2

„Barcelona jest skłonna sprzedać Holendra, lecz wycenia go na 50 milionów funtów (ok. 60 milionów euro), choć nie jest wykluczone, że obniży wymagania.”
Chyba zapomnieli że w Barcelonie już nie rządzi Bartomeu.

0

Pomoc jest pełna, Luuk zaczął coś grać, wrócił Fati, jest Ferran. Pbrony w zimie nie ma sensu ruszać bo i tak nikt nie wypuści żadnego klasowego zawodnika. Pytanie tylko czy z finansowego i księgowego punktu widzenia lepiej jest sprzedać np Neto teraz czy lepiej poczekać do końca sezonu. Tu myślę że Laporta trzyma rękę na pulsie i zrobi tak jak będzie lepiej.

7

@Lisek Pewnie tak będzie, ładnie wtedy zagrają na nosie Perezowi.

0

@Encore A na miejscu Mbappe zaryzykowałbyś?

0

@LambiPL A skąd wiesz jaką teraz dostanie? Zresztą może dostać wybór:kontrakt albo trybuny

2

@cules100pro On już podobno przesądzony do BVB, zresztą napastnikiem klasy światowej bym Go na razie nie nazwał

22

@amanter Jak już cała fioletowa orzekła że na bank przyjdzie za darmo a teraz trzeba będzie wyłożyć 200 to się zsikam :)

7

@Danny Gaucho Dokładnie, faule Gaviego nie wynikają z brutalności tylko z tego że jest harpaganem, oduczy się.

0

@michal26 Na bezrybiu i rak ryba :)

0

@Mroziu Nie śledzę meczów Liverpoolu ale widziałem już wiele opinii że strasznie spuścił z tonu ostatnio

3

@viscabee9 Tylko który napastnik światowej klasy tak naprawdę „pasuje” do Xaviego? Tylko nie pisz że Lautaro

11

Co jak co ale wypożyczenie Desta to już by była kompletna głupota.

0

@BARKAHOHLAND2022 Chciałeś powiedzieć porażka, wiem że przegrana to przegrana ale wynik też ma znaczenie.

2

@Lucassito Ale przepraszam, gdzie się naśmiewam z Realu? Gdzie umniejszam ich osiągnięciom? Gdzie napisałem że wygrali fartem czy niezasłużenie? Mój wpis nie miał na celu umniejszanie Realowi tylko pokazanie bandzie malkontentów z tej strony że nie jest z nami jeszcze tak źle jak oni mówią. Mało to jest wpisów w jakiej jesteśmy czarnej (…), jak to nie awansujemy nawet do LM i w ogóle że Real nas zdominuje na 30 lat i w ogóle zbankrutujemy a Camp Nou trzeba zburzyć i zasiać kukurydzę.
Nigdy w moim wpisie nie znajdzies lekceważenia Realu i tutej też tego nie ma.

3

„Wielki” Real wygrywa z najsłabszą od 20 lat Barceloną po dogrywce, wielkie mi co. Fakt jest taki że Real nawet nie zbliża się do poziomu wyników z naszych najlepszych lat. Widać pracę Xaviego, wrócili kontuzjowani. Przed nami bardzo ciężki luty który pokaże gdzie jesteśmy.

23

Błędnie zarejestrowany w pierwszej drużynie, powinien grać w rezerwach.

1

Z ciężkim sercem muszę przyznać że jak Frankie nie wystartuje do końca sezonu to trzeba Go sprzedać. Przychodził jako najlepszy pomocnik w Europie, miał być liderem na lata. Oby Xavi wreszcie Go obudził.

2

Jest dużo pozytywów, nawet jak przegramy

1

Jak zagrał Ferran?

4

Co by sie nie działo i tak jest dobrze

2

Brak Alaby to jednak osłabienie, wydaje się że nasze zestawienie ataku w tym momencie optymalne.

0

Niby człowiek wie że jak przegramy to nic strasznego ale jak zwykle się denerwuję przed meczem z Realem, nie wiem czy dam radę to oglądać…

0

@Pustelnik Myślę że są spokojni, przecież mają ofertę 20 mln za sezon :)

0

Dobrze że większość naszych piłkarzy wraca do gry, bo luty to my będziemy mieć ciężki.

61

Błędem było rejestrowanie Go w pierwszej drużynie, powinien grać w rezerwach.

0

Tak samo jak wczoraj 2 zupełnie sprzeczne ze sobą wiadomości. Jedni piszą że obniżka o 10% drudzy że 70.

5

Jeżeli nie mamy zamiaru dać Mu realnej szansy na grę to to jest ruch bez sensu. Młodego też nie ma co trzymać na ławce bo szkoda talentu. Najlepiej sprowadzic 34 latka który da pewność a nie będzie miał pretensji że nie gra.

21

@FCBurnley No tak, mógł wynegocjować obniżkę do 100 tys euro rocznie i Umtiti miałby jeszcze wysprzątać kibel po każdym treningu. Amator z tego Alemanego…

2

@radko Na chłopski rozum miał zarobić 25 w 1,5 roku. 25:1,5 = 16,6 mln. Teraz ma otrzymać 30 mln w 4,5 roku, czyli 30:4,5 = 6,66 mln. Dla mnie to ogromna obniżka chyba że coś źle rozumiem albo coś jest źle napisane. Oczywiście abstrahując od różnych zabiegów księgowych, amortyzacji itd. Z czystej kasy wychodzi tyle i tyle.

5

No dobra, ale czegoś tu nie rozumiem. Piszą że Umtiti obniżył zarobki o 10% i jednocześnie piszą że to co miał zarobić w 1,5 roku teraz zarobi w 4,5. No to przecież nienjest obniżka o 10% tylko o ponad 50, czego ja tu nie rozumiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?