0

@fafera chyba jeszcze za Lucho

0

Ktoś tu porównywał Aube do Princa Boatenga?

1

Masz rację, Adama i Gavi w każdym meczu po 90 minut. Aż zdechną

0

@Naturopata Czyli kto na lewym skrzydle? Puig?

0

@Rhaan De Jong zachował się identycznie jak przy golu Zielińskiego i to już zaczyna być niepokojące.

1

@sylweste.r Takiego strzału z tak bliskiej odległości nie można nazwać że „leciał w niego”. Natomiast dziwi mnie że oceniający nie wspomnieli o tym babolu.
Mimo wszystko dobry i pewny występ, może i nie wyciągał „setek” ale miał sporo roboty.

0

@Danny Gaucho Mimo wszystko, u nas Pedri, Fati, Krkic i Messi nie mieli nawet 18

1

@Khajio Akurat viaplay na ostatnim meczu zawisło mi chyba z 4 razy, światłowód 600

1

@Danny Gaucho 22 lata, trochę sporo jak na drugiego najmłodszego strzelca, u nas pewnie byłby poza 10

1

Ma świetne wejście do drużyny, oby tak dalej.

3

@El dominatore Ale wciąż jest dużo lepszy niż Neto więc to chyba zamyka dyskusję

0

Nawet jak nie przyznają to i tak ma już połowę goli którą Mu chłopaki z Hola La Liga przepowiadali. Chyba będzie lepszy wynik

4

@Manypijany ale jego wejście było słabe, po prostu stwierdzam fakt

7

Gola dla Valencii zawalił de Jong a nie Mingueza, to była identyczna sytuacja jak ostatnio z Zielińskim. Frankie tylko stał i patrzył, nie zrobił nawet kroka. Dobry mecz Matsa mimo babola przy dośrodkowaniu Gayi. Nieźle Dest, super Auba. Dembele niby słabo ale asysta i asysta 2 stopnia jest. Słabo tym razem Adama.

0

@Druidek przecież Dembele już nie ma

0

Jakby Auba nie podbił to pewnie by obronił

0

@adi7adi8 Asysta i świetna asysta drugiego stopnia? A gola dla Valencii zawalił de Jong a nie Mingueza

0

Frankie kolejny beznadziejny mecz niestety

0

No to pochwaliłem sędziowanie

1

Znowu de Jong odpuścił, to nie wina Minguezy

0

@Borry Słabo, zagubiony, złe decyzje

3

Dembele bez szału ale asysta i świetne podanie do Gaviego na 3-0 jest. Ferran się miota, oby się nie zablokował

15

To naprawdę sędziują Hiszpanie? Świetna decyzja liniowego teraz

1

Dobra decyzja, nie ma się co Valencia rzucać

1

Spalony, ale podanie Dembele cudo

3

Co ten Alba wyprawia? Dobry mecz Desta

1

@Kapitan hawk Był czy nie był nie ma prawa wpaść coś takiego

0

Xavi natychmiast powinien zabronić takich celebracji, kupa kontuzji z tego jest

0

Piękne wykończenie

1

Auba nie ma szczęścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?