kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB Najgorsze jest to że takie rzeczy się dzieją
7
@SeWo77 Tak jak słusznie zauważyłeś BYŁ.
1
@kynio302 To tak jak molestowanie przez ginekologa
2
Tylko że średnio 2 razy w meczu puszcza takiego babola że serce krwawi
0
@mint ja mówię o urodzie, dlaczego z dupy?
Swoją drogą porównywanie Haalanda do Darwina to jakiś niesmaczny żart…
0
@JarekS To że Haaland jest brzydki akurat można bardzo dobrze wykorzystać, zresztą akurat Messi też do przystojniaków nie należy a jakoś sobie radzi :) Laporta potrzebuje mega gwiazdy, a takie są na rynku obecnie dwie: Norweg i Mbappe. I choć ten drugi wydaje się że jest dogadany z Realem, myślę że dobrym pomysłem byłoby złożenie Mu oficjalnej oferty.
1
Przynajmniej jest coraz mniej psioczenia jacy my to jesteśmy biedni i w ogóle. W lecie szykuje się kilka odejść które pozwolą nam trochę zarobić i przede wszystkim odchudzić pensję. Griezmann i Coutinho to 80 mln, Depay minimum 20, reszta jak Brajt, Lenglet, Neto itd też coś powinni dać. Z wypłat odejdzie przede wszystkim Dembele i Roberto, a koniecznie trzeba by namówić do odejścia albo przynajmniej obniżki Busquetsa. Ktoś się orientuje czy mamy szansę spełnić ligowe finansowe fair play w tym sezonie? To też by dało większą elastyczność w wysokości kontraktów.
0
Oho, i już się nagrał
0
@barcelonaLM Już by sobie dali spokój z tymi debilnymi obostrzeniami…
0
W przypadku Griezmanna jest obowiązkowy wykup czy opcja?
2
@JarekS Porozumienie z CVC jest opłacalne, ale tu i teraz. Daje duży zastrzyk finansowo jednorazowo, ale okres umowy jest tak długi że globalnie byśmy na nim stracili.
32
IMO to już wolę Spotify od kryptowalut, nawet za trochę mniejszą kasę.
12
Ostatnia aktualizacja brzmi optymistycznie
0
@PatrychoO Tylko że logo nie każdy zna, a nazwę Spotify słyszeli wszyscy
0
@puyol_presidend5 ehh MW znałem dosłownie każdy centymetr tego „świata”, dobrze że mi przypomniałeś :) gdzie ta przecena?
0
@PatrychoO Nie sądzę żeby był sam znaczek na pewno będzie napis
2
@against_modern_football Fakt, zero informacji w mediach o największym proteście od lat. Covidoterroryzm rządzi światem
1
To jeszcze niech powiedzą że płacą z góry za 3 lata to bierzemy i Haalanda i Mbappe :)
1
@Roni/VEB Słusznie, lepiej grać bez reklam, więcej niż klub, w secunda
5
https://hokej.net/artykul/kuriozalny-mecz-na-igrzyskach-zawodniczki-zagraly-w-maseczkach
Debile, debile, debile…
0
@doctordexter To muszę powtórkę poszukać :)
9
„Czy w którymś momencie Barca była lepsza? Nie.” Koniec pytania. A tutaj tytuł taki jakby to była myśl przewodnia całego wywiadu. Trochę koloryzujecie, co nie?
0
Jak w końcówce meczu Busquets dostał w twarz to zawodnik Atletico dostał kartkę ale to oni zaczęli grę od wolnego, dlaczego? Przecież to była normalna alcja w której zawodnik Atletico faulował, dlaczego tam nie było karnego?
8
Apeluję o 3 uje w bok od Frankiego za ten mecz. W pierwszej połowie był wszędzie, wychodził do gry, cofał się po piłkę, pojawiał się w nieoczekiwanych miejscach. Po czerwonej kartce dawał pewność a w końcówce z Ferranem i walczyli o czas. Najlepszy mecz Frankiego od bardzo dawna, oby tak dalej.
0
@Arkon Nie próbuj zrozumieć restrykcji covidowych, nie zapominaj że światem rządzi banda kretynów
0
@Survier No, całe szczęście, jakby ją dopuścili to by mogła umrzeć.
0
Korzysta ktoś z nvidia shield? Działa to? Opłaca się?
0
@vangoor Mówię o autobusach, wiadomo że na Real tak nie wyjdziemy.
0
@Ghotti Jak już się ten Valdes wkleił to powiem, że moim zdaniem przez okres najlepszej formy był najlepszym bramkarzem świata
1
Mówcie co chcecie ale transfer Auby daje nam nowe możliwości. Mamy problem z autobusami i strzelaniem bramek, a teraz widzę ustawienie 3-5-2 z nim i Luukiem w ataku i ofensywnymi wahadłami. Przy stałych fragmentach jak w pole karne wejdą jeszcze Pique z Araujo to może wyglądać nieźle.