5

@Rick05 Racja, mamy deficyt skrzydłowych więc pchajmy tam pomocnika

7

Sport chyba zawsze wstawia Gaviego na lewe skrzydło, co to będzie jak Fati wróci?

1

@panczo Ten mecz wbrew pozorom jest o bardzo wysoką stawkę, jakby udało się wygrać to drużyna dostanie mega pozytywnego kopa

5

Auba nie miał jakichś lepszych zdjęć? :)

0

Dziwne to trochę, bo skoro jest tak źle to jakim cudem mogliśmy zatrudnić tych wszystkich zawodników w zimie? Przecież nie było aż tylu oszczędności żeby 1/4 z tego przeznaczyć na nowe kontrakty. Szkoda że nie znamy zasad naliczania tych limitów bo można by mniej więcej oszacować co nas czeka w lecie. Sprzedaż Coutinho i Griezmanna, kontrakty Dembele i Roberto to już ogromna suma, mniej więcej taka jaka potrzebna jest na Haalanda. Tylko czy to się będzie liczyło 1/1?

1

@Matte34 Masz rację, ktoś kto to ogarnia powinien napisać jakie są prognozy. Wiadomo że taki spadek spowodowany jest maksymalizacją strat przez Laportę w końcówce poprzedniego sezonu. Teraz tylko trzeba mądrego żeby napisał ile będzie w lipcu.

0

Żeby ten Dembele jeszcze tak umiał cały czas a nie raz na 3 mecze... Wczoraj i z Bilbao klasa światowa, z Galatą i Elche słabizna.

17

Wiele razy krytykowałem Puiga ale trzeba Mu oddać że przy golu zachował się perfekcyjnie - brawo.

0

Kurde jakby ten Dembele tak cały czas umiał a nie raz na 2 mecze…

0

I brawo dla sędziego, nawet VARu nie pytał. Chociaż w Marce napiszą że nic nie było

1

Bliżej słupka się nie dało - brawo, widać że się chłopak nie boi

0

@Fake69 Auby też, dlaczego nikt o nim nie wspomina?

2

@6bakero Kozaków… jeszcze kilka dni temu wszyscy łącznie z ich kibicami na nich psioczyli, a teraz nagle są cudowni tylko dlatego że Donnarumma jest kretynem.

2

@socha Akurat Garcia zagrał z Galatą dobry mecz, chcesz żeby para Pique Araujo grała w każdym meczu?

18

Bando malkontentów, gramy cały czas po 2 mecze w tygodniu, rotacje muszą być, przestańcie juz wreszcie pieprzyć

0

@Qba2113 I już zdążyli podpisać umowę przedwstępną? Chyba raczej nie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca445 Jak mogą mieć przedwstępną umowę bez pozwolenia PSG? Gdzie jest FIFA ja się pytam?

1

@Pedritodejong Tak i jeszcze Kroos i Modric, najlepiej grać 2 obrońcami +Casemiro. Żaden klub nie gra w tym momencie czterema napastnikami, to samobójstwo. Zresztą przestawianie najlepszego na świecie lewego napastnika na prawą stronę tylko po to żeby Go upchać w składzie z Vinicjuszem to moim zdaniem głupota.
@noface "Na górze zapowiedzi felietonów (...) Laporta nie mylił się, pozwalając odejść Messiemu"

3

Alba musi odetchnąć, dobrym pomysłem byłoby sprawdzenie w kilku meczach jak sobie radzi Dest na lewej stronie teraz, gdy złapał formę. Jeżeli ma przyjść Mazraoui to może właśnie Dest jest alternatywą na lewą obronę?

0

Perez jest pozbawiony jakichkolwiek skrupułów, ale czy aż tak żeby pozbyć się Benza po takim sezonie? Bo raczej niemożliwe żeby było 2 takich napastników w zespole.
Już nawet w Sporcie piszą o Messim, ktoś jeszcze krytykuje Laportę?

0

A później się dziwią że liga jest coraz słabsza. Anglicy za byle bolka płacą po kilkadziesiąt milionów, szejkowie dają kontrakty in blanco a La Liga nakłada jakieś debilne ograniczenia.

5

Z tym Iniakim to trochę przesadzają, bronił dobrze ale nie musiał się wysilać specjalnie

4

Ajax ma w lidze po 26 meczach bilans bramek 75-9. Nawet w lidze holenderskiej jest to imponujący wynik.

3

Nie wiem skąd te smichy hihy, przecież Lewy to najlepszy napastnik na świecie (obok Benzemy w obecnej formie). Dałby jakość której potrzebujemy w ataku a przy jego sposobie prowadzenia się ma przed sobą 3 lata gry na najwyższym poziomie.

1

Dobrze że Galata jest tak żenujące w ataku

0

@Sulimo Wcale nie gra nic wielkiego, tak naprawdę 1 strzał był groźny

4

Ktoś mi to dzisiaj pisał że Barcę stać na 1/2 Ligi Mistrzów…

0

Ale Galata zaczyna się bronić dość rozpaczliwie, jest jeszcze pół godziny

1

Ale Traore ma odejście na pierwszym kroku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?