kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gość robi ligę w której nie gra się każdy z każdym, tylko losuje się z kim się gra a tabela jest jedna. Czyli teoretycznie można zagrać z City Liverpoolem Bayernem Realem itd, a można z Brugią Astaną, Rakowem i mistrzem Macedonii. To przecież jest chore.
0
No dobra, UEFA robi Superligę. A skąd wiadomo kto będzi z kim grał skoro będzie ponad 30 drużyn i tylko 8 meczów? Losowanie?
0
Słuszna decyzja
0
Nie ma spalonego, brawo Rysiek
1
Myślę że można Garcii wybaczyć ten błąd, miał prawo stracić koncentrację po takich wydarzeniach
0
Bartomeu nawet karetki popsuł. Za jakie qr…. grzechy ten bandyta został naszym prezydentem?
0
Dostał w skroń, klasyczny knock out.
1
Nie wiem czy bym tu dał czerwoną
7
Też macie wrażenie że 2 miesiące temu MATS by to puścił?
4
Nie myliłem się pisząc że będziemy grać gorzej niż z Betisem. Dobrze że idzie remont, będziemy grać wszystko na wyjeździe
0
A ja tam wierzę że Laporta ma jakiegoś asa w rękawie którego wyciągnie w ostatniej chwili żeby zniwelować stratę. Może naiwnie, ale wierzę.
0
@Triv44 Czuję opcję że Mbappe podpiszę krótki kontrakt tylko po to żeby wyciągnąć z Realu hajs, a za to podpisanie skasuje solidną prowizję. Jakoś jak agentami piłkarzy są matki/ojcowie/siostry/bracia/kuzyni to zawsze chodzi o pieniądze.
7
Jak Haaland do City to teraz jeszcze Mbappe przedłuży kontrakt z PSG i się zsikam ze śmiechu.
0
A myślałem że Haaland nie poleci za kasą, nie mówię że miał przejść do nas ale sprawiał wrażenie innego. No cóż, ciekawe jak będzie z kontuzjami.
4
Trzeba przyznać że coś w tym jest. Nikt tak nie gnoił Realu przez ostatnie 20 lat jak Barcelona. Oczywiście im też zdarzało się wygrywać ale choćbyśmy byli nie wiem jak słabi to nigdy nie dostaliśmy oklepu.
1
@Kgorecki2500 Tym wszystkim „obrońcom życia” proponuję wizytę na chociaż 1 dzień w hospicjum. Tylko że oni nigdy tam nie trafią, bo ich interesuje „życie” do momentu urodzenia.
0
A ci bliscy natychmiast zadzwonili do Adrii Albets żeby jej o tym powiedzieć
7
Właśnie ostatnio miałem pisać że prędzej wygramy z Betisem na wyjeździe niż z Celtą u siebie. Ciekawe czy się pomylę.
0
@HerbertTo też sprawiedliwość, można trafić z pierwszego koszyka City lub Bayern a można też Eintracht albo Rangers
0
A to nie jest tak że wygrany z LE idzie do pierwszego koszyka?
1
@LatajacyHolender Akurat wczorajszy gol Bartry (zresztą tak jak większość traconych w ten sposób) nie wziął się z braku wzrostu tylko odpuszenia krycia. Obrońca może mieć 230 wzrostu ale nic Mu to nie da jak stoi nie tam gdzie trzeba
0
A mnie naszła tkaa refleksja… wszyscy pieją z zachwytu nad Realem, jaki to oni mają dar do Ligi Mistrzów, jaki mental, jak walczą do końca… a te wszystkie cuda, walka itd nie doszłyby do skutku gdyby Donnaruma nie był idiotą. To tylko pokazuje jak wiele szczęścia trzeba mieć żeby coś zdziałać w LM.
0
@PalantPowraca Chyna coś nie pykło jak napis wstawiali
1
W Madrycie zawsze mówią że Katalonia ma kompleksy a ten szpaler nie daje im spokoju.
2
@Kazragore Akurat dzisiaj Rysiek miał bardzo fajne wejście
0
Alba to najbardziej irytujący i płaczliwy piłkarz Barcelony, ale jest ciągle przezajebistym lewym obrońcą.
1
O dziwo całkiem niezła zmiana Puiga
5
Adama po meczu znowu będzie wkurzony…
0
@ParlesCuyol5 A to też, to akurat bardzo mnie dziwi
0
Mam wrażenie że każda akcja Dembele to udany drubling