kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rick05 Racja, mamy deficyt skrzydłowych więc pchajmy tam pomocnika
7
Sport chyba zawsze wstawia Gaviego na lewe skrzydło, co to będzie jak Fati wróci?
1
@panczo Ten mecz wbrew pozorom jest o bardzo wysoką stawkę, jakby udało się wygrać to drużyna dostanie mega pozytywnego kopa
5
Auba nie miał jakichś lepszych zdjęć? :)
0
Dziwne to trochę, bo skoro jest tak źle to jakim cudem mogliśmy zatrudnić tych wszystkich zawodników w zimie? Przecież nie było aż tylu oszczędności żeby 1/4 z tego przeznaczyć na nowe kontrakty. Szkoda że nie znamy zasad naliczania tych limitów bo można by mniej więcej oszacować co nas czeka w lecie. Sprzedaż Coutinho i Griezmanna, kontrakty Dembele i Roberto to już ogromna suma, mniej więcej taka jaka potrzebna jest na Haalanda. Tylko czy to się będzie liczyło 1/1?
1
@Matte34 Masz rację, ktoś kto to ogarnia powinien napisać jakie są prognozy. Wiadomo że taki spadek spowodowany jest maksymalizacją strat przez Laportę w końcówce poprzedniego sezonu. Teraz tylko trzeba mądrego żeby napisał ile będzie w lipcu.
0
Żeby ten Dembele jeszcze tak umiał cały czas a nie raz na 3 mecze... Wczoraj i z Bilbao klasa światowa, z Galatą i Elche słabizna.
17
Wiele razy krytykowałem Puiga ale trzeba Mu oddać że przy golu zachował się perfekcyjnie - brawo.
0
Kurde jakby ten Dembele tak cały czas umiał a nie raz na 2 mecze…
0
I brawo dla sędziego, nawet VARu nie pytał. Chociaż w Marce napiszą że nic nie było
1
Bliżej słupka się nie dało - brawo, widać że się chłopak nie boi
0
@Fake69 Auby też, dlaczego nikt o nim nie wspomina?
2
@6bakero Kozaków… jeszcze kilka dni temu wszyscy łącznie z ich kibicami na nich psioczyli, a teraz nagle są cudowni tylko dlatego że Donnarumma jest kretynem.
2
@socha Akurat Garcia zagrał z Galatą dobry mecz, chcesz żeby para Pique Araujo grała w każdym meczu?
18
Bando malkontentów, gramy cały czas po 2 mecze w tygodniu, rotacje muszą być, przestańcie juz wreszcie pieprzyć
0
@Qba2113 I już zdążyli podpisać umowę przedwstępną? Chyba raczej nie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca445 Jak mogą mieć przedwstępną umowę bez pozwolenia PSG? Gdzie jest FIFA ja się pytam?
1
@Pedritodejong Tak i jeszcze Kroos i Modric, najlepiej grać 2 obrońcami +Casemiro. Żaden klub nie gra w tym momencie czterema napastnikami, to samobójstwo. Zresztą przestawianie najlepszego na świecie lewego napastnika na prawą stronę tylko po to żeby Go upchać w składzie z Vinicjuszem to moim zdaniem głupota.
@noface "Na górze zapowiedzi felietonów (...) Laporta nie mylił się, pozwalając odejść Messiemu"
3
Alba musi odetchnąć, dobrym pomysłem byłoby sprawdzenie w kilku meczach jak sobie radzi Dest na lewej stronie teraz, gdy złapał formę. Jeżeli ma przyjść Mazraoui to może właśnie Dest jest alternatywą na lewą obronę?
0
Perez jest pozbawiony jakichkolwiek skrupułów, ale czy aż tak żeby pozbyć się Benza po takim sezonie? Bo raczej niemożliwe żeby było 2 takich napastników w zespole.
Już nawet w Sporcie piszą o Messim, ktoś jeszcze krytykuje Laportę?
0
A później się dziwią że liga jest coraz słabsza. Anglicy za byle bolka płacą po kilkadziesiąt milionów, szejkowie dają kontrakty in blanco a La Liga nakłada jakieś debilne ograniczenia.
5
Z tym Iniakim to trochę przesadzają, bronił dobrze ale nie musiał się wysilać specjalnie
4
Ajax ma w lidze po 26 meczach bilans bramek 75-9. Nawet w lidze holenderskiej jest to imponujący wynik.
3
Nie wiem skąd te smichy hihy, przecież Lewy to najlepszy napastnik na świecie (obok Benzemy w obecnej formie). Dałby jakość której potrzebujemy w ataku a przy jego sposobie prowadzenia się ma przed sobą 3 lata gry na najwyższym poziomie.
1
Dobrze że Galata jest tak żenujące w ataku
0
@Sulimo Wcale nie gra nic wielkiego, tak naprawdę 1 strzał był groźny
4
Ktoś mi to dzisiaj pisał że Barcę stać na 1/2 Ligi Mistrzów…
0
Ale Galata zaczyna się bronić dość rozpaczliwie, jest jeszcze pół godziny
1
Ale Traore ma odejście na pierwszym kroku