1

To jest kolejny ważny i beznadziejny mecz Zielińskiego czy mi się wydaje?

6

Wg gazet Laporta ma obsesję na temat 90% graczy w Europie

2

10 mln netto? To połowa tego co Lewy ma a Bayern miałby zaoferować tyle Mazraouiemu który dla osób mniej interesujących się piłką jest no namem? Chyba że chodzi o brutto ale wtedy to żadna superoferta, tyle to byle bolek w Anglii zarabia

2

@Abominacja Słowo przeciwko słowu, dlaczego FIFA mimo tego że sprawdzała sytuację przyznała rację klubowi? I nie ma tu żadnego znaczenia czy to baba czy chłop.

9

Jak to? Torres? Przecież to zdaniem Rambli nasz najsłabszy zawodnik

2

Przyznam że sam narzekałem na Amigos, ale widać w trakcie meczu jak Pique i Busquets pomagają Xaviemu. Wielokrotnie podchodzą do linii, dyskutują i przekazują rady innym graczom. Fajnie to na razie działa.

2

@Pustelnik Dziękować Bogom (każdy swoim) że jesteś, Barcelona jest uratowana.

14

Znowu Olmo? Jak w pełni ufam naszemu sztabowi i wyborom których dokonują, to Olmo jakoś mnie odrzuca. Przecież On jest zwyczajnie przeciętnym graczem.

1

Co to za gość jest w ogóle? Uczepił się jak rzep psiego ogona. Zawsze byłem wielkim zwolennikiem transferu Haalanda ale po wypowiedziach które wychodzą ostatnio „z jego środowiska” coraz mniej chcę Go tu widzieć.

1

Jak tam GOATowi idzie w tym sezonie?

0

Jak tam GOAT? Forma jest?

0

@martin86 To jeszcze napisze że to źle

20

Laporta nabiera wody w usta, znaczy że przechodzimy do konkretów.
To teraz wysyp ekspertów od finansów Barcelony za 3..2..1…

0

@normasubiektywna Tu nie tyle chodzi o czystą gotówkę tylko o zrównoważenie budżetu. Największym naszym problemem jest limit płac, nie brak gotówki.

5

@normasubiektywna Dług klubu i bieżące wydatki to dwie różne rzeczy, już tyle artykułów o tym było...

0

@tomczkin No, słyszysz Mateu? Słyszysz Joan? Otaczacie się jakimiś kretynami a tu taki ekspert się marnuje...

0

@Rick05 A jakiż to jest obecnie styl naszej gry?

1

@LatajacyHolender Ja nigdy nie napisałem i nie napiszę że jestem pewny że ktoś przyjdzie/nie przyjdzie, że na kogoś mamy/nie mamy szans. Bo zarówno ja, jak i Ty, jak i wszyscy komentujący na tej stronie gówno wimy, w nogach śpimy, gazetą się przykrywamy.
Pamiętaj że jeszcze w grudniu duża część ekspertów Ramblowych wieszczyła Barcelonie walkę o miejsce w Lidze Europy, w styczniu ci sami eksperci mówili że nie ma szans żeby ktokolwiek do nas przyszedł. Dlatego ja wolę zaufać Laporcie i Alemanemu niż pisać jacy to jesteśmy biedni.

3

Kocham czytać wypowiedzi rambliwych znafcuff którzy przekonują wszystkich że tak naprawdę nie mamy szans nikogo sprowadzić bo jesteśmy biedni, że Mbappe to na pewno pójdzie tam, a Haaland tam, że Lewy to na pewno podpisze nowy kotrakt, a Salahem to w ogóle nie ma co sobie głowy zawracać. Normalnie poinformowali lepiej niż najlepszi dziennikarze.
A tak w ogóle to jak tylko pojawił się artykuł że Barca chce się włączyć do walki o Mbappe to Mundo zaraz szybko zdementowało. Czyli coś chyba jest na rzeczy.

0

@JarekS Jakby to się okazało prawdą to notatnik by padł na tydzień :)
Ja z kolei jestem zdania że od pewnego momentu to nie ma wielkiego znaczenia ile się zarabia (oczywiście nie wszyscy tak myślą). Mbappe podobnie jak Haaland już są bogatymi ludźmi i niezależnie gdzie by nie przeszli i tak będą zarabiać więcej niż są w stanie wydać. Dlatego ja na ich miejscu kierował bym się sympatią i projektem, a nie pieniędzmi.

0

@JarekS A może największe trasnfery załatwia się w ciszy? Oby. O Mbappe w Realu mówi się już tak dużo i tak głośno że coraz mniej wierzę w ten transfer.

1

@Manypijany No.... Pamiętam jak pykaliśmy jeszcze niedawno jak Suarez był jeszcze szybki zwinny i kreatywny...

0

@Lucassito A myślisz że Lewemu chodzi o kasę w tym wieku?

1

Ten statek już chyba odpłynął…

4

Oby Superliga powstała jak najszybciej i spowodowała bankructwo tej mafijnej organizacji

0

@Emhyr Nie zapominajmy że jest jeszcze Fati, On wypchnie Ferrana bardziej do środka

1

W sumie Dest trafił nieźle z tą kontuzją, lepiej teraz jak jest przerwa.

1

@Midast Naprawdę chcesz zbudować najlepszą drużynę świata na 25-latku z Verony?

1

@BarcaSupporter Nie tylko, to jest po to żeby podpisać kogokolwiek i dźwignąć klub ze skraju bankructwa.

1

@adrian89 Czy lżejszy? Już wyjazd na Celtę jest bardzo nieprzyjemny, do tego Sevilla i Atletico. My z trudnych wyjazdów mamy tylko Sociedad i Betis które ostatnio trochę spuchły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?