kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krzywy Jak miało nas nie wyprzedzić skoro mają nieograniczony budżet i (w miarę) regularnie wygrywają najtrudniejszą i najbogatszą ligę świata?
1
@GCBW Pique odłożył płatność a chwalił się że gra za darmo. Bardzo przez to stracił w moich oczach
1
Ja się zastanawiam jak długo to trwało i dlaczego Liga nie interweniowała wcześniej. Przecież (tfu!) Bartomeu nie wygenerował takiej straty w 1 sezon. Wodomo że były pewne machlojki typu Arthur/Pjanic, ale przed przyjściem Laporty nikt nie mówił że mamy tak poważny problem z limitem płac i ogólnie z FFP. Transfery szły do samego końca.
0
To tylko pokazuje że mimo tego że (tfu!) Bartomeu doprowadził nas na skraj bankructwa to potencjał jest
6
@sebo939 Od tego meczu zasiał się u nas gen przegrywu. Od tego momentu kompromitujemy się praktycznie w każdym decydującym meczu
1
@MrCental Ja bym na nie powiedział że to są osoby które za wszelką cenę uratować nasz klub i jak najszybciej przywrócić go do świetności, a Ty co miałeś na myśli?
0
@Szkeri95 To co, ogłaszamu upadłość i startujemy od 5.ligi?
1
@FajfusLodowy Bardzo dobrze że nie ma Messiego. Pograłby ten sezon który i tak skończyłby się katastrofą inpo co? 100 mln w błoto.
3
Jakby naszym się chciało tak jak się nie chce to może coś by z tego było. Tylko Adama i Araujo próbują coś grać
3
Ile to już razy pierwsza akcja przeciwnikiem kończy się golem. Czy my naprawdę jesteśmy tak beznadziejni w obronie? Aż się nie chce wierzyć
4
Zwłaszcza że ci co się zaszczepili pół roku temu mogą sobie teraz tą szczepionkę w dupę wsadzić. Idealny przykład jak popieprzona władza może niszczyć.
0
Ale jaja, Pep powinien odejść z City, zaczyna się gen przegrywu
1
Leeds ucieka spod topora
1
@YouTuber Tak, jest tyle meczów na żywo że ściągali kogo się da :)
1
@kejdzi Nie w tym artyukue co trzeba napisałem...
1
Jak za darmo i z niskim kontraktem to dlaczego nie? Neymar to cały czas świetny piłkarz
0
Ale asysta do Mane
0
Ten Raphinha naprawdę jest wart sprowadzenia? Nie oglądam meczów Leeds.
0
Ale fajna asysta do Havertza
1
@waletpl @Kismeth Ja to rozumiem i rozumiem też Lewego, ale goście z Bayernu wypowiadają się tak jakby to od nich zależało
2
Tak się zastanawiam co mi bardziej poprawia humor: to że Mbappe zrobił w konia Real czy to że Hamilton pokazuje że bez auta niewiele może
8
Nie rozumiem po co są takie wypowiedzi skoro jest prawo Webstera. Jak Lewy będzie chciał to Mu Bayern może skoczyć na pędzel a odgrażają się jakby rzeczywiście mieli coś do gadania.
17
Niech skarżą PSG wszędzie gdzie tylko się da, to jest patologia która niszczy piłkarski świat.
A ja cieszyłem się wczoraj jak głupek, ta banda zadufanych w sobie krzykaczy na notatniku nie wiedziała co powiedzieć. A tacy byli pewni, tacy hardzi, z taką pewnością pisali o Mbappe. „Francuza już mamy teraz ruszamy po Haalanda”.
0
Normalnie zakochałem się w Mbappe :) załatwił ich na cacy
8
Normalnie chyba się zleje ze śmiechu, Mbappe zrobił me weekend :DDD a tacy byli wszyscy pewni, a tak wychwalali prezia…
0
@Tomix_83 Już widzę Mbappe jak podpisuje takie cos, niby po co miałby to robić? Co by Mu to mogło dać?
2
@J4no czy w Realu czy w PSG Mbappe i tak dostanie więcej niż jest w stanie wydać. Od pewnego momentu pieniądze nie są najważniejsze.
0
@Litman Tylko że teraz po obniżce jakoś specjalnie nie doi
3
Kolejna bezsensowna i frajerska porażka w decydującym meczu, tym razem koszykarzy. Ten klub jest mentalnym wrakiem
1
@Barca_Big_Moment Można przegrać, ale nie w taki sposób