kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Ja nie wiem jak można nie dać kartki za taki faul, to jest coś nieprawdopodobnego. To jest zaprzeczenie jakiegokolwiek warsztatu sędziowakiego. Dramat
1
@maciach Jeżeli uważasz że odpadnięcie Barcelony z Eitrachtem po porażce u siebie nie jest kompromitacją to ja serdecznie gratuluję…
1
@cyron1 I co z tego że było 4-0? Różnica między nami jest taka że po tym 4-0 Real potrafił wyeliminować PSG i Chelsea a my odpadliśmy kur.. z Eintrachtem, naprawdę nie widzisz tej różnicy? Nie widzisz że nasza drużyna jak może coś wygrać to nagle podcina im nogi? Nie pamiętasz już jak odrobiliśmy stratę do Atletico żeby później frajersko oddać mistrzostwo?
0
@MarioVeB! Rozgrywają dobry sezon a w tym najważniejszym meczu dają dupy. Znowu, znowu i znowu. Naprawdę tego nie widzisz?
2
@kejdzi Remontada w pojedynczym meczu a niezdolność Barcy do wygrywania to co innego. Chyba nie powiecie mi że porażka z Eintrachtem była spowodowana ich dobrym ustaiweniem, taktyką czy umiejętnościami ich piłkarzy? To była kolejna porażka „w stylu Barcelony” a zaczęło się to wszystko od meczu z Romą.
I widzę co piszę.
3
No niestety, my mamy gen przegrywu, Real ma gen wygrywu. Mam nadzieję że Xavi szybko to u nas wyeliminuje, ale bez pozbycia się Busquetsa i Alby będzie ciężko.
1
Jak byłem w Barcelonie na meczach z Celtą i PSG to wszyscy mówili że o ile na ligę nie ma wielkich kontroli i można np spokojnie zmieniać muejsca po wejściu na stadion, to na LM już miało być przerąbane. Ścisłe kontrole itd i wiecie co? Jakbym nie miał biletu na ten mecz to tez bym wszedł na stadion, przeszedłem przez bramki jak gdyby nigdy nic, akurat nikogo ze służb tam nie było. A był to mecz z PSG gdzie cały stadion był wylrzedany. Dlatego wcale mnie nie dziwi że Niemcy bez trudu ominęli nasze procedury.
13
O co zakład że nawet jak Real zgubi punkty i będzie szansa na mistrzostwo to w ostatniej kolejce włączy nam się gen przegrywu?
1
To co się dzieje ostatnio pokazuje jak zgnity i zepsuty jest ten klub. Od piłkarzy przez władze aż po socios. Laporta czyści złogi po poprzednich władzach ale pasowałoby też zrobić porządek z socios. O ile kiedyś ludzie byli zaangażowani w życie klubu to teraz mają wszystko gdzieś. Obawiam się że tylko spółka akcyjna może nas uratować.
2
Miałem już nadzieję że Xavi wreszcie wyeliminował u nas gen przegrywu ale niestety, wróciły koszmary. Jak tylko pojawiła się realna szansa żeby coś wygrać to drużyna siadła.
Niestety epoka „późnego Messiego” będzie pokutować jeszcze długo, wszyscy się spodziewali że będzie ciężko, ale nie z takich powodów.
A tak na marginesie, przebudowa przebudową, ale na każdej pozycji mamy lepszego zawodnika niż Eintracht. Nie mamy prawa się tak skompromitować i koniec. I nikt mnie nie przekona że jest inaczej.
2
@Rafix98 Stary, przegraliśmy dwumecz z 9. drużyną Bundesligi. Barcelona przegrała z kur… Eintrachtem
4
Nie sądziłem że mając wykupione wszystko co możliwe będę mecz na Rambli oglądał…
0
Ciekawe czy vialplay chociaż próbuje naprawić to gówno czy ch na tym położyli
1
Strasznie to jest dziwne, mamy dobrych piłkarzy, więlszość w formie co pokazywali ostatnio, a od meczu z Reale drużyna jako całość nie istnieje.
0
@marcinK0000 mnie jak wywalilo w 5 minucie to w ogóle nie działa
0
To se pooglądałem, rtl-a u mnie nie ma
0
@ini_barca na 661 jest jakies radio co Wy?
2
Teraz to już mnie całkiem z viaplay wywaliło
0
@AlwaysBlaugrana no właśnie miałem pytać, nie dość że kasę ciągną to jeszcze co chwile się psuje badziew je….
1
Są mecze piękne, są i takie. Intensywnoście odmówić im nie można.
0
@Kondziubarca No właśnie oni mają jakiś patent
0
Ten mecz pokazuje jak strasznie ciężko jest wyeliminować Atletico
1
Gigabajty się Niemcom skończyły?
2
@Kismeth Strasznie słabe prowo…
2
To jeszcze by wypadało dopisać „o ile awansujemy” bo z tekstu wynika że jesteśmy pewni…
0
@mekston najpierw przejdzmy 1/4
1
Jak Real awansuje to stawiam 1000 na awans Atletico. To się musi tak skończyć
20
Który to już gol z rzędu podarowany Benzemie? Przyznaję że jest w tym momencie najlepszym napastnikiem świata, ale to jakiego ma farta przekracza granice
2
Mówcie co chcecie ale para Rudiger Araujo to by było to
1
Ale jaja, brawo Villareal!!