kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zielu2001 Dokładnie, ciężko się przebić jakiemuś trenerowi skoro maksymalne osiągnięcie jakiegokolwiek polskiego klubu to faza grupowa LE
0
@YeonWOW Środkowy napastnik światowej klasy.
0
@dasouzar11 Koło Rzeszowa -18,7
0
@YeonWOW To wszystko zależy kto odejdzie. Myślę że Laporta będzie ograniczał transfery do minimum żeby minimalizować koszty a więcej kupi w lecie.
0
Ale luty to będzie pracowity, Atletico, Cornella, 2x Napoli, Valencia i Bilbao. Ciekawe jaka forma będzie.
0
@Barca445 przynajmniej nie trzeba bedzie po internetach szukać
1
@MesQueUnClub96 Pewnie, zawsze ktos wklei jakieto tweeta albo coś
0
Gdzie będą transmisje z Superpucharu Arabii?
0
@Murazor Jak Fati wróci to przecież i tak siądzie niezależnie czy pojedzie na reprezentację czy nie. A z Brajtem spokojnie może powalczyć o miejsce zwłaszcza że to inny typ.
15
Mam nadzieję że ten artykuł udowodni niektórym że nie jest z nami aż tak dramatycznie. Przy pozbyciu się Cou i Umtitiego, nie przedłużeniu z Roberto i sprzedaży Griezmanna naprawdę zrobi się luźniej.
1
@grubiorz Woodgata, Drenthe…
1
@normasubiektywna E tam lepszy. Wtopy typu Hazard czy Bale też im się zdarzają i to wcale nie tak rzadko
0
@Gall Akurat Coutinho to jie jest typ Brazylijczyka który przewali wszystko w 2 lata po zakończeniu kariery. Z resztą przecież jeżeli odejdzie gdzieś do Anglii to nie będzie tam grał za darmo tylko dalej będzie zarabiał ogromną kasę. Nikt Mu pewnie nie da tyle co ma teraz ale to dalej będzie wielka kasa.
3
@slayer Dudek to trochę inna sytuacja, po pierwsze wiedział po co idzie, po drugie zarabiał mniej niż Cou, po trzecie nikt Go z Realu nie wyrzucał, nie trzymał się kurczowo klubu. Po czwarte jak tam przechodził miał 34 lata, czyli naprawdę poszedł na emeryturę. Nie porównuj tego do Coutinho który lat ma 29 i jest w optymalnym dla piłkarza wieku.
9
Ja tego zwyczajnie nie rozumiem. Człowiek który jest tak bogaty że jego pra pra wnuki będą jeszcze z tego korzystać woli siedzieć na ławie za kilka milionów więcej. I nie mówcie mi tu blagam o tym że każdy chce zarabiać więcej. Od pewnego poziomu nie ma to już naprawdę znaczenia.
0
@amanter Dlatego pisałem że nie chodziło mi o gole. Zresztą Messi na początku też tyle nie strzelał, dopiero po przestawieniu na środek zaczął więcej.
2
Tak żeby przełamać trochę tą świąteczno-życzeniową atmosferę.
Wiadomo że Messi to GOAT, ale moim zdaniem Ronaldinho gdyby się lepiej prowadził byłby lepszy od niego. Nie mówię o golach ale o całokształcie. Dla mnie Ronnie w najlepszych latach był lepszy od Messiego, to co potrafił zrobić z piłką było nieosiągalne dla nikogo innego.
1
@Rothan1 Jeszcze Haalanda sobie tam doklej :P
3
@MesQueUnClub96 Raz się udaje raz nie, zawsze jestem przeciwny takim porównaniom wybranym tendencyjnie, bo spokojnie można wybrać coś w drugą stronę.
59
@MesQueUnClub96 A Barca kupuje Pedriego a w tym czasie Atletico Joao Felixa. Co to za głupie porównania?
0
@panczo Ja po prostu uważam że podawanie takich suchych statystyk i wyciąganie z tego ile bramek strzeli bo wcześniej strzelił tyle i tyle jest bez sensu. Równie bezsensowna jest ta moja statystyka i chciałem to pokazać.
A byćie młodziutkim Hiszpanem w BPL chyba nie jest łatwe, tak na marginesie.
11
@adukla Czyli idąc twoim tokiem myśle ia jak Benzema strzelił wczoraj 2 gole w pierwszych 7 minutach to w całym meczu powinien strzelić 25?
2
@czarek78 całe szczęście że są tu jeszcze użytkownicy tacy jak gorylek którzy mogą uświadomić takiego głupka jak ja
0
@gorylek Kurde, rzeczywiście tego nie widziałem
0
@Marcinss10 jeszcze by trzeba sprzedać Cou i Umtitiego w sumie za 350 mln
9
Nie dogodzi tym naszym kibicom, oj nie dogodzi…
11
@Flyingbetoniarka Myślę że przesadzasz. Też nie lubię w Albie jego pewnych zachowań ale tu przecież nie zrobił nic takiego, szturchnął Kounde i powinien dostać za to żółtą ale nie powinno to spowodować takiej reakcji.
A symulki tu chyba nie było, dostał w gębę i to całkiem mocno.
2
Dziwne zachowanie, przecież Alba nic takiego nie zrobił.
12
Pierwszy raz od dawna oglądałem mecz z pozytywnymi emocjami. Graliśmy naprawdę nieźle na boisku wicelidera. Oby to nie był przebłysk tylko stały proces poprawy. Na Majorke jedziemy bez Busquetsa i Gaviego ale najprawdopodobniej z Pedrim i Fatim. Będzie dobrze :)
0
@BARCA1899Messi fart?