1

@krzywy Jak miało nas nie wyprzedzić skoro mają nieograniczony budżet i (w miarę) regularnie wygrywają najtrudniejszą i najbogatszą ligę świata?

1

@GCBW Pique odłożył płatność a chwalił się że gra za darmo. Bardzo przez to stracił w moich oczach

1

Ja się zastanawiam jak długo to trwało i dlaczego Liga nie interweniowała wcześniej. Przecież (tfu!) Bartomeu nie wygenerował takiej straty w 1 sezon. Wodomo że były pewne machlojki typu Arthur/Pjanic, ale przed przyjściem Laporty nikt nie mówił że mamy tak poważny problem z limitem płac i ogólnie z FFP. Transfery szły do samego końca.

0

To tylko pokazuje że mimo tego że (tfu!) Bartomeu doprowadził nas na skraj bankructwa to potencjał jest

6

@sebo939 Od tego meczu zasiał się u nas gen przegrywu. Od tego momentu kompromitujemy się praktycznie w każdym decydującym meczu

1

@MrCental Ja bym na nie powiedział że to są osoby które za wszelką cenę uratować nasz klub i jak najszybciej przywrócić go do świetności, a Ty co miałeś na myśli?

0

@Szkeri95 To co, ogłaszamu upadłość i startujemy od 5.ligi?

1

@FajfusLodowy Bardzo dobrze że nie ma Messiego. Pograłby ten sezon który i tak skończyłby się katastrofą inpo co? 100 mln w błoto.

3

Jakby naszym się chciało tak jak się nie chce to może coś by z tego było. Tylko Adama i Araujo próbują coś grać

3

Ile to już razy pierwsza akcja przeciwnikiem kończy się golem. Czy my naprawdę jesteśmy tak beznadziejni w obronie? Aż się nie chce wierzyć

4

Zwłaszcza że ci co się zaszczepili pół roku temu mogą sobie teraz tą szczepionkę w dupę wsadzić. Idealny przykład jak popieprzona władza może niszczyć.

0

Ale jaja, Pep powinien odejść z City, zaczyna się gen przegrywu

1

Leeds ucieka spod topora

1

@YouTuber Tak, jest tyle meczów na żywo że ściągali kogo się da :)

1

@kejdzi Nie w tym artyukue co trzeba napisałem...

1

Jak za darmo i z niskim kontraktem to dlaczego nie? Neymar to cały czas świetny piłkarz

0

Ale asysta do Mane

0

Ten Raphinha naprawdę jest wart sprowadzenia? Nie oglądam meczów Leeds.

0

Ale fajna asysta do Havertza

1

@waletpl @Kismeth Ja to rozumiem i rozumiem też Lewego, ale goście z Bayernu wypowiadają się tak jakby to od nich zależało

2

Tak się zastanawiam co mi bardziej poprawia humor: to że Mbappe zrobił w konia Real czy to że Hamilton pokazuje że bez auta niewiele może

8

Nie rozumiem po co są takie wypowiedzi skoro jest prawo Webstera. Jak Lewy będzie chciał to Mu Bayern może skoczyć na pędzel a odgrażają się jakby rzeczywiście mieli coś do gadania.

17

Niech skarżą PSG wszędzie gdzie tylko się da, to jest patologia która niszczy piłkarski świat.
A ja cieszyłem się wczoraj jak głupek, ta banda zadufanych w sobie krzykaczy na notatniku nie wiedziała co powiedzieć. A tacy byli pewni, tacy hardzi, z taką pewnością pisali o Mbappe. „Francuza już mamy teraz ruszamy po Haalanda”.

0

Normalnie zakochałem się w Mbappe :) załatwił ich na cacy

8

Normalnie chyba się zleje ze śmiechu, Mbappe zrobił me weekend :DDD a tacy byli wszyscy pewni, a tak wychwalali prezia…

0

@Tomix_83 Już widzę Mbappe jak podpisuje takie cos, niby po co miałby to robić? Co by Mu to mogło dać?

2

@J4no czy w Realu czy w PSG Mbappe i tak dostanie więcej niż jest w stanie wydać. Od pewnego momentu pieniądze nie są najważniejsze.

0

@Litman Tylko że teraz po obniżce jakoś specjalnie nie doi

3

Kolejna bezsensowna i frajerska porażka w decydującym meczu, tym razem koszykarzy. Ten klub jest mentalnym wrakiem

1

@Barca_Big_Moment Można przegrać, ale nie w taki sposób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?