kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Teraz to Go akurat Riccardo wydupczył
1
To co dzieje się z Carlosem w tym sezonie jest zwyczajnie niesprawiedliwe.
0
@kubaa3 Uważam Hamiltona za świetnego kierowcę, na pewno jednego z najlepszych w historii. Ale robienie z niego Boga było mocno przesadzone bo dopiero teraz widać ile dawał Mu samochód.
2
Nawet nie wiecie jak się cieszę że Mercedes dołuje w tym sezonie. Wielu kibiców zobaczyły jak wyjaśniany jest GOAT i jak wiele zależy od samochodu. To jest tak naprawdę pierwszy sezon Hamiltona gdy nie ma topowego samochodu i widać jak sobie radzi.
1
@masik86 Tak na szybko Adama 672 minuty, punkt co 336 minut, Ferran 1478 minut, punkt co 123 minuty.
Ja nie uważam że Adama nie powinien grać, na pewno wejdzie w tym meczu. Gra dobrze, drybluje, dośrodkowuje i te dośrodkowania są całkiem niezłe tylko na razie niewiele z nich wynika.
1
@cyron1 No dobra, to czego oczekujesz? Że Bayern celowo się osłabi czy np dadzą pieniądze innym klubom żeby się wzmocniły? Nie wiem, -10 punktów na start żeby była rywalizacja? Zdobywają tytuł to się cieszą, co w tym dziwnego?
7
@Arkadio90 Racja, Ferran 6 goli 6 asyst Adama 0 goli 2 asysty. Powinien grzać ławę do czerwoności.
3
@Pustelnik Akurat Rayo autobusy stawia rzadko i bardzo ich za to lubię
7
@cyron1 Masz rację, ja bym płakał na ich miejscu
0
Wiele razy były już postulaty żeby dodać ocenę dla sędziego, czy Redakcja o tym myśli?
0
Kiedy wydaje się że Frankie odpala przychodzi kilka słabych meczów. Nie wiem o co chodzi z jego formą i coraz bardziej przychylam się do jego sprzedaży choć liczyłem i nadal liczę na to że będzie naszym liderem na lata. Jeżeli do końca sezonu nie ustabilizuje formy to trzeba będzie bardzo poważnie rozważyć taką ofertę.
1
@AxelF Do kosmicznych statystyk Messiego i Cristiano wszyscy zwyczajnie się przyzwyczaili i dopiero teraz widać ich kosmiczność. Jedynie Lewy może im obecnie dorównać, dlatego chętnie zobaczyłbym Go poza Bayernem.
2
@DIPENNN Optymizm kibiców Barcelony jest powalający...
0
Benzema ma 25 bramek 11 asyst i wszyscy pieją z zachwytu przyznając Mu ZP... Gdzie tu jeszcze do statystyk które wyciągali Messi i CR
28
Brawo MATS, coraz więcej dobrych meczów
4
Nie wierzę że gość nie dał kartki, to się nie dzieje
0
Matsowi wraca refleks wreszcie
16
Sędzia jest dzbanem - nie zapraszam do dyskusji
0
Araujo zaliczył kopnięcie w powietrze i przeprostował, coś Go mogło zakłuć ale chyba będzie ok
0
Zemści się ten brak skuteczności zaraz
6
Sędzia jest groteskowo słaby. To jest nie do uwierzenia
3
Jak byśmy tak zagrali z Cadizem to by było 5-0. Kompletnie nie rozumiem naszej postawy
3
Ojojojojoj, trzeba będzie pochwalić Ferrana, Ramblo, co ty poczniesz?
2
Frankie od czasu Realu gra totalne dno, jako że zdarza Mu się dobry mecz średnio 1 na 5 to może to będzie dzisiaj? Przydało by się.
2
Doświadczony zawodnik oddany klubowi, znający Barcelonę, obstawiający kilka pozycji, bez jakiegoś parcia na pierwszy skład, gwarantujący może nie najwyższy ale mimo wszystko zadowalający poziom i zarabiający mało? Dla mnie dobre rozwiązanie. Nie zawsze da się grać samą młodzieżą.
1
@kakusus To jednak nie Lenglet? A to ci niespodzianka… widzę że krytyka Torresa to jakiś nowy sport. Wcześniej Garcia też był „odpadem z City” ale zaczął grać lepiej więc teraz cała krytyka spada na Ferrana.
2
Kiedy myślisz że Frankie w końcu zaczyna grać tak jak wszyscy tego oczekujemy On zaczyna znowu dołować. Nie wiem, chyba jednak nie dźwiga Barcelony.
1
@patryk12224 Ja rozumiem że nikt tu Lengleta nie lubi ale obwinianie Go za wczorajszą porażkę to już idiotyzm…
2
Ja już nie wiem o co chodzi z tą naszą drużyną… :(
14
To co robi dzisiaj sędzia to jest coś nieprawdopodobnego.