2

Najgorsze: to jest niesamowite jak łatwo jest nam strzelić bramkę. Mimo tego że tym razem nikt nie popełnił jakiegoś poważnego błędu i tak wpadło. Cały system obronny drużyny szwankuje.
Najlepsze: mam nadzieję że zwyżka formy Luuka powstrzyma transfer Moraty.

15

Depay kompletna porażka

0

Ta czerwień się liczy w superpucharze?

0

Oby dobra forma Luuka spowodowała rezygnację z Moraty

6

Jak Dembele ma od kogoś ofertę na 20 mln za sezon to ja jestem ksiądz proboszcz

1

Jeżeli Dembele walczy o podwyżkę to w taki sposób wiele nie zarobi

0

@Maker0 A to nie wiedziałem o tych 2 latach, dzięki za wyjaśnienie. To znaczy że jak klub spełni fair play to limit wzrośnie?

0

@Emerald z tego co wiem 25% dotyczy wszystkich

4

Wiem że może jestem uprzedzony, bo to głównie Barca cierpi z powodu limitów, ale te całe zasady ligowego Fair play wymyślał jakiś kretyn. W dzisiejszych czasach gdzie stadiony są zamknięte i kluby cierpią na niedobór pieniędzy oni dalej trzymają się twardo tego co zostało wymyślone w czasach „normalnych”. Do tego ta zasada 25%, dlaczego niby 25? Zawodnich odchodzi cały a nie jego 1/4, dlaczego do limitu nie wlicza się całość? Kompletnie tego nie rozumiem.
W czasach gdy Anglia odjeżdża i wydaje coraz więcej, petro kluby mają w dupie uefoskie FFP, Hiszpania wymyśla jakieś debilne limity.

4

Czyli jak oba kluby będą chętne to będzie kto da więcej? Skąd Tottenham wziął taką opcję odkupu? Dziwne to trochę chyba że coś za to zapłacili.

1

@Midast Tak mi się napisało, myślę że będzie tu rotacja. Cały czas liczę na Desta, ma możliwości i przy Alvesie może się dużo nauczyć.

4

Myślę że nie ma co porównywać Bayernu do Aston Villi. W Anglii Cou będzie podstawowym graczem i oby omijały Go kontuzje.

1

To teraz sobie porównajcie: skład na Majorkę
Araujo (na boku obrony) Pique Garcia Mingueza - Nico FdJ Puig - Iliad Luuk Jutrgla
Skład za chwilę
Alves Araujo Pique Alba- Busquets Pedri Gavi (Nico) - Fati Ferran(Depay) Dembele
Czuć różnicę?

0

Kilka ciekawych par, Elche bym nie lekceważył.

0

Oj czuje że będzie grubo :)

1

Wiązałem strasznie duże nadzieje z przyjściem Coutinho, bo przychodził tu jako mega gwiazda. Nigdy jednak nie pokazał nawet ułamka swoich umiejętności. I wiecie co? Pewnie wielu mnie tu zaraz sprzeklina, ale Moim zdaniem dużą winę za to że piłkarze się u nas nie sprawdzają ponosi Messi. W ostatnich latach mieliśmy w swoich szeregach wielu piłkarzy na poziomie którzy nie potrafili u nas grać. Pamiętacie jak był bojkot podań do Digna żeby grał Alba? Coutinho, Griezmann…. Ci którzy spodobali się Messiemu byli zaraz przyjmowani, reszta szła w odstawkę.

0

@HERORICH2 Więzadła i 3 tygodnie?

0

Ile On zarabia?

0

@Bogan To akurat fajne w tych stronach zwyczaje, zapewne umarł pasjonat piłki więc dali Mu strzelić ostatniego gola.

2

Akurat brak de Jonga w tym momencie to nie jest jakaś wielka strata…

0

@grubiorz Chodzi o zasady i przestrzeganie przepisów. Chociaż akurat w tych dwóch przypadkach nuważam te przepisy za idiotyczne. Ale prawo jest prawo i nie ma znaczenia w jakim aspekcie.

6

Jak dla mnie to był jeden ze słabszych meczów Nico. Bardzo chaotyczny i nieskoncentrowany.

1

@Meesc Może nie pilnie, ale mniej więcej się orientuję co te głupki tam wyprawiają. A z tą „obietnicą” chodzi mi o ogólną sytuację na świecie.

0

@michelos Myślałem że po takim meczu fani „wiecznie niedocenianego przez trenerów Barcelony Puiga” się nie odezwą, a jednak :)

104

Kilka miesięcy? Chyba trochę przesada przecież piłkarze grają w specjalnych usztywniaczach.

2

Jak to było? Szczepienia nie będą obowiązkowe?

1

Ja mam wrażenie że Mingueza z każdym meczem jest coraz gorszy. Przecież On w poprzednim sezonie naprawdę grał nieźle. Teraz jak to Żewłakow dobrze ujął uwielbia utrudniać sobie życie. Miałem nadzieję że może nowym Puyolem się jie stanie, ale Bartrą by mógł. A teraz nawet Oleguer z niego nie wyjdzie.
Neto to też porażka, zawsze twierdziłem że trzymanie w drużynie 2 dobrych bramkarzy i stawianie tylko na jednego to bezsens. Powinniśmy sprowadzić jakiegoś zasłużonego uznanego 35-latka i jego trzymać na ławce.

2

@Sulimo Akurat dzisiaj zagrał ciulowo

0

Celta odpada, jest pierwsza niespodzianka

1

Ktoś coś na temat de Jonga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?