kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fafera chyba jeszcze za Lucho
0
Ktoś tu porównywał Aube do Princa Boatenga?
1
Masz rację, Adama i Gavi w każdym meczu po 90 minut. Aż zdechną
0
@Naturopata Czyli kto na lewym skrzydle? Puig?
0
@Rhaan De Jong zachował się identycznie jak przy golu Zielińskiego i to już zaczyna być niepokojące.
1
@sylweste.r Takiego strzału z tak bliskiej odległości nie można nazwać że „leciał w niego”. Natomiast dziwi mnie że oceniający nie wspomnieli o tym babolu.
Mimo wszystko dobry i pewny występ, może i nie wyciągał „setek” ale miał sporo roboty.
0
@Danny Gaucho Mimo wszystko, u nas Pedri, Fati, Krkic i Messi nie mieli nawet 18
1
@Khajio Akurat viaplay na ostatnim meczu zawisło mi chyba z 4 razy, światłowód 600
1
@Danny Gaucho 22 lata, trochę sporo jak na drugiego najmłodszego strzelca, u nas pewnie byłby poza 10
1
Ma świetne wejście do drużyny, oby tak dalej.
3
@El dominatore Ale wciąż jest dużo lepszy niż Neto więc to chyba zamyka dyskusję
0
Nawet jak nie przyznają to i tak ma już połowę goli którą Mu chłopaki z Hola La Liga przepowiadali. Chyba będzie lepszy wynik
4
@Manypijany ale jego wejście było słabe, po prostu stwierdzam fakt
7
Gola dla Valencii zawalił de Jong a nie Mingueza, to była identyczna sytuacja jak ostatnio z Zielińskim. Frankie tylko stał i patrzył, nie zrobił nawet kroka. Dobry mecz Matsa mimo babola przy dośrodkowaniu Gayi. Nieźle Dest, super Auba. Dembele niby słabo ale asysta i asysta 2 stopnia jest. Słabo tym razem Adama.
0
@Druidek przecież Dembele już nie ma
0
Jakby Auba nie podbił to pewnie by obronił
0
@adi7adi8 Asysta i świetna asysta drugiego stopnia? A gola dla Valencii zawalił de Jong a nie Mingueza
0
Frankie kolejny beznadziejny mecz niestety
0
No to pochwaliłem sędziowanie
1
Znowu de Jong odpuścił, to nie wina Minguezy
0
@Borry Słabo, zagubiony, złe decyzje
3
Dembele bez szału ale asysta i świetne podanie do Gaviego na 3-0 jest. Ferran się miota, oby się nie zablokował
15
To naprawdę sędziują Hiszpanie? Świetna decyzja liniowego teraz
1
Dobra decyzja, nie ma się co Valencia rzucać
1
Spalony, ale podanie Dembele cudo
3
Co ten Alba wyprawia? Dobry mecz Desta
1
@Kapitan hawk Był czy nie był nie ma prawa wpaść coś takiego
0
Xavi natychmiast powinien zabronić takich celebracji, kupa kontuzji z tego jest
0
Piękne wykończenie
1
Auba nie ma szczęścia