kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najgorsze: to jest niesamowite jak łatwo jest nam strzelić bramkę. Mimo tego że tym razem nikt nie popełnił jakiegoś poważnego błędu i tak wpadło. Cały system obronny drużyny szwankuje.
Najlepsze: mam nadzieję że zwyżka formy Luuka powstrzyma transfer Moraty.
15
Depay kompletna porażka
0
Ta czerwień się liczy w superpucharze?
0
Oby dobra forma Luuka spowodowała rezygnację z Moraty
6
Jak Dembele ma od kogoś ofertę na 20 mln za sezon to ja jestem ksiądz proboszcz
1
Jeżeli Dembele walczy o podwyżkę to w taki sposób wiele nie zarobi
0
@Maker0 A to nie wiedziałem o tych 2 latach, dzięki za wyjaśnienie. To znaczy że jak klub spełni fair play to limit wzrośnie?
0
@Emerald z tego co wiem 25% dotyczy wszystkich
4
Wiem że może jestem uprzedzony, bo to głównie Barca cierpi z powodu limitów, ale te całe zasady ligowego Fair play wymyślał jakiś kretyn. W dzisiejszych czasach gdzie stadiony są zamknięte i kluby cierpią na niedobór pieniędzy oni dalej trzymają się twardo tego co zostało wymyślone w czasach „normalnych”. Do tego ta zasada 25%, dlaczego niby 25? Zawodnich odchodzi cały a nie jego 1/4, dlaczego do limitu nie wlicza się całość? Kompletnie tego nie rozumiem.
W czasach gdy Anglia odjeżdża i wydaje coraz więcej, petro kluby mają w dupie uefoskie FFP, Hiszpania wymyśla jakieś debilne limity.
4
Czyli jak oba kluby będą chętne to będzie kto da więcej? Skąd Tottenham wziął taką opcję odkupu? Dziwne to trochę chyba że coś za to zapłacili.
1
@Midast Tak mi się napisało, myślę że będzie tu rotacja. Cały czas liczę na Desta, ma możliwości i przy Alvesie może się dużo nauczyć.
4
Myślę że nie ma co porównywać Bayernu do Aston Villi. W Anglii Cou będzie podstawowym graczem i oby omijały Go kontuzje.
1
To teraz sobie porównajcie: skład na Majorkę
Araujo (na boku obrony) Pique Garcia Mingueza - Nico FdJ Puig - Iliad Luuk Jutrgla
Skład za chwilę
Alves Araujo Pique Alba- Busquets Pedri Gavi (Nico) - Fati Ferran(Depay) Dembele
Czuć różnicę?
0
Kilka ciekawych par, Elche bym nie lekceważył.
0
Oj czuje że będzie grubo :)
1
Wiązałem strasznie duże nadzieje z przyjściem Coutinho, bo przychodził tu jako mega gwiazda. Nigdy jednak nie pokazał nawet ułamka swoich umiejętności. I wiecie co? Pewnie wielu mnie tu zaraz sprzeklina, ale Moim zdaniem dużą winę za to że piłkarze się u nas nie sprawdzają ponosi Messi. W ostatnich latach mieliśmy w swoich szeregach wielu piłkarzy na poziomie którzy nie potrafili u nas grać. Pamiętacie jak był bojkot podań do Digna żeby grał Alba? Coutinho, Griezmann…. Ci którzy spodobali się Messiemu byli zaraz przyjmowani, reszta szła w odstawkę.
0
@HERORICH2 Więzadła i 3 tygodnie?
0
Ile On zarabia?
0
@Bogan To akurat fajne w tych stronach zwyczaje, zapewne umarł pasjonat piłki więc dali Mu strzelić ostatniego gola.
2
Akurat brak de Jonga w tym momencie to nie jest jakaś wielka strata…
0
@grubiorz Chodzi o zasady i przestrzeganie przepisów. Chociaż akurat w tych dwóch przypadkach nuważam te przepisy za idiotyczne. Ale prawo jest prawo i nie ma znaczenia w jakim aspekcie.
6
Jak dla mnie to był jeden ze słabszych meczów Nico. Bardzo chaotyczny i nieskoncentrowany.
1
@Meesc Może nie pilnie, ale mniej więcej się orientuję co te głupki tam wyprawiają. A z tą „obietnicą” chodzi mi o ogólną sytuację na świecie.
0
@michelos Myślałem że po takim meczu fani „wiecznie niedocenianego przez trenerów Barcelony Puiga” się nie odezwą, a jednak :)
104
Kilka miesięcy? Chyba trochę przesada przecież piłkarze grają w specjalnych usztywniaczach.
2
Jak to było? Szczepienia nie będą obowiązkowe?
1
Ja mam wrażenie że Mingueza z każdym meczem jest coraz gorszy. Przecież On w poprzednim sezonie naprawdę grał nieźle. Teraz jak to Żewłakow dobrze ujął uwielbia utrudniać sobie życie. Miałem nadzieję że może nowym Puyolem się jie stanie, ale Bartrą by mógł. A teraz nawet Oleguer z niego nie wyjdzie.
Neto to też porażka, zawsze twierdziłem że trzymanie w drużynie 2 dobrych bramkarzy i stawianie tylko na jednego to bezsens. Powinniśmy sprowadzić jakiegoś zasłużonego uznanego 35-latka i jego trzymać na ławce.
2
@Sulimo Akurat dzisiaj zagrał ciulowo
0
Celta odpada, jest pierwsza niespodzianka
1
Ktoś coś na temat de Jonga?