nigdzie poza ligą więc skład najmocniejszy.