0

@Kondziubarca a może przegrają 3 mając 9 pkt?

0

W sumie to dobrze, im więcej Real będzie grał tym większa szansa że zdechnie na koniec sezonu

1

Ile jeszcze tego farta??

0

To jest coś niebywałego, nie do uwierzenia jak się podkładają po kolei

0

Nie rozumiem skąd krytyka Haalanda pod artykułem że odrzucił ofertę City. Chłop rezygnuje z pieniędzy a jest wyzywany od najemników. O co chodzi?

28

Nie wiem po co są takie wypowiedzi. Nie wiadomo kogo Barca kupi, kogo sprzeda, jakie kontrakty sponsorskie podpisze, jakie inny źródla przychodów znajdzi, ale On wie że nie sprowadzimy Haalanda. Jak mnie wkur takie głupie gadanie. Tebas by się na Ramblę nadał jak nic.

1

@kubix05 Ach Morientes... pamiętam jak niszczył Real w barwach Monaco :)

3

O masz i na co będzie teraz Rambla narzekać?

0

Nie wiem jak w erze VAR można robić tyle błędów… wszyscy psioczą na sędziego że dał 3 karne dla Realu, ale tak naprawdę jego największym błędem w tym meczu było nie powtórzenie drugiego. O ile karny to zawsze jakieś pole do interpretacji to to że 2 gości wlazło w pole karne jest faktem obiektywnym. I najbardziej wkurza że VAR nie widzi takich rzeczy.

1

@Pawlak1992 No bez jaj, Rossel był jaki był ale nie doprowadził klubu do skraju bankructwa.

1

Oglądam HOLE, wyrażę swoją opinię (o ile kogoś to interesuje:)) bo nie widziałem meczu Realu. Pierwszy karny oczywisty. Spalony oczywisty. Drugi karny już nieoczywisty, ale ja bym przyznał. Obrońca zostawił nogę, napastnik to wykorzystał. Warto przyznać że karny powinien być powtórzony. Trzeci karny to kryminał, escandalo.

0

Jak widzę te statystyki i to jak nasi socios mają w dupie ten klub to bym chciał żebyśmy się stali tą spółką akcyjną…

1

@PatrychoO Wiesz ja mówię o kibicach na poziomie a nie o debilach i krzykaczach.

1

@kubix05 Polecam poszukać występów Drozdy z lat 80 - poezja. Śmiechu Warte to już kompletny chłam i chałtura.

0

@PatrychoO A co, jest jakiś zakaz? Sam lubię podyskutować na notatniku

0

Sorry, to jest absurd. Nigdy nie byłem socjalistą ale naprawdę, dzieci w Afryce głodują a to taka kasa za kopanie piłki.

0

Ja już od dawna mam wyrobioną opinię na temat naszych socios…

0

@Norbi2021 No właśnie nie widziałem dlatego pytam

0

Ktoś napisze czy karne były słuszne? Czy trzeba będzie czekać aż Irru się wypowie w Hola Laliga?

0

@Imonkey No właśnie, litości. Jeżeli myślisz że złe prowadzenie się Dembele to tylko gra na konsoli to weź lepiej wyjdź…

11

Możliwości Dembele są praktycznie nieograniczone i to jest pewne od kilku już lat. Kontuzje i złe prowadzenie nie pozwalały Mu tego pokazać, ale teraz wreszcie zaczyna się budzić. Bardzo jestem ciekawy gdzie w końcu wyląduje i czy ostatecznie pozbył się kontuzji.

23

Jeżeli nasi młodzi wybiorą pieniądze, to choćby nie wiem co zrobimy i tak nie przebijemy kwot oferowanych przez Anglię czy PSG. Dlatego dziwi mnie to biadolenie kibiców że nie możemy sobie pozwolić na odejście Araujo czy Gaviego - to jest jasne że nie możemy, ale jak oni tak zdecydują to nic z tym nie zrobimy.
Swoją drogą (o ile te doniesienia są prawdziwe, bo na te wszystkie artykuły trzeba patrzeć przez palce) jeżeli Araujo i Gavi w tym wieku wybierają pieniądze, wiedząc że będą podstawą nowej rodzącej się Barcelony, to niech idą.

6

Nawet jak wygramy wszystkie mecze do końca to i tak będzie bardzo ciężko dogonić Real. Ale nic się nie stanie, najważniejesze że w klubie znowu panuje optymizm, nawet Busquets i Alba potrafili poprowadzić grę w Stambule gdy przegrywałśmy z Galatą, jeszcze niedawno by się rozpłakali

0

@Vhaeraun Raczej po południu, w Katarze jest „później” niż u nas.

0

Nie dość że dobrze losowaliśmy to jeszcze dobry terminarz mamy. Trzeba przyznać że nasza reprezentacja ma w ostatnich latach bardzo dużo szczęścia do losować, lub jak to mówi profesor Gmoch, w rozstawieniach.

0

@Yoshi94 Ale był 7, a w sumie nawet 8 razy mniejszy od Realu, więc Bartomeu to ku…, tylko o to mi chodziło :P
Poza tym Laporta nie musiałby nabijać straty jakby nie było działań tego bandyty.

0

@PawkoFCB We Francji chcieli 70 wprowadzić

6

@Yoshi94 Wiem o tym, ale przed ruchem Laporty (który akurat uważam za dobry) i tak mieliśmy 97, czyli 7x mniej niż Real.

23

W pierwszej 30 jest tylko 2 naszych piłkarzy przy 6 Realu, my mamy ujemny limit płac oni 770 milionów. Bartomeu, ty ku…

1

To jest kolejny ważny i beznadziejny mecz Zielińskiego czy mi się wydaje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?