kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jakie kroki? Przecież nie zerwą kontraktu bo to jeszcze bardzie obciąży budżet
9
Może wymiana za Gaye?
19
Artykuł z casów kiedy istniały inne choroby poza covidem
https://www.medexpress.pl/gis-ponad-360-tys-zachorowan-na-grype-tygodniowo-ale-to-nie-epidemia/65997
1
Trzeba powiedzieć że gada z sensem, będzie naszą gwiazdą w obronie. A to jest netto czy brutto?
1
Sport to jednak stan umysłu…
0
@DaPidejpi To wszystko dlatego że Messi jest miły a Cristiano nie. Uwzięli się.
1
O szczepieniach na wesoło (albo niestety nie)
1
Dziwią się później że ludzie mówią że te rankingi są nic nie warte
21
Tylko po co? Kolejny bramkarz który powkurza się 2 lata i w końcu trzeba go będzie wypuścić? Jak nie mamy zamiar dać Mu grać to nie ma sensu.
1
Saviola jest niedoceniany ale moim zdaniem radził sobie u nas całkiem nieźle. Na pewno nie w pełni wykorzystał swój potencjał.
0
@Przemas8411 Nie opowiadaj głupot, przedłużenie kontraktu wiązało się z dużą obniżką zarobków
2
@Adi123456789
Zapewne nie będzie chętnych za 20 ale Ty byś chciał 50 :)
6
@Pogba a nie widziałeś telefonicznej rezerwacji biletów Kabaretu Moralnego Niepokoju?
1
@Patryk1986 Już widzę jak kupujesz tych 3 zawodników za 75, czy nawet za 100 mln
4
Błagam, przestańcie już pieprzyć o naszym „stylu”, jaki my niby mamy ten styl? Czasy Xaviego Iniesty i Messiego minęły, to już nie jest tiki-taka. Zresztą jak się kupuje jedno z 2 najgorętszych nazwisk na rynku to styl się ustawia pod niego.
17
Nie pojmuję o co chodzi z tym Moratą. Tak jak mówił ostatnio Ćwiąkała skoro ruszamy po Haalanda to po co tu Hiszpan? Na pół roku taki zawodnik? Zresztą wydaje się że Ferran więcej nam da na środku niż na skrzydle.
0
@Hubsao A czy jest szansa że w tym sezonie spełnimy fair play? Z tego co rozumiem liga przycięła nam wydatki bo nie spełnialiśmy.
0
Pytanie do tych co się znają: z punktu widzenia finansowego fair play lepiej jest rozwiązać kontrakt z Dembele teraz czy poczekać do lipca aż sam się skończy?
2
@jakub1906 Nie jest to wina Australian Open tylko durnych władz
0
Jeżeli tak, to Dembele powinno zależeć na polubownym rozwiązaniu umowy jeszcze w styczniu, to by było dla nas dobre skoro i tak chcemy Go karnie odesłać na trybuny.
0
@barteq A jak nie chroni przed zarażeniem to może nazywać się szczepionką? Słyszał ktoś kiedyś o „łagodnym przebiegu” odry albo krztuśca?
13
@FC1899Barca Najpierw szczepionka miała w 95% chronić przed zarażeniem. Później już nie chroniła, ale w 99,9% miała chronić przed ciężkim przebiegiem i śmiercią. Teraz w Polsce 25% zgonów to zaszczepieni a bez trzeciej dawki poprzednie 2 można sobie wsadzić
I dziwią się że ludzie nie chcą się szczepić.
0
@Encore Fake czy nie Mbappe wyżej sra niż dupę ma
0
@Coutinho007 Bez przesady, może i Puig nie nadaje się do Barcy ale coś tam umie. Myślę że w „normalnym” klubie by sobie poradził. A i tak klub nie przedłuży z nim kontraktu i będzie musiał odejść.
87
Oby został nawet królem strzelców, tego Mu życzę z całego serca. Wtedy będzie więcej chętnych na jego odkupienie.
0
Puig sam jest sobie winny. Nie udało się u pierwszego, drugiego, trzeciego trenera a On ciągle uparcie tu siedzi. W czym problem żeby odejść na wypożyczenie, złapać minuty i pokazać swoją wartość?
8
Zawsze jakoś lubiłem Roberto, potrafił grać dobrze w ważnych meczach. Nigdy nie przeskoczył pewnego poziomu, ale nigdy poniżej pewnego nie spadał (no może poza ostatnim rokiem ale kontuzje). Jeżeli znacznie obniży pensję to ja nie mam nic przeciwko przedłużeniu.
0
Jeżeli do końca sezonu pod Xavim Frankie nie zrobi konkretnego postępu to niestety trzeba będzie się Go pozbyć.
3
De Bruyne to zawsze było moje marzenie w Barcie
2
„Barcelona jest skłonna sprzedać Holendra, lecz wycenia go na 50 milionów funtów (ok. 60 milionów euro), choć nie jest wykluczone, że obniży wymagania.”
Chyba zapomnieli że w Barcelonie już nie rządzi Bartomeu.